Skocz do zawartości

karmienie dwóch młodych kociaków mlekiem


rough

Rekomendowane odpowiedzi

mam ostatnio przedziwne sny, ostatnio snilo mi sie, ze znalazlam na brzegu lasku 2 malutkie kociaczki, wsiadlam z nimi do samochodu ciezarowego i karmilam je mlekiem ze strzykawki jadac do domu i nie mogac sie doczekac jak pokaze je swojej mamie. Tylko tyle z mojego snu pamietam. Od dwoch dni przesladuje mnie tez krew we snie, najpierw ja krwawilam, na druga noc widzialam czyjas krew. Moze mozna to jakos polaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ostatnio przedziwne sny, ostatnio snilo mi sie, ze znalazlam na brzegu lasku 2 malutkie kociaczki, wsiadlam z nimi do samochodu ciezarowego i karmilam je mlekiem ze strzykawki jadac do domu i nie mogac sie doczekac jak pokaze je swojej mamie. Tylko tyle z mojego snu pamietam. Od dwoch dni przesladuje mnie tez krew we snie, najpierw ja krwawilam, na druga noc widzialam czyjas krew. Moze mozna to jakos polaczyc?

 

Kot we snie to ktos falszywy,Twoje kotki byly male,ale sie nimi zajelas i je karmilas.Czy czasem ktorys z Twoich znajomych,przyjaciol nie podpal Ci,a Ty mimo wszystko mu/jej/im wybaczylas?

Z drugiej strony sen moze oznaczac Twoja silna potrzebe opieki-nad kims slabszym,kto nie daje sobie sam rady.Ty te kotki chcialas pokazac mamie-moze to jej chcialabys cos udownic,ze potrafisz zajac sie odpowiednio kims/czyms w Twoim otoczeniu?

Co do krwawienia,musialabys szerzej to opisac?Skad krwawilas,co temu towarzyszlo,jak sie czulas,co bylo wokol?

Bo tak ogolnie to krew oznacza krewnych,relacje z rodzina.Ale musialabym znac tlo snu,zeby cos wiecej powiedziec.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...