Skocz do zawartości

rozkład na październik proszę o wsparcie


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

KOCHANE DZIEWCZYNY proszę was o interpretacje mojego rozkładu wiem ze jesteście bardzo zapracowane ale gdybyście poświeciły mi chwileczkę była bym bardzo wdzięczna i oczywiście w miarę możliwości moich również wam pomogę.

Ostatnio zwolniłam się z pracy nie wytrzymałam wyzysku oraz pracy na 3 stanowiskach jednocześnie gdy poprosiłam o podwyżkę zaśmiano mi się prosto w twarz... moja godność nie udźwignęła tego i postanowiłam złożyć wypowiedzenie...

nie żałuje mojej decyzji ale martwię się ze nie będę miała pracy mieszkam sama jeśli nie znajdę czegoś szybko to grozi mi śmierć głodowa ;(;(.

poniżej położyłam karty na miesiąc październik.. o prace na razie nie pytam bo nie mam na to siły... ;(

Rozkład na miesiąc :

Co w sercu: as pik (o), dama pik (o), król kier

przewiduje kłopoty i trudności w urzędach, kobieta złośliwa, mściwa i przebiegła. Chętnie posługuje się plotką.,

mężczyzna w wieku 30–60 lat, blondyn, na stanowisku. Jest człowiekiem przyzwoitym, czułym i troskliwym.

problemy związane z pracą przekładają się na moje życie uczuciowe boje sie ze nie znajdę pracy przez co odsuwam się od ludzi.

dla mnie: dama trefl (o), as karo (o), 9 pik (o)

kłopoty przez kobietę złośliwą, kłótliwą, plotkarkę. oznacza niezbyt dobre wiadomości. Będą wydatki, straty, zguby.

złe towarzystwo, nałogi, kłopoty w podróży. tego to w ogóle nie wiem jak interpretować.

dla domu: dama karo, 9 kier (o),walet trefl (o)

blondynka do 40 lat, szczera, pomocna. Lubi flirty, plotki i wygodę. odwróciło się szczęście, wygasło uczucie. zapowiada kłopoty przez mężczyznę.

moja bratowa przestała byc kochana przez mojego brata, przez co ma kłopoty przez niego?

o czym nie wiem: król karo, 10 trefl, 10 karo

oznacza mężczyznę w średnim wieku, który ma dobrą pozycję finansową i autorytet. Przynosi pomoc i pomyślność w sferze materialnej. wskazuje na chorobę. możesz poznać majętnego partnera i szybko założyć rodzinę.

poznam faceta majętnego który będzie chory? ale ja go wesprę i założę z nim rodzinę? hmm a może już go znam?

czego się nie spodziewam- walet kier, król trefl (o), as trefl

młody mężczyzna, pełen radości życia. Karta ma dobrą energię, przynosi romantyczne spotkania. zwiastuje nerwową atmosferę w pracy, kłopoty, frustrację, chorobę. informuje o nowych pomysłach, nagłych wiadomościach. randki z młodym mężczyzna pełnym życia przez którego będą w pracy na mnie źli będę mieć wiele nowych pomysłów na siebie.

co być musi: dama kier 10 kier (o) król pik.

oznacza kobietę młodą, przyjazną ludziom, oddaną mężczyźnie, którego kocha. Zapowiada spełnienie marzeń. zakłócenia w partnerstwie. mężczyzna ponad 60 lat, często w uniformie. Problem, który się pojawił, może mieć duże znaczenie.

szczęście przerwie informacja o problemach z mężczyzna powyżej 60 r. ż.

