Skocz do zawartości

co robił wczoraj na imprezie, czy kogoś poznał?


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Witam serdecznie,

mój pseudo-towarzysz życiowy balował wczoraj w innej miejscowości ze znajomymi, wcześniej spytał czy mam ochote z nim jechać ale ja poszłam z koleżankami. Stąd moje pytanie jak przebiegła wczorajsza impreza na której był, chodzi mi głównie to czy kogoś poznał, lub czy z kimś flirtował może coś więcej ? A dziś sie nie odzywa. Zawsze pierwszy dzwoni, przychodzi, a tym razem nic, może ma coś na sumieniu. Zapraszam również do próby odczytania kart przez tarocistów bo podobno klasyki odpowiadają kartom tarota.

 

 

hah no piękne karty....

6 trefl (o), 6 pik(o), 7 pik(o), 5 pik, 6 karo (o)

 

karty wyszły wartościowo bardzo podobne .... i przewaga odwróconych oraz czarnych nie podoba mi sie to. Aż 3 szóstki ,5 i 7.

Sądze że dobrze sie bawił, że być może wdał się w bójkę, sporo popił, widzicie tu też narkotyki ? hmm.. to też mnie interesuje bardzo. Możliwe że coś zgubił. No i sądze że kogoś poznał, flirtował, tańczył. Chyba spodobało mu się to i poczuł sie "silniejszy" jako osoba i chyba będzie wolał być singlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, to jest ta babska mentalność! Miałaś okazję z nim iść a nie poszłaś. To było iść! Teraz nie głowiłabyś się nad tym co on tam robił.

Z tym odpowiednikiem kart klasycznych do Tarota to nie tak do końca. W klasycznych nie ma takich kart jak Wielkie Arkana, które mówią o doniosłości pewnych wydarzeń, ich większym znaczeniu, ważnej też nam psychologicznej kwestii. Bodajże to jest ta zasadnicza różnica o ile wiem.

 

A co on tam robił? A kto tam wie dziewczyno! Historyjki to tu sobie można tworzyć. Był w pewnym gronie - jak to piszesz - ze znajomymi, być może stracił trochę pieniążków. Na pewno nic takiego rozwojowego dla siebie. Panienki jakiejś to tu nie widzę. Narkotyki? Nie wiem. A co? A ma takie tendencje do próbowania takich specyjałów? To lepiej zostaw go w cholerę, bo sobie żywot spitolisz. Pomóc to w tym mu nie pomożesz. Od tego są pewni ludzie, którzy się tym trudnią, a i to nie zawsze pomyślnie udaje się im uratować takiego delikwenta.

 

 

To zacznij interesować się Tarotem, jest ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

heh dzięki.... to nie jest takie łatwe, ja zawsze trafiam na "takich" , po przejściach lub z jakimś sporym bagażem życiowym, problemami....

 

a i tak wszystko wskazuje na to że nasze drogi własnie sie rozchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...