Skocz do zawartości

Raczkująca w kartach klasycznych - rozkład na tydzień i miesiąc (ZWERYFIKOWANY)


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :)

 

 

Zaczęłam interesować się kartami klasycznymi. Aby się z nimi bliżej zapoznać czytałam znaczenia pojedynczych kart jak i ich połączeń.

Zaczęłam od pytań takich jak:

 

- czy dzisiaj dostanę odpowiedź(w moich kartach dzisiaj to najbliższe 12 godzin, jak sobie powróżyłam o 22, to odpowiedź dostałam z samego rana),

 

- co powie lekarz na temat moich nowych wyników,

 

- czy zdam egzamin(tutaj pytałam się 3 razy co drugi dzień: za pierwszym razem wypadł 9 kier, za drugim 10 trefl, za trzecim Dama trefl i 5 kier - tutaj się umówiłam, że jak wypadnie figura, to ciągnę kolejną) no i zaliczyłam :D

 

 

 

W ostatnim tygodniu postanowiłam wyciągnąć po dwie karty na jeden dzień kolejnego tygodnia( czyli tego, który teraz się kończy) i wyszło tak:

 

- poniedziałek - Walet kier i 9 karo - w tym dniu planowałam tylko kolejny dzień, dostałam wyniki badań(lekarka mówiła, że mogą nie wyjść :( )

 

- wtorek - 8 pik i 10 kier - głównie przejażdżki po mieście w roznoszeniu swojego CV(nie do wszystkich można za pomocą Internetu), zmęczenie podróżą, ale ogólnie uważam ten dzień za udany :)

 

- środa - 3kier, 4 kier i tutaj wypadła mi karta przy tasowaniu Król karo - wizyta u lekarza i pomyślne wieści

 

- czwartek - Król pik, 9 kier - miałam dzisiaj jechać, ale się rozmyśliłam(pogoda, ból nóg), wysłałam sms'a do znajomego i po kilku godzinach mi oddzwonił(rozmawialiśmy koło 10 minut, umówiliśmy się na spotkanie)

 

- piątek - 10 trefl, 8 trefl - jak pogoda dopisze, pojadę dalej roznosić podanie, no i nadal szukam pracy :)

 

- sobota - 3 kier, 4 kier - dobrze, po staremu

 

- niedziela - Dama pik, Dama trefl, As trefl, 3 trefl - ze względu na to, że wyskoczyły mi na początku dwie damy, postanowiłam wyciągnąć kolejną, no i po trafieniu na asa zrobiłam to samo. Coś dużo w tym osób. Może jakieś spotkane?

 

 

 

Zrobiłam sobie rozkład na październik i wyszło tak:

 

praca: 10 karo, 6 kier, 3 karo - jak dla mnie pomyślne :D obecnie poszukuję pracy, więc może się coś trafi :D

 

finanse: 8kier, As kier(o), 5karo - zmiany na lepsze, możliwość innego miejsca zamieszkania (planuję wyprowadzkę jak dostanę pracę, więc może dobrze wypadły karty?)

 

uczucia: Walet kier, Dama kier, 7 pik - mam być ostrożna w uczuciach?

 

zdrowie: 8 kier, 7 kier(o), 8 pik - nie będzie źle, po staremu :) (ciąży nie planuję! piszę to, bo wyczytałam, że połączenie dwóch z tych trzech kart daje dziecko, chłopca czy dziewczynkę :P)

 

 

 

Jeżeli macie inne pomysły na interpretację, chętnie poczytam i wezmę pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

po pierwsze za dużo tego wszystkiego na raz, źle sie to czyta, po drugie na jedno konketne pytanie stawia się raz rozkład... bo inaczej karty mówią bzdury więc nikt Ci nie odpowie na pytanie o egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

o tym co lekarz powie i o tym kiedy dostaniesz odpowiedz to nie ma kart rozłożonych, tutaj tez Ci nikt nie pomoze, na reszte postaram sie za chwile odpowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

tygodniowy zaczne od jutrzejszego dnia bo uważam że to nie ma sensu interpretować kart na to co było, skoro podałaś już tak jakby weryfikacje poprzez swoją interpretacje/domysły bo mam wrażenie że piszesz to co Ci sie wydaje że sie wydarzy a nie to co pokazują karty...

