Skocz do zawartości

prośba o interpretacje:spadający samolot i wojsko


unforgivable

Rekomendowane odpowiedzi

Pływam z moim chłopakiem żaglówką na wielkim jeziorze (jest piękna pogoda, środek lata, woda w miare spokojna), nagle zauwazam samolot Lufthansy i zwracam uwagę mojemu chlopkowi, ze zaraz się rozbije...podchodzi do wodowania, ale wkoncu z impetem ląduję w wodzie i się rozbija. Części samolotu uderzają o naszą żagłówkę, ale nic nam się nie dzieję. Widzę topiącą się stewardessę,ale nie mogę jej pomóc.

Potem nagle widzę wojsko armii amerykanskiej z czasów wojny secesyjnej ustawione w szeregu - dodam, że ci żołnierze snią mi się dosc często :)

 

 

Będę wdzięczna za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływam z moim chłopakiem żaglówką na wielkim jeziorze (jest piękna pogoda, środek lata, woda w miare spokojna)

 

To obraz Waszego zwiazku,spokojnie,rownomiernie,bez klotni,cieplo.

 

nagle zauwazam samolot Lufthansy i zwracam uwagę mojemu chlopkowi, ze zaraz się rozbije...podchodzi do wodowania, ale wkoncu z impetem ląduję w wodzie i się rozbija.

 

Samolot to mozliwe plany,wyjazdy-widocznie nie powioda sie one,skoro dochodzi do rozbicia sie maszyny.

 

Części samolotu uderzają o naszą żagłówkę, ale nic nam się nie dzieję.

Plany czy wyjazdy tez tycza sie w pewien sposob Was,moga sie na Was odbic,ale nie bedzie miec z tego tytulu wiekszych problemow.

 

Widzę topiącą się stewardessę,ale nie mogę jej pomóc.

 

 

Mozliwe,ze to obraz symboliczny Ciebie-moze to Ty planowalas wyjazd,wiec bylo Ci troche przykro,ze sie nie powiodl.

 

Potem nagle widzę wojsko armii amerykanskiej z czasów wojny secesyjnej ustawione w szeregu - dodam, że ci żołnierze snią mi się dosc często :)

Ta ostatnia czesc to mozliwe wspomnienia z poprzedniego wcielenia,skoro snia Ci sie czesto,a byc moze ostatnio ogladalas filmy w tej tematyce?

Będę wdzięczna za interpretacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...