Jump to content

Krzyż Celtycki dla przyjaciółki. Pilne.

GdzieTaIrlandia

Recommended Posts

Bardzo proszę każdego o pomoc . Sytuacja jest zawiła. Przyjaciółka spotyka/ła sie o 10 lat młodszym chłopakiem. Ona ma 30 , on 20. Ona wynajmuje od jego rodziców pomieszczenie w którym otworzyła studio fotograficzne(wynajmuje o wiele dłuzej niz sie z nim spotyka/la?) sytuacja jestn dosyc dziwna bo chłopak nagle zaczał sie wycofywać a generalnie przestal sie odzywac i robi uniki,jego rodzice rowniez sa przeciwko mimo,że to wykształcona kobiega,on zalezny od rodziców,zaczał studia..ona sie zakochała..juz sama nie wie jak ma sie zachować i co w ogole jest grane? co sie stało.

Położyłam krzyż na przyszłość relacji bo ona juz sama nie wie czy sa ze soba czy nie.

Za jej zgodą i prośbą umieszczam post na forum.

1. Rys osoby, o którą pytamy-SMIERC-

2. Nasz stosunek do niej-Rycerz Kielichów-

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-3 monet-

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-RYDWAN-

5. Przeszłość relacji, znajomości-SWIAT-

6. Najbliższa przyszłość-MOC

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 8 buław

8. Wpływ innych osób-3 buławy

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-KAPLANKA

10. Dalsza przyszłość-KROLOWA BULAW,As Mieczy,Królowa Mieczy.

Moja interpretacja.. Według mnie on chyba uważa to za zakończony etap(smierc)..ona czuje sie rozchwia a emocjonalnie(rycerz kielichów)jego swiadoma postawą jest,ze jest zajety praca i nauka..nieswiadoma postawą daje znac jaki jest zajety i ze obrał juz kierunek..przeszłosc relacji to było otworzenie sie na siebie..najblizsza przyszłoosc to wydaje mi sie,ze poskromienie swoich wewnetrznych emoci?<moc> ..W intencjach widać,że jest nastawiony na działania i byc moze wyjaśnienie sytuacji..Wplyw innych osób jest jak widac(3 buław).. ja mam takie wrazenie ze albo pojawił sie ktos inny albo kobieta a raczej jego mama go odpowiednio nastawia.W dalszej przyszłosci to ja widzę,że ona chyba zdecyduje sie odciąc od tego..

Pomożcie jej,bardzo prosze .

1. Rys osoby, o którą pytamy-SMIERC- ja bym coś dołożyła do śmierci, żeby wiedzieć w którą stronę to poszło, ale jeśli chodzi o samą śmierć, to obstawiam,że się wycofał a w zasadzie coś zakończył

2. Nasz stosunek do niej-Rycerz Kielichów-on chyba ma teraz jakieś sprawy na głowie, które musi załatwić

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-3 monet- był tu chyba jakiś kompromis,ale możliwe,że już teraz komuś to nie pasuje

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-RYDWAN-próbuje to zaciekle ratować, coś zrobić

5. Przeszłość relacji, znajomości-SWIAT- to chyba był związek

6. Najbliższa przyszłość-MOC- ona się będzie bardzo starała jeszcze go jakoś zdobyć

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa- 8 buław- pragnie czegoś sensownego

8. Wpływ innych osób-3 buławy- ktoś może chcieć im pomóc

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-KAPLANKA- że zostanie sama albo ma rywalkę

10. Dalsza przyszłość-KROLOWA BULAW,As Mieczy,Królowa Mieczy->widać,że ona się będzie bardzo starała coś uratować, zrobić,ale chyba w prwnym momencie da sobie spokój

• Maestro

1. Rys osoby, o którą pytamy-SMIERC- jest to człowiek, w którym obecnie dokonuje się wolna, ale konkretna przemiana

2. Nasz stosunek do niej-Rycerz Kielichów- zauroczona nim

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-3 monet- wg mnie on chce tę relację kontynuować, w 3 monet jest budowanie czegoś

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-RYDWAN- możliwe, ze on się miota, ma momenty zrywów i oddalenia

5. Przeszłość relacji, znajomości-SWIAT- było wzajemne otwarcie się na siebie

6. Najbliższa przyszłość-MOC okres hamowania emocji, walczenia ze swoimi słabościami

8. Wpływ innych osób-3 buławy inni próbują go odwrócić jakby od tej kobiety, może kuszą innymi perspektywami

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-KAPLANKA obawy, że on ma inną

