Skocz do zawartości

Duchy w domu


oganik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie problem trwa 2 lata wczesniej byla tu knajpa dom kupilismy i nikt z nas nie wiedzial ze tu mieszka duch .ktorejs nocy po wprowadzeniu sie zaczelo sie .szczelala najpierw lodowka potem bylo slychac jak by ktos chodzil w drogim koncu mieszkania przez dzien ciagle towarzyszyla mi jakas nie widzialna postac ciagle wydawalo mi sie ze ktos stoi zamna i innym tez ludzia ktorejs nocy moj chlopak zaczol mnie szarpac za renkaw koszuli obudzilam sie w szoku a on mowi domnie patrz boze i zobaczylam to co on dziwna postac jak kisiel z milionami gwiazdek stala na demna myslalam ze zaraz umre ze strachu to cos wydawalo dziwne glosy zrozumialam ze mowi imie Paulina wtedy moj chlopak wyskoczyl z lozka i pobiegl zapalic swiatlo to cos mimo wszystko nadal bylo w naszej sypialni krzyknelam odejdz na Jezusa wyjdz i zostaw nas .To cos usluchalo i zapukalo w dzwi z drogiej strony bylo wyraznie slychac potem juz tej nocy bylo cicho .Zaczelam sie modlic i oczyszczac mieszkanie ale nie stety to nic nie pomaga tylko na krotko w zeszlym tygodniu znowu to cos zaatakowalo mojego chlopaka nie mogl sie poruszyc powiedzial mi ze jak by cos na niego usiadlo w sypialni ja nie spie bo boje sie a moj chlopak stal sie jakis wycienczony zlosliwy i marudny .jak myslicie moze to cos go atakuje bo ja odnosze takie wrazenie co robic pomozcie mi .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj tak dokladnie to cos jest do dzis histori domu nie znam wypytywalam sie ludzi kiedys mieszkala tu jedna hiszpanka powiedziala ze tez to czula co my tylko ona wynajmowala ten dom a potem my go kupilismy musze powiedziec ze woda swiecona juz kropilismy caly dom i nadal to cos tu sobie siedzi moze to jakis zly duch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym powiedziała, ze to są dwa byty

jeden - dusił Twojego chłopaka (zmora) drugi, z tego, co zrozumiałam, posłusznie odszedł gdy wezwałaś imię Jezusa czyli za dużo złego, poza staniem i wystraszaniem Ciebie nie zrobił, czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym powiedziała, ze to są dwa byty

jeden - dusił Twojego chłopaka (zmora) drugi, z tego, co zrozumiałam, posłusznie odszedł gdy wezwałaś imię Jezusa czyli za dużo złego, poza staniem i wystraszaniem Ciebie nie zrobił, czy mam rację?

 

moze masz racje ze to dwa byty ale to cos napewno jest w domu ,.wtedy wyszlo z sypialni jak powiedzialam ze na imie Jezusa zeby sobie poszlo wyszlo i zapukalo w drzwi 3 razy jak by dalo znak ze usuchalo jestem pewna ze to tu jest mimo to modle sie za to cos codzienie wtedy w sypialni robilo odglosy jak by cos chcialo wciagnac i powiedzialo slowo Paulina imie. Myslicie ze ten byt jest zlosliwy?moja intuicja i energia mi podpowiada w tym pokoju jest nie dobra energia i jest zawsze zimno prawie nigdy tam nie wchodze i ciagle mi sie wydaje ze to cos zamna chodzi tym bardziej ze jestem zawsze tu sama i pracuje w domu .Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie dowiedzieć jak najwięcej o miejscowości, domu, lokalu, poprzednich właścicielach etc etc

wątpię, zeby to był 'zły duch' - nie wyszedł by na 'prośbę' a nawet gdyby to by wracał i był coraz bardziej złośliwy - zrzucał cos, trzaskał drzwiami etc.

mozliwe, ze wtaki dosc dziwny sposob chce zwrocic na siebie Waszą uwagę

Nosicie jakies medaliki etc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nosze w portfelu ametyst i obraczke a raczej pierscionek z cyrkonia czasem nosze medalik z aniolkiem co ma worek na plecach a moj chlopak nosi opal w portfelu i czasem obraczke co do poprzedniego wlasciciela znam go ale on tu nie mieszkal tylko wynajmowal tu jednej kobiecie ona jest z hiszpani pytalam ja i stwierdzila ze tez miala uczucie jak by zawsze ktos tu byl dzwi nie trzaskaja ale czasem slychac jak by ktos chodzil szuranie po podlodze to cos takiego jak by po dywanie przeciagnac reka do tego dochodza stukanie ktos puka trzeszczy lodowka albo mam uczucie ze ktos kolomnie siedzi duszenie w nocy przedewszystkim mojego chlopaka mnie jeszcze to nie dusilo od czasu do czasu . spie na raty i inni ludzie co mnie odwiedzali tez tu nie mogli spac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyjrzał bym się tej sprawie, możesz mi na PW( a jak nie na pw to na GG 8014076) podać adres mieszkania ? i wasze dane - w sumie wystarcza imiona ;][/QUCzesc to lepiej na priwat bo gg nie posiadam jestem na F imiona nasze Elzbieta i Gelmut adres tez ci moge podac bo i tak ogrom ludzi mnie zna prowadze salon masazu Turm str 2 .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...