Skocz do zawartości

miesięczny październik


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

uczucia: dama karo (o), 4 karo (o), joker z kropką czarny (o)- powiedziałabym że uczucia do Pana się kończą, że bardziej skupiamy się na finansach niż na sobie, i raczej rozstanie jest już nieodwracalne

 

finanse/praca: 2 trefl , 3 trefl (o), 4 karo (o)- raczej kiepsko ? ni w 5 ni w 10 nie umiem tego ogarnąć

 

rodzina/dom: 3 karo(o), 4 kier (o), walet karo(o)- kłótnie, nieporozumienia

 

zdrowie: 3 kier (o), joker czerwony z kropką (o), 3 trefl (o)- karty chyba radzą żebym nie imprezowała zbyt dużo, mniej alkoholu, zwolnić tempo

 

niespodziewane wydarzenia: 2 kier (o), 8 karo, 6 trefl (o)-to że oddalamy się od siebie zparterem, więź zanika, niszczenie związku, wpadnie też dodatkowa kasa

 

no tak... jak zwykle mnóstwo kart się poodwracało i większość z nich jest bardzo niska...moje karty chyba przekłamują... wydaje mi sie że powinnam je zmienić na nowe, jak wróże z moch kart to wychodzi to kiepsko, ale jak interpretuje komus karty to większość się sprawdza :/ sama już nei wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia: dama karo (o), 4 karo (o), joker z kropką czarny (o)- powiedziałabym że uczucia do Pana się kończą, że bardziej skupiamy się na finansach niż na sobie, i raczej rozstanie jest już nieodwracalne--no wlasnie, koncza sie bo chyba pan nie byl za bardzo z Toba szczery, i tez klotliwy. skup sie na sobie:P to jakis nowy sie znajdzie ani sie obejrzysz:)

 

finanse/praca: 2 trefl , 3 trefl (o), 4 karo (o)- raczej kiepsko ? ni w 5 ni w 10 nie umiem tego ogarnąć-jakies rozczarowanie w pracy, niezbyt mile wiadomosci i wydarzenia w pracy,ale raczej powinno byc to przejsciowe i pojawia sie nowe mozliwosci zawodowe/finansowe.

 

rodzina/dom: 3 karo(o), 4 kier (o), walet karo(o)- kłótnie, nieporozumienia--tutaj tez tak widze:( konflikty w rodzinie, chyba tez spowodowane finansowymi niepowodzeniami

 

zdrowie: 3 kier (o), joker czerwony z kropką (o), 3 trefl (o)- karty chyba radzą żebym nie imprezowała zbyt dużo, mniej alkoholu, zwolnić tempo--oj ja w zdrowiu tu nic nie dodam, nie umie czytac na zdrowie:(

 

niespodziewane wydarzenia: 2 kier (o), 8 karo, 6 trefl (o)-to że oddalamy się od siebie zparterem, więź zanika, niszczenie związku, wpadnie też dodatkowa kasa-nadmiar negatywnych emocji miedzy wami, ogolny pesymizm i brak szczerosci niestety.jak w punkcie 1-polepszy sie cos w finansach, a faccet i tak w koncu sie jakis dobry znajdzie:P

 

no tak... jak zwykle mnóstwo kart się poodwracało i większość z nich jest bardzo niska...moje karty chyba przekłamują... wydaje mi sie że powinnam je zmienić na nowe, jak wróże z moch kart to wychodzi to kiepsko, ale jak interpretuje komus karty to większość się sprawdza :/ sama już nei wiem

 

Tyle mi sie udalo:) a co Ty te karty tak powywracalas??? moze okadz je nad swieczka czy co?

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dobry pomysł, oczyszcze je :)

co do interpretacji to tak:

uczucia- faktycznie było dużo kłótni, ale oboje zawalaliśmy i jego drobne nieszczerości to potęgowały-więc zgadza sie to co napisalas

 

finanse- własnie czekam na odzew co do nowej pracy i wychodzi na to ze sie facet odezwie więc tez trafiłas

 

rodzina- u mnie wszyscy mają ciezkie charaktery :P sytuacja materialna nie jest zła, ale ostatnio mamie ubyło zleceń i martwi sie że będzie mniej kasy (nad wyraz) ,i bardzo mozliwe że przez to moze byc bardziej nerwowa

 

niespodz. wydarzenia- tu by sie sprawdzalo z tą nową pracą lub z moją mała działalnością bo teraz troche więcej zarabiam, a oprócz tego planuje sobie dorobić w innej pracy, także praktycznie wszystko powinno sie zgadzać :)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...