Skocz do zawartości

dlaczego nie odp. na przeprosiny


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Witajcie,

 

jakiś czas temu stawiałam karty na to co o mnie pomyśleli koledzy (W tym jeden bardzo sławny) po tym jak zachowałam sie na imprezie. Po tym wydarzeniu jednego przeprosiłam telefonicznie, (odp. ze nic sie takiego nie stało i nie mam za co przepraszać i sie nie przejmować) a do drugiego napiałam przez FB (nie odpisał nic do tej pory a minelo juz kilka tygodni).

 

Moje pytanie brzmi dlaczego nic mi nie odpisał na przeprosiny?

 

5 kier, dama karo (o), 9 kier, walet trefl (o), as kier

 

nie odpisał bo miał wtedy impreze rodzinną? potem sie zastanawiał co ma odpisać i nie wiedział jak to ugryźć ? czy może jego kobieta odczytała moją wiadomość? lub był zajęty opieką nad swoją małą córeczką i zapomniał ? olał sprawe bo była dla niego błacha i uznał że bez sensu mi odpisywać ? za dużo myśli mam w głowie patrząc na te karty ... totalnie nie wiem jak to rozwiązać.. pierwszy raz tak dużo skojarzeń naraz mi przyszło do głowy, co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jakiś czas temu stawiałam karty na to co o mnie pomyśleli koledzy (W tym jeden bardzo sławny) po tym jak zachowałam sie na imprezie. Po tym wydarzeniu jednego przeprosiłam telefonicznie, (odp. ze nic sie takiego nie stało i nie mam za co przepraszać i sie nie przejmować) a do drugiego napiałam przez FB (nie odpisał nic do tej pory a minelo juz kilka tygodni).

 

Moje pytanie brzmi dlaczego nic mi nie odpisał na przeprosiny?

 

5 kier, dama karo (o), 9 kier, walet trefl (o), as kier

 

nie odpisał bo miał wtedy impreze rodzinną? potem sie zastanawiał co ma odpisać i nie wiedział jak to ugryźć ? czy może jego kobieta odczytała moją wiadomość? lub był zajęty opieką nad swoją małą córeczką i zapomniał ? olał sprawe bo była dla niego błacha i uznał że bez sensu mi odpisywać ? za dużo myśli mam w głowie patrząc na te karty ... totalnie nie wiem jak to rozwiązać.. pierwszy raz tak dużo skojarzeń naraz mi przyszło do głowy, co sądzicie ?

 

Jak na moje to on mogl stwierdzic ze po prostu juz nie chce z Toba utrzymywac kontaktu, i nawet Twoje przeprosiny juz tu nic nie zdzialaly.:( bo np. mysli ze nie zachowalas sie moze jak oczekiwal, no nie wiem, moze za bardzo zaszalalas:P, i ze nie jestes godna zeby byc jego znajoma-ale faceci tak czesto maja, tylko od kobiet wymagaja a nie od siebie. i mysle ze moze ze bylas w jakis sposob przebojowa spowodowalo ze sie wystraszyl hm.i po cichu siedzi w domu teraz. ale sie rozpisalam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dzięki, pewnie tak jest ze nie chce ze mną utrzymywac kontaktu, bo on jest bardzo sławną osobą na całym świecie... także uznał mnie za niewartościową osobe pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pewnie tak jest ze nie chce ze mną utrzymywac kontaktu, bo on jest bardzo sławną osobą na całym świecie... także uznał mnie za niewartościową osobe pewnie

 

Paulinka wiem ze to smutne, ale najważniejsze ze sama siebie uważasz za dobrą osobę, tak więc opinia innych się nie przejmuj.bo jak dla mnie ,to ci.którzy są tacy bardzo "wartościowi" w rzeczywistosci nie umieją docenić nikogo a jak już ktoś zrobi jakis błąd czy coś nie tak, to oni takich ludzi traktują z góry, bo uważaja ze są najlepsi przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...