 

- piątek - 10 trefl, 8 trefl jutrzejszy dzień nie będzie należeć do najłatwiejszych i do najprzyjemniejszych... twoje samopoczucie będzie kiepskie, będziesz przemęczona, będą nerwy i zmartwienia, ogólnie nieprzyjemne wydarzenia, wszystkie dotychczasowe sprawy które miałaś na głowie się nasilą i to sprawi że nie będziesz sie czuć dobrze, nie sądze żebyś jutro robila coś w kierunku pracy

 

- sobota - 3 kier, 4 kier-w sb będziesz się czuła psychicznie lepiej,polepszy się twoje samopoczucie, możesz się z kimś przypadkowo spotkać( z kimś z przeszłości),będą też małe natępstwa dnia poprzedniego ale ogólnie nie będzie źle

 

niedziela - Dama pik, Dama trefl, As trefl, 3 trefl - powiedziałabym że czeka cie rozmowa z mamą/babcią/ ew. przyjaciółką o poprzednich problemach ale być może zdrowotnych, podniesie Cie to na duchu, coś Ci doradzą, możesz troche zwątpić w lekarzy, mogą najść cie myśli typu że choroba Ci uprzykrza życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

rozkład na miesiąc:

praca: 10 karo, 6 kier, 3 karo - będziesz szukać pracy, ale myśle że dostaniesz propozycje i będziesz sie zastanawiać czy podjąć sie tej pracy, dobrze to przemyśl (powinien to być dobry wybór, przyjęcie tej oferty pracy), powiedziałabym że będzie to praca związana z niesieniem pomocy ludziom/zwierzętom, taka w której musisz być wrażliwa na otoczenie, ewentualnie praca artystyczna (literacka,aktorska) coś takiego mi sie kojarzy, w każdym bądź razie wymagająca kreatywności, lub jeszcze praca w której musisz coś prezentować/przedstawiać, jakieś spotkania/narady

 

finanse: 8kier, As kier(o), 5karo - wygląda na to że szykuje sie jakieś przyjęcie /spotkanie na którym raczej otrzymasz jakieś prezenty, może urodziny ? lub może nawet bardziej by pasowało do tych kart Ty komuś kupisz prezent

 

uczucia: Walet kier, Dama kier, 7 pik - wygląda na to że starasz sie pracować nad związkiem, poprawić coś zmienić, ale póki co nie ma efektów, jakbyś popełniała kilak złych decyzji i jakby też po części były w te niepowodzenia w uczuciach wplątane inne nieżyczliwe osoby

 

zdrowie: 8 kier, 7 kier(o), 8 pik - dobre zdrowie :) ogólnie sie poprawi ale na to jeszcze troszke będziesz musiała poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za interpretację :)

 

na temat tego, co powie lekarz, rozłożyłam sobie karty rano, przed popołudniową wizytą no i nie było źle :) - to było wczoraj :) Wypadły wtedy: Walet pik, As pik, 5 karo. Zinterpretowałam to sobie tak: Walet pik jako osoba ucząca się czyli ja, as jako coś nowego, że pik, to nowość związana z urzędem( w tym wypadku z gabinetem lekarskim), 5 karo to zmiany na lepsze :)

 

Nie jestem obecnie w związku, zerwałam jakiś czas temu...

 

Do tej części

"

Zaczęłam interesować się kartami klasycznymi. Aby się z nimi bliżej zapoznać czytałam znaczenia pojedynczych kart jak i ich połączeń.

Zaczęłam od pytań takich jak:

 

- czy dzisiaj dostanę odpowiedź(w moich kartach dzisiaj to najbliższe 12 godzin, jak sobie powróżyłam o 22, to odpowiedź dostałam z samego rana),

 

- co powie lekarz na temat moich nowych wyników,

 

- czy zdam egzamin(tutaj pytałam się 3 razy co drugi dzień: za pierwszym razem wypadł 9 kier, za drugim 10 trefl, za trzecim Dama trefl i 5 kier - tutaj się umówiłam, że jak wypadnie figura, to ciągnę kolejną) no i zaliczyłam :D

"

nie szukałam odpowiedzi, ale dzięki. Chciałam tylko przez to powiedzieć, że nie mam już takich problemów z odpowiedzią na takie pytania jak powyżej.

 

Od poniedziałku do dzisiaj(czwartku) napisałam to, co już się zdarzyło. Kolejne dni to moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA!

 

w piątek faktycznie nic nie załatwiłam z pracą, za to kupiłam sobie kilka nowych rzeczy(planowane i nieplanowane) :D

w sobotę nie zdarzyło się nic ciekawego/nowego.

w niedzielę(dzisiaj) dowiedziałam się, że jutro przybędzie krewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...