 

 

nie wiem jakoś źle widzę te karty ;((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Co w sercu: as pik (o), dama pik (o), król kier- w sercu masz nadal trudne przejścia w poprzedniej pracy, miałaś tam trudne spotkanie z przełożonym, zostałaś zraniona i to Ci doskwiera, ktoś był dla Ciebie okrutny i Cie upokorzył, ta osoba nie ma skrupułów i jest mściwa, to zły człowiek zaślepiony czymś zupełnie innym, nie ceni ludzi. Oprócz tego w sercu masz pewnego Pana :)

 

dla mnie: dama trefl (o), as karo (o), 9 pik (o)- tu sie pokazało głownie to że myślisz też o utratcie pracy, złośliwości i nierozważne podjęcie decyzji, zerwanie umowy, negatywne wiadomości, problematyczne wydarzenie które zakończyło się nieprzyjemnie

 

dla domu: dama karo, 9 kier (o),walet trefl (o)- powiedziałabym że będą nieporozumienia z osobą starszą, zgoszkniałą, niezadowoloną z życia, słabą, egoistą, otoczenie ma na Ciebie negatywny wpływ, komuś chyba bardzo nei spodobało się że zwolniłaś sie z pracy, a teraz ta osoba sie wymądrza i strasznie ją to irytuje, wygląda to tak jakby wg tej osoby kariera była najważniejsza, jakby nic innego sie nie liczyło i nie rozumie jak mogłaś podjąć takją decyzje i z tego powodu będą nieprzyjemne sytuacje w rodzinie

 

o czym nie wiem: król karo, 10 trefl, 10 karonie wiesz o tym że czekają cie jeszcze nieprzyjemne sprawy związane z prawem... przygotuj sie na to że twój były szef może próbować Ci zaszkodzić i sie zemścić, przemyśl dobrze czy nie ma na Ciebie żadnego haczyka bo może to wykorzystać, uważaj na niego, bo inaczej mogą cie spotkać silne zmartwienia i przeżycia, karty pokazują też intrygi, widać też że za dużo spraw zwaliło ci sie naraz na głowe i przez to jestes nerwowo wyczerpana i źle sie czujesz psychicznie i fiz., nie wiesz też o tym że prawodpodobnie czeka cie podróż/wyjazd lub przeprowadzka w pogoni za pracą/pieniędzmi, wszystko będzie dobrze, kwestia pracy sie polepszy

 

 

czego się nie spodziewam- walet kier, król trefl (o), as trefl nie spodziewasz sie że osoba której ufasz, praktycznie ktoś bardzo Ci bliki kolega/przyjaciel zawiedzie twoje zaufanie, pokłócicie sie, bo jest wybuchowy i troche Cie wykorzystuje (ewentualnie przyszlo mi na mysl ze mozesz porposic go o pomoc/przysluge a on sie na to nie zgodzi)

 

co być musi: dama kier ,10 kier (o) ,król pik muszą sie wydarzyć trudne wydarzenia/sprawy o dużym znaczeniu dla Ciebie, czeka Cie troche załatwiania szukania nowej pracy i układanie sobie życia,musisz być twarda i stanowcza, zadbaj też o siebie bo to Ci pomoże przejsc przez trudne dni

 

 

a oprócz tego mam taką radę, nie przepisuj całego znaczenia kart tylko staraj się skupić na swoich myślach, pojedyńczych słowach lub obrazach które Ci sie przedstawiają kiedy interpretujesz i stawiasz karty :) będzie Ci łatwiej jak sie w siebie wsłuchasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no i jeszcze zapomniałam dodać: nie bierz na 100 % mojej interepetacji, mogę się w dużej mierze mylić, pamiętaj że jesteś sama kowalem swego losu i wszystko zależy od Ciebie, będzie dobrze tylko daj sobie troche luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Paulinko za wsparcie i interpretacje. JA od jakiegoś czasu po prostu jestem przemęczona i kojarzą mi się karty złe nie umiem się wsłuchać w siebie. Jeśli chodzi o konflikt z prawem w pracy to juz jeden kiedyś miałam a teraz to raczej więcej haczyków na mojego pracodawce mam niż on na mnie. masz racje to mściwy prostak dla którego liczy sie kasa, nie ludzie, nie wartości....

