Jump to content

Aura tego tygodnia... :)

maddie88

Recommended Posts

Witam :)

Już dawno nie zadawałam kartom tego typu pytań, a szkoda, bo szybko można je weryfikować :) Oto, co odpowiedziały, jeśli chodzi o ten tydzień i jego aurę:

Rycerz Buław (odpowiedź), tło: 5 Denarów/9 Kielichów, As Buław, Królowa Buław => Księżyc

Moje pierwsze wrażenie, to jakaś nieoczekiwana wiadomość od pana...ruch z jego strony... Ale bardzo powierzchowny... W sumie to wszystko będzie takie niepewne...niejasne...

A Waszym zdaniem?

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

kontakt,ale jakiś nieśmiały...ewentualnie dostaniesz jakąś niejasną dla Ciebie wiadomość

Zdziwiłam się tym ryckiem :) Ciekawe...dam znać :) Dzięki, marta :buziak: Miłego wieczoru :slonko:

• Maestro

Rycerz Buław (odpowiedź), tło: 5 Denarów/9 Kielichów, As Buław, Królowa Buław => Księżyc

wydaje mi się, ze dzień może być pod znakiem mężczyzny...tak jakby poczuł potrzebę kontaktu z Toba, bo mu źle (5 denarów) i będzie chciał poprawić sobie nastrój w Twojej obecności,powinnaś fajnie sie poczuć:)

Bardzo energiczny ten tydzień, chociaż ja widzę bardziej wsparcie kobiety z wahaniami nastrojów, raz pewna siebie i zdecydowana, a za chwilę płacz i depresje. Bardzo jej pomożesz w najbliższym czasie podnieść się i ogarnąć.

Będzie wiele się działo w tym tygodniu..Jakbyś wychodziła z wewnetrzej pustki którą ukrywasz w sobie:) Poczujesz się jak nowo narodzona-staniesz na piedestale swoich działan:*

• Like 1

Weryfikacja:

Wyszłam niejako z wewnętrznej pustki, tak jak to opisała GTI :):buziak: Podjęłam pewną ważną dla mnie decyzję, wreszcie... Był to tydzień pełen emocji, walki z nimi...a w zasadzie z sobą samą ;) Rozmawiałam też z dobrym kumplem na pewien temat, który wgrał się w aurę tego tygodnia... Jednym słowem, dużo "znaków" dookoła i moja decyzja...

Jeszcze raz dziękuję, dziewczyny :uscisk: :uscisk: :uscisk::usmiech:

Pozdrawiam wszystkie, :slonko::)

Maddie