Skocz do zawartości

kanał urodowy


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Siemka :)

 

Zastanawiam się nad rozpoczęciem kręcenia filmików urodowych/makijażowych na YT. Postawiłam kilka pytań. Nie musicie odpowiadać na wszystkie, będę wdzięczna jeśli cokolwiek spróbujecie zinterpretować.

 

1. Czy jeśli rozpocznę tę przygodę to czy się powiedzie?-dama karo, 10 pik (o), 3 trefl(o), 3 pik- wsystko będzie spełniać się pozytywnie, uda się jeśli ułoże sobie dokładny plan, przemyśle to i zorganizuję jak należy

 

2. Czy będzie zainteresowanie moim kanałem?6 kier, 3 trefl (o), 2 trefl (o)- myśle że tak ale będą nieprzychylne komentarze, krytyka i będzie mi z tym ciężko

 

3. Czy będę w tym dobra/profesjonalna?- joker czerwony z kropką, dama pik, joker czarny bez kropki odwrócony- wszystko zależy ode mnie, jak sie do tego zabiore i przyłoże takie to też bedzie miec odzwierciedlenie, będę raczej leniwa ?

 

4. Czy się skompromituje?-4 pik (o), 10 trefl, 3 karo (o)- raczej nie, ale negatywne oceny źle wpłyną na moje samopoczucie

 

5. Czy powinnam rozpocząć robienie filmów? czy lepiej sobie odpuścić- 9 trefl, 2 karo, dama kier (o)- jestem troche zniechęcona po tym co wyszło mi w kartach, chce sie poddac, czuję się niepewnie, sądze ze nie jestem na to gotowa ?

 

6. Wynik,Jak potoczy się ten pomysł czy go zrealizuje?- walet pik(o), 3 pik(o), 3 trefl- nie zrealizuje go, odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

Zastanawiam się nad rozpoczęciem kręcenia filmików urodowych/makijażowych na YT. Postawiłam kilka pytań. Nie musicie odpowiadać na wszystkie, będę wdzięczna jeśli cokolwiek spróbujecie zinterpretować.

 

1. Czy jeśli rozpocznę tę przygodę to czy się powiedzie?-dama karo, 10 pik (o), 3 trefl(o), 3 pik- wsystko będzie spełniać się pozytywnie, uda się jeśli ułoże sobie dokładny plan, przemyśle to i zorganizuję jak należy----masz nadzieje ze uda ci sie to co zamierzasz, ale nie podejmuj nieprzemyslanych decyzji i zastanow sie dwa razy, bedzie to wymagalo troszke czasu ale jesli bedziesz wytrwala to osiagniesz sukces

 

2. Czy będzie zainteresowanie moim kanałem?6 kier, 3 trefl (o), 2 trefl (o)- myśle że tak ale będą nieprzychylne komentarze, krytyka i będzie mi z tym ciężko---tez tak uwazam, ale tez i to, ze wlasnie od dobrej organizacji i przygotowania zalezy opinia ludzi o Twoim kanale i ze powinnas byc wytrwala w swoich zamiarach

 

3. Czy będę w tym dobra/profesjonalna?- joker czerwony z kropką, dama pik, joker czarny bez kropki odwrócony- wszystko zależy ode mnie, jak sie do tego zabiore i przyłoże takie to też bedzie miec odzwierciedlenie, będę raczej leniwa ?-----na jokerach sie nie znam zupelnie:D

 

4. Czy się skompromituje?-4 pik (o), 10 trefl, 3 karo (o)- raczej nie, ale negatywne oceny źle wpłyną na moje samopoczucie----mysle ze raczej nie beda to negatywne oceny bo cos bedziesz robila zle, tylko ktos bedzie probowal Ci zepsuc opinie wlasnie z czystej zazdrosci, oczywiscie ze sie zdenerwujesz i bedziesz myslala negatywnie ale mysle ze sie nie poddasz i moze dokonasz jakichs zmian w swoim projekcie, programie, ktore wyjda ci na dobre, a tych zawistnych zazdrosc zje :D

 

5. Czy powinnam rozpocząć robienie filmów? czy lepiej sobie odpuścić- 9 trefl, 2 karo, dama kier (o)- jestem troche zniechęcona po tym co wyszło mi w kartach, chce sie poddac, czuję się niepewnie, sądze ze nie jestem na to gotowa ?------wydaje mi sie ze nie wierzysz w siebie a powinnas:)

 

6. Wynik,Jak potoczy się ten pomysł czy go zrealizuje?- walet pik(o), 3 pik(o), 3 trefl- nie zrealizuje go, odpuszcze---boisz sie ze ci sie nie powiedzie, ale faktycznie troszke tez jak bys nie za bardzo chciala sie do tego zabrac, takie chcialabym ale sie boje;) ale moze byc tak, ze mozesz potem zalowac ze nie zabralas sie za swoj pomysl a w ogolnym rezultacie moze Ci sie w ogole nie chciec nic robic z tym i faktycznie zrezygnujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...