Jump to content

Jaki będzie Listopad u mnie w uczuciach?

seele

Recommended Posts

1. odpowiedz

2 i 3 - tło, wyjaśnienie sytuacji

Jestem w nowym związku. Jest jeszcze w tle ex, który twierdzi że jest ze mną (telefonuje). Ja już nie czuję do niego nic, ale on o sobie nie daje zapomnieć.

1 - 2 kielichy - wygląda na to, że nowe uczucie będzie się rozwijało

2 - wieża - Pierwsza opcja: karta dotyczy mojego ex, tzn. że uwolnię się od niego, przeszłość już nie będzie wpływać na mnie. Druga opcja: związek z nowym Panem zacznie się psuć..?

3 - as buław - Pierwsza opcja: ponieważ ex już dla mnie nic nie znaczy, zacznę się cieszyć życiem, a nowy Pan będzie dla mnie ważny. Widać tu też mocny pociąg fizyczny.

Druga opcja: związek z nowym Panem się zacznie rozpadać bo zacznę myśleć, że chodzi mu tylko o seks, a ja szukam czegoś więcej.

Podsumowanie: Jestem za pierwszą wersją. W listopadzie wyklaruje się, że jestem w związku i będzie mi w nim dobrze. Przestanę myśleć o ex i przejmować się jego telefonami. W końcu dam szansę w pełni nowemu uczuciu się rozwijać i poczuję się spełniona.

Guest Euterpe

1. Przyjemne spotkania z drugą osobą :)

2,3. mogą mówić też to, co już się stało. Twój związek z ex runął i rozpoczął się nowy bazujący bardziej na uczuciach. A czy to będzie trwałe, czas pokaże :)

w listopadzie zakończysz jakiś związek i rozpoczniesz coś nowego

czy to nowe bedzie z tym obecnym "nowym panem"? - nie wiem,

bo rownie dobrze karty moga pokazywać Twojego eksa, jak i tego kogoś nowego

to zależy czy to nowe jest nowe czy juz trochę stare :-), bo jesli to juz trwa a eks jest przeszlością, to wygląda na to jakbys miała zakonczyć obecny związek

ale namotałam :-)

edit: pisalam ze zakończysz, ale karty nie mowią doslownie że Ty zakończysz , tylko że się to rozleci, niekoniecznie z Twojej inicjatywy (to tak dla uzupelnienia)

Edited by bridaa