Skocz do zawartości

Kto pomoże mi sprawdzić stan moich czakr


darek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu stanu moich czakr.

od dłuższego czasu czuję blokadę z którą nie umiem sobie poradzić.

 

Darek - 19.12.1972

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k.Pierwsza czakra jest dośc kiepska i mocno przyblokowany splot słoneczny. Ewentualnie mogę zrobic zabieg ReiKi- pooczyszczać, wzmocnic i sharmonizowac. Witalność jest ogólnie na minusie- jakieś 30 % ubytku energetycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu stanu moich czakr.

od dłuższego czasu czuję blokadę z którą nie umiem sobie poradzić.

 

Darek - 19.12.1972

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

 

czakry czakrami ale ze snu wynika że z Twoim rozwojem jest całkiem przyzoicie i jesteś na progu sporych zmian in plus :]

jakkolwiek, zwróciłbym uwagę na gardło,usta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k.Pierwsza czakra jest dośc kiepska i mocno przyblokowany splot słoneczny. Ewentualnie mogę zrobic zabieg ReiKi- pooczyszczać, wzmocnic i sharmonizowac. Witalność jest ogólnie na minusie- jakieś 30 % ubytku energetycznego.

 

Dziekuję bardzo za sprawdzenie i chęć pomocy !

będę bardzo zobowiązany za zrobienie zabiegu - jeżeli maogę jakoś pomóc to napisz

pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sosnowiczanin

dziekuję za odpowiedź - masz jakieś propozycje odnośnie czakr i jak mógłbym popracować nad swoim stanem.

Od piątku zacząłem pracować z muzyka jaka zanalazłem w necie, stosuje przed zaśnięciem

jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za sprawdzenie i chęć pomocy !

będę bardzo zobowiązany za zrobienie zabiegu - jeżeli maogę jakoś pomóc to napisz

pozdrawiam Darek

Zrobie zabieg wieczorkiem.Potem napisz jak sie czujesz.

Nie wiem skąd rozbieżność diagnozy...robię analizy psychometryczne od lat.W tym badanie czakr.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy mogę prosić równiez o analizę moich czakr, bowiem równiez czuję, że są przyblokowanie. Aneta 10.10.1975

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Wychodzi mi tutaj najsłabsza czakra sakralna.Serca też jest przyblokowana. Wszelkie medytacje takie jak gassho w ReiKi czy też praktyki rozwijające miłość.Można stosować oddychanie na cechę jaką ona reprezentuje.NP. oddychanie na czakrę serca: wdech i na wydechu powtarzamy "miłośc" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, najlepiej się wtedy zrelaksowac.Można usiaść albo się położyc. Nie masz nadciśnienia? Jakis ciał obcych ( rozrusznik, płytka itp.)?

 

Jeśli chodzi o czakrę gardła "pracuje" na 75 %. Może Sosna wyczuł tam jakieś zanieczyszczenia lub coś w tym rodzaju.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beato sprawdzam i w sumie wszystkie czakry wyglądają dośc kiepsko.Najsłabsze są dolne- 1, 2 i 3. Poziom witalności ok. 50 %. Czyli coś Cię wypala energetycznie. Tutaj tez moge zaproponowac jakieś zabiegi energetyczne.Dane jak coś prosze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...