Skocz do zawartości

Okno


Gość Shinada

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam na forum i od razu postanowiłam go sprawdzić. :)

1 - (Daleka przeszłość). Odnosi się do wydarzeń sprzed roku, lub kilku lat.

2 - (Bliska przeszłość). Pokazuje sytuacje, które niedawno się wydarzyły.

3 - (Chwila obecna). Mówi o aktualnych problemach i bolączkach spowodowanych przeszłymi wydarzeniami.

4 , 5 - (Rada) - Sugerują w jaki sposób rozwiązać te problemy, obrazują trudności, podpowiadając jak je ominąć.

6 , 7 - (Rozwój Wypadków) - Mówią o tym, co może się wydarzyć, jeżeli skorzystamy lub nie skorzystamy z rady.

8 - (Zbiór owoców) - Pokazuje co z tego wszystkiego wyniknie

 

1- A karo (kłopoty z kasą lub coś takiego)

2- 9 pik (o) (zakończenie czegoś, czyjeś odejście??)

3- 10 karo (o) (kłopoty związane forsą chyba znowu)

4,5- A kier, J pik (o) (może radzą mi unikania kłótni w domu, z jakimś meżczyzną?)

6,7- 9 karo (o), D pik (straty majątkowe przez jakiegoś babsztyla wrednego?)

8- D karo (Jeśłi posłucham rad to wszystko dobrze się potoczy?)

 

Nic mi się tutaj nie klei, pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

daleka przeszłość- A karo-w przeszłości musiałaś podjąć kilka ważnych decyzji, jeśli chodzi o uczucia to miałaś nieudany związek ale to Cie wzmocniło, podnioslaś też swoje kwalifikacje zawodowe

 

blsika przeszłość- 9 pik (o)- ostatnio trafiłaś do nie zbyt dobrego towarzystwa, uległaś czyimś wpływom, ktoś tak jakby troche Tobą manipulował, no i troche pobalowałaś

chwila obecna-10 karo (o) - sądze że powinnaś uważać na to co komu powiedziałaś lub zamierzasz powiedzieć, zwierzyć się, nie rób tego bo źle na tym wyjdziesz bądź już to sie stało, powinnaś też nie ryzykować w niczym na dzień dzisiejszy

 

Rada- A kier, J pik (o)- radzą żebyś zachowała ostrożność do ludzi, że jesteś zbyt ufna i zbyt otwarta, za dużo im mówisz o sobie, a oni mogą to wykorzystać przeciwko Tobie

 

Rozwój wypadków, co sie wydarzy-9 karo (o), D pik - będziesz łatwowierna i naiwna, musisz mówić mniej bo sobie szkodzisz i dotyczy to też sfery finansowej i osobistej

 

Wynik- 8- D karo- ktoś fałszywy Cie oszuka, zaszkodzi Ci i spowoduje wiele problemów :/ nie możesz jej wierzyć, musisz jej nie słuchać, i nie rozmawiać na jej temat z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...