Skocz do zawartości

egzamin,jabłecznik,glista


kalina237

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi sie że w mojej szkole w szatni pisałam z klasą egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej.wszyscy już skończyli,a ja nadal pisałam i jeszcze dużo mi zostało do napisania.zrobiłam sobie przerwę a nauczyciele poczęstowali mnie jabłecznikiem.jak wzięłam kawałek ciasta do ręki to zaczęła z niego wychodzić glista...to było ochydne :(. co mógł oznaczać ten sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi sie że w mojej szkole w szatni pisałam z klasą egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej.wszyscy już skończyli,a ja nadal pisałam i jeszcze dużo mi zostało do napisania.zrobiłam sobie przerwę a nauczyciele poczęstowali mnie jabłecznikiem.jak wzięłam kawałek ciasta do ręki to zaczęła z niego wychodzić glista...to było ochydne :(. co mógł oznaczać ten sen??

Sadze,ze sama sobie odpowiedzialas na pytanie.Pisanie egzaminu gim.w szatni,z dala od wszystkich to Twoje obawy co do samego egz(z tego co wiem,to jest dopiero w kwietniu).To,ze wciaz pisalas i tyle Ci jeszcze zostalo to strach,ze nie bedziesz potrafila przekazac calej swojej wiedzy,bedziesz uwazac,ze wciaz wiesz za malo.Czestowanie jablecznikiem,w ktorym byla glista-to chyba po prostu ta czesc matematyczno-przyrodnicza-glista+jablko=natura,przyroda. Tego obawiasz sie najbardziej,wiecej nauki i wiary w siebie;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...