Jump to content

zabawy z wahadełkiem

szamak

Recommended Posts

Chciałem się Was zapytać jakie macie zabawy ze swoim wahadełkiem? Ja np. oznaczam cztery kartki od 1 do 4, następnie odwracam je i tasuje. Po tej czynności pytam się wahadełka aby wskazał wybrany przeze mnie numer. Jeśli chodzi o odpowiedzi to bywa to różnie, czasem się zgadza wszystko co wskarze, a czasem jest fail.

Dziękuję i pozdrawiam.

Zabawy z wahadełkiem : - P ja to 'bawię się' nim np. wskazując, która z kartek jest nasycona {posiada} energię męską lub żeńską, prosząc przed tym aby dwie płcie położyły {gdy wyjdę z pokoju} dłoń na kartce i potrzymały przez kilkanaście sekund. Niby szanse 50 na 50, ale można przecież tych kartek zrobić więcej. Trzeba będzie kiedyś wprowadzić w tę zabawę energię zwierzęcą : - D

• 4 months later...

Można do pudełeczek po kliszy wkładać różne rzeczy np. monetę , kamyk, włos i zrobić z dwa puste. Później wahadełkiem weryfikować co gdzie jest. Tak samo np. z baterią pod kartką - również można badać gdzie jest plus baterii a gdzie minus :)) Po jakimś czasie nabiera się wyczucia :) Inne badanie dotyczy liczb seryjnych.

• 2 months later...

Najlepsza zabawa weryfikująca prawdomówność wahadełka to w czasie oglądanego w tv meczu przy wyniku np. 1:0 zadać pytanie która drużyna wygrywa mecz (trzymając wahadełko nad kartką z nazwami drużyn) - gdy się to opanuje można przejść do etapu trudniejszego i w czasie oglądanego meczu zadać pytanie o czas przyszły czyli która drużyna wygra mecz?

Przy skutecznych odpowiedziach można zacząć śmiało obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich live na pieniądze .

Edited by edi8