Skocz do zawartości

3 rozkłady, które mnie już wykańczają... :) pomóżcie!


misiabetka

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, pomóżcie zinterpretować bo mi już mózg się lasuje...

 

Pierwsze pytanie:

1) czy osoba X jest obecnie w zmowie z osobą Y przeciwko osobie pytającej (czyli mnie). no mam podejrzenie, że mąż z którym jestem w trakcie rozwodu nasłał na mnie faceta w celach wiadomych :) A że między mną z osobą X zaczęło się super dziać, generalnie pełna rewelacja, fajna relacja itp. ale coś mi z tyłu głowy nie pasowało... no i zapytałam... a tu taki rozkład:

1) kochankowie

2) diabeł

3) osiem kielichów

z jednej strony można by uznać, że chodzi o romans i seks a mój jeszcze mąż na tym straci ale z drugiej strony... diabeł to nieszczerość i manipulacja.. więc być może odpowiedź jest twierdząca... że mają mnie załatwić....

 

Pytanie nr 2

Czego oczekuje osoba X (ta sama co powyżej) ode mnie?

1) królowa mieczy

2) król pucharów

3) trójka denarów

 

no i tutaj padłam.... facet chce żebym się rozwiodła i chce mi w tym pomóc?

 

Pytanie nr 3:

Jakie zamiary ma osoba X (ta sama co powyżej) wobec mnie?

1) wieża

2) sześć mieczy

3) papież

 

Chce mnie załatwić czy znowu chce żebym się rozwiodła?

 

No i tu właśnie mam dylemat...

Odnośnik do komentarza

Dzięki,

 

nie nie mam, a co ma dziecko do tego?

 

i nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź w punkcie 3 : kierownictwo? W jakim sensie?

zaczęłam się jeśli chodzi o 3 rozkład nad czymś innym jeszcze zastanawiać.... rozwalić to co jest, żeby zbudować coś innego (wszak ostatni jest papież)

Odnośnik do komentarza

1) czy osoba X jest obecnie w zmowie z osobą Y przeciwko osobie pytającej (czyli mnie):

 

kochankowie VI, diabeł XV, 8 kielichów-> gwiazda XVII

 

Wydaje mi się, że może być w zmowie. Ten ktoś może ma na celu rozkochać Cię lub wpaśćz Tobą w jakiś romans, oparty na seksie, diabeł to też karta perfidnego kłamstwa i obłudy. Karta 8 pucharów, to ogromne rozczarowanie.

 

Czego oczekuje osoba X (ta sama co powyżej) ode mnie?

królowa mieczy, król pucharów, 3 denarów -> koło fortuny X

 

Mam wrażenie,że królowa mieczy to ty, jako potencjalna rozwódka, król pucharów to często karta męża. Wydaje mi się,że ktoś chce się z tego rozliczyć, wyrównać rachunki, ale korzyścią dla siebie. Liczy na to,że to na co sie zdecydował ma szanse na powodzenie (los mu bd sprzyjał)

 

Jakie zamiary ma osoba X (ta sama co powyżej) wobec mnie?

wieża XVI, sześć mieczy, papież V-> papież V

 

ta osoba chce coś zakończyć, zrujnować, odciąć się i mieć święty spokój. decyzja była przemyślana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...