Skocz do zawartości

remont


kachniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sni mi się którys raz z rzędu remont mieszkania mężczyzny z którym łączy mnie uczucie, ale nie jestesmy razem. W styczniu miałam piewszy taki sen, jeszcze nim rozpoczął remont, nie widziałam o tym remoncie. Potem jeszcze z 2 czy 3 razy. Dziś w nocy siło mi sie ze jestem w mieszkaniu, oczywiście nadal trwa remont, Jego tam nie ma (za każdym razem we snie nie ma Go w mieszkaniu) były tam 3 kobiety ( Jego rodzina) i robotnicy. Jednemu pękła szyba w oknie. Na drzwiach wisiała moja czarna torebka.

Co to może oznaczać, dlaczego co jakis czas sni mi sie remont Jego mieszkania. Chce zaznaczyć, ze we śnie miałam wrazenie że to Jego meiszkanie, choc było to za każdym razem w innym miejscu, nie w Jego mieszkaniu gdzie rzeczywiście mieszka.

co to może oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sni mi się którys raz z rzędu remont mieszkania mężczyzny z którym łączy mnie uczucie, ale nie jestesmy razem.

 

To Twoja podswiadoma chec naprawy Waszych relacji,chcialbys moze sie do niego zblizyc i odbudowac to,co sie popsulo lub zeby sprawy nabraly nowego ksztaltu(stad remont-odswiezenie,zmiana,nowy wyglad).Przynajmniej oczekujesz tego od niego,skoro remont jest w jego symbolicznym domu.

 

W styczniu miałam piewszy taki sen, jeszcze nim rozpoczął remont, nie widziałam o tym remoncie. Potem jeszcze z 2 czy 3 razy. Dziś w nocy siło mi sie ze jestem w mieszkaniu, oczywiście nadal trwa remont,

 

Mieszkanie to Twoje wnetrze,remont oznacza to co wyzej napisalam.

 

Jego tam nie ma (za każdym razem we snie nie ma Go w mieszkaniu)

Czujesz,ze on nie do konca chcialby odnowic Wasza relacje,tylko Tobie moze na tym zalezec,wnioskujac ze snu,czujesz sie osamotniona w swoich dzialanich.

były tam 3 kobiety ( Jego rodzina) i robotnicy. Jednemu pękła szyba w oknie. Na drzwiach wisiała moja czarna torebka.

 

 

Kobiety to moga byc plotki,oszczersta,a skoro pojawily sie z jego rodziny,to jakas relacja z tymi kobieta odcisnela pietno na Tobie(klocilas sie moze z jego matka czy siostra?)Robotnicy to element budowy,przemiany,jednemu pekla szyba-to pozbycie sie barier,granic,nie ma juz przeszkod.Z drugiej strony szyba jest przezroczysta,krucha,latwo ja uszkodzic.Moze to opis Waszych relacji-ze cos juz peklo,ze ciezko bedzie pozbierac znow to wszystko razem.

 

Twoja mala czarna torebka to jak dla mnie symbol Ciebie-wisisz sobie na drzwiach i cierpliwie czekasz az Cie ktos dostrzeze i wezmie Cie(kolor czarny to smutek,depresja,jestes rozczarowana,ze stoisz na uboczu,ze Twoj mezczyzna nie zwraca na Ciebie uwagi,ze sie nie stara jak Ty).

 

Co to może oznaczać, dlaczego co jakis czas sni mi sie remont Jego mieszkania. Chce zaznaczyć, ze we śnie miałam wrazenie że to Jego meiszkanie, choc było to za każdym razem w innym miejscu, nie w Jego mieszkaniu gdzie rzeczywiście mieszka.

Remont jego mieszkania to Twoje nadzieje na jego przemiane,ze zacznie w koncu cos robic i ze przejdzie metamorfoze,ze dostrzeze to,ze wciaz o nim myslisz,ze chcialabys wrocic do niego.To,ze remont jest w roznych miejsach to symbol po prostu Twojego i jego wnetrza.

co to może oznaczac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo, bardzo dziekuję.

Powiedz mi proszę, czy jak o kims snimy to może byc tak że ta osoba o nas mysli, ktos mi kiedys powiedział, ze nie snimy o kims tylko dlatego, ze o nim myslimy, ze to musi płynąc takze z drugiej strony, mam tu na mysli osoby nam znane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...