Skocz do zawartości

sen prosze o pomoc


pumus92

Rekomendowane odpowiedzi

mialem sen który jestem i jade najpierw samochodem, ale nie jestem pewny i sa tam jeden chlopak, jeszcze jest i 2 dziewczyny i moja przyjaciolka angelika , i jedziemy najpierw do chorwacji, a nasza wyprawa ma byc az do grecji, ale angela chciala zostac i jestesmy sami bez tych znajomych w hotelu i placze i pozniej caluje mnie wczesniej patrzymy na mapy, obraz w niej byl kolorowy taka jakie i patrzymy na europe :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem sen który jestem i jade najpierw samochodem, ale nie jestem pewny

 

Prowadzenie samochodu to sposb w jaki prowadzisz swoje zycie,jezeli sam kierowales to znaczy,ze potrafisz nad nim przejac kontrole.

 

i sa tam jeden chlopak, jeszcze jest i 2 dziewczyny i moja przyjaciolka angelika

 

Czyli razem 3 dziewczyny i z Toba 2 chlopakow-sadze,ze to Twoi dobrzy znajomi,oznacza to,ze lubisz z nimi spedzac czas,mozecie nawet cos razem planowac.

 

jedziemy najpierw do chorwacji, a nasza wyprawa ma byc az do grecji,

 

Chorwacja i Grecja to cieple kraje dobre na wakacje,gdzie mozna odpoczac,pobawic sie...wyprawa ma na celu wiec zabawe,nie bez znaczenia jest rowniez to,ze panstwa te sa dosc daleko od Polski jadac samochodem,moze to oznaczac,ze na ta zabawe czy bezstroske bedziesz musial jeszcze troche poczekac.

 

ale angela chciala zostac i jestesmy sami bez tych znajomych w hotelu i placze i pozniej caluje mnie wczesniej patrzymy na mapy, obraz w niej byl kolorowy taka jakie i patrzymy na Europe

 

Angela chciala tam zostac,bowiem perspektywa mile spedzonego czasu jej sie spodobala,tymbardziej sam na sam z Toba,chcialby sie z Toba dobrze bawic,moze czuc po prostu sie milo w Twoim towarzystwie.W zaleznosci jak Cie caluje,takie moga byc Wasze relacje-jezeli jest to skryty pocalunek moze oznaczac potajemna i skrywana milosc z jej strony,moze byc on tez po prostu symbolem jej uczuc do Ciebie(niekoniecznie milosnych,po prostu czulosc,bliskosc,takich kolezenskich).Placz to jej obawa,ze to wszystko moze sie skonczyc.Patrzenie na mape Europy pokazuje ile Was jeszcze czeka(Europa to duzy kontynent,pelen roznorodnych kultur i ludzi-tak samo moze byc z Wami odnosnie Waszych relacji)-mapa byla kolorowa,zatem tak samo rysuje sie Wasza znajomosc.

 

:icon_smile2:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...