10. Dalsza przyszłość-KROLOWA BULAW,As Mieczy,Królowa Mieczy. wg mnie jakaś kobieta może im stanąc na przeszkodzie, przypuszczam, ze to matka

• Like 1

1. Rys osoby, o którą pytamy-SMIERC-

Witaj, ja tez stosuje Krzyz celtycki,ale nieco inaczej sa przyporzadkowane pytania w podpunktach. Wiec przy karcie 1 wyszla karta smierc, z pytanie brzmi: osobe o ktora pytamy ale w tym momencie o niego, masz na mysli? jesli o niego? to on moze chcec, albo mysli o tym, ze chce sie poddac (smierc) oraz zakonczyc (smierc) ta relacje. A jego rys czlowieka? to osoba ktora ma pewne juz doswiadczenia mimo mlodego wieku oraz zachodza w nim transformacje. Jesli chodzi o nia? tzw: jesli ta karta dotyczy jej (smierc,) to ona czuje sie na ten moment powalona jak np: przez jakis glaz (smierc), poddala sie (smierc).

2. Nasz stosunek do niej-Rycerz Kielichów-

Ale jego do niej stosunek? czy jej do niego? bo nie rozumiem pyatnia. Moze chodzi o jej stosunek do niego (rycerz kielichow), ona sie w nim zakochala, jej uczucie jest aktywne (rycerz kielichow).

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-3 monet-

Czyli jego do niej? On moze patrzec albo z perspektywy teraz jakis korzysci na przyklad materialnych (bo wyszly monety),albo z perspektywy jakis celow, nauki (3 monet).

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas-RYDWAN-

Czy jego do niej? on jakby chce ruszyc z miejsca (rydwan - karta zabiegania). Jakas niecierpliwosc, albo oddalenie sie, bo karat rydwan do wyjazd, i tym samym zmiane polozenia w tej relacji, zmienic bieg albo zmienic pozycje w tej relacji, np: sie oddalic.

5. Przeszłość relacji, znajomości-SWIAT-

Albo znajomosc byla otwarta, albo miala cos wspolnego z odlegloscia, wyjazdem, albo ogolnie optwarciem sie na swiat, na nowe srodowisko (swiat).

6. Najbliższa przyszłość-MOC

To bedzie czas gdzie bedzie musiala ta osoba walczyc z jakimis przeciwnosciami, oraz wykrzesac z siebie sily psychiczne aby to przetrwac.

Czyli jego intencje wobec niej? ja mysle ze nie sa powazne te intensje, bo to sa paleczki. Bardziej on mogl dzialac pod wplywem chwili, impulsu, naglego czaru, szczegolnie w aspekcie fizycznym, seksuanym bo to paleczki, oraz naglego pospiechu, to karat pospiechu. Tak jakby cos moglos ie szybko zaczac i nagle szybko skonczyc.

8. Wpływ innych osób-3 buławy

Tak jakby stali i obserwowali, czekali na bieg wydarzen.

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji-KAPLANKA

czyli jej obawy? moze sie ona martwi o to, ze jest inna tam kobieta (arcykaplanka),albo ze jego matka cos kombinuje, karta arcykaplanka to tez matka, albo ze sa jakies sekrety. Albo ze sie nie wykarze cierpliwoscia wobec tej sytuacji.

10. Dalsza przyszłość-KROLOWA BULAW,As Mieczy,Królowa Mieczy.

Oh pojawi sie chlod i dystans medzy nimi - as mieczy i krolowa mieczy, oraz tam bedzie jakas rywalka (krolowa palek). Z tych kart na koncu nie wynika, aby mial powstac jakis bardzo powazny zwiazek w przyszlosci miedzy nimi.

Warto powtorzyc rozlad, bo mogly wyjsc karty nietrafne.

Pozdrawiam, Barbara.

Edited by Tarocistka_doradca
  • Like 1
  • 4 weeks later...

oo widze weryf i tak chciałam napisac

ze oni juz razem nie sa bo takie pyt postawiłaś w 1 poście

ona będzie próbowała coś wskórać ale on juz mało zainteresowany

no nie ma dziwne w tym wieku /on/ za duza różnicawieku miedzy nimi zeby cos trwałego budowac