W domu myślę ze może chodzić o zupełnie inna sprawę niż opisałaś ale zobaczymy czy sie sprawdzi. W sercu tak cały czas mam jednego faceta..... ;/

 

a jeśli chodzi o cała sytuacje w pracy to połowa firmy uważa ze źle ze odchodzę. Problem w tym ze wszyscy którzy na ten temat się wypowiadają zarabiają o 3/4 więcej ode mnie a robią mniej - tzw. plecaki prezesa ( zatrudnieni po znajomości). w firmie jak tylko sie wchodzi to czuc napiętą sytuację. Ciężko tam się siedzi oby do urlopu i człowiek odpocznie...

mam nadzieje ze jeszcze ktoś spojrzy na te moje wypociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no niestety ale karty to właśnie tak pokazały ;/ moim zdaniem dobrze zrobiłaś, zachowałaś swoją godność. Jesteś ponad tymi wszystkimi lizodupami szefa... nie przejmuj sie, wierze w Ciebie i na pewno sobie poradzić. Odpręż sie, zrelaksuj, zrób coś dla siebie a potem ostro zabieraj się do roznoszenia CV (najlepiej jest pewnie osobiście zanieść i sie pokazać niż drogą elektroniczną). Na pewno znajdziesz coś, gdzie będziesz lepiej traktowana i doceniania. Bez sensu byłoby dalej męczyć sie w tamtej firmie. A twój ex przełożony jeszcze tego pożałuje że stracił takiego pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale karty to właśnie tak pokazały ;/ moim zdaniem dobrze zrobiłaś, zachowałaś swoją godność. Jesteś ponad tymi wszystkimi lizodupami szefa... nie przejmuj sie, wierze w Ciebie i na pewno sobie poradzić. Odpręż sie, zrelaksuj, zrób coś dla siebie a potem ostro zabieraj się do roznoszenia CV (najlepiej jest pewnie osobiście zanieść i sie pokazać niż drogą elektroniczną). Na pewno znajdziesz coś, gdzie będziesz lepiej traktowana i doceniania. Bez sensu byłoby dalej męczyć sie w tamtej firmie. A twój ex przełożony jeszcze tego pożałuje że stracił takiego pracownika.

 

wiesz w tym momencie to mnie mało interesuje to czy tego będzie żałował... ja zawsze wychodzę w życiu z założenia ze nie pracuje z tymi którzy nie szanują ludzi... miarka się przebrała... ogarniam 3 stanowiska bardzo odpowiedzialne i co... zarabiałam 1,6 tys zł a jak poprosiłam o podwyżkę to dołożyli mi obowiązków bo i tak wiedzieli ze nie zdążę robić tego wszystkiego w wyniku czego podwyżka mi sie nie należy.... Nie wiem jak potoczą sie losy tej firmy ale wiem ze zrobiłam krok milowy w moim życiu, choć wszyscy trzymają stronę obłudnego szefa to ja mam satysfakcje ze odchodzę z tego syfu z twarzą, a nie mnie wyrzucają.. mam bardzo duże doświadczenie i mam nadzieje ze znajdę pracę jak najszybciej...

 

najbardziej boli mnie to ze ludzie u których byłam świadkiem na ślubie niespełna miesiąc temu tez odwrócili się ode mnie.. ale to dobrze przynajmniej wiem ile jest warta moja znajomość z nimi. Ja potrafię rozgraniczyć prace i życie prywatne... oni nie ale to ich problem...

Dziś nawet usłyszałam "plotki firmowe" które zabolały mnie najbardziej gdyż każdy uważa że "za dużo oczekiwałam po tym ze zostałam poproszona na świadka do szefa" przykre to bardzo.... Ale cóż w tej firmie na każdego kto odchodzi wymyśla się teorię i przykleja łatkę ZŁA nie będę z tym walczyć....

 

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...