Skocz do zawartości

karty na spotkanie ...


natienka

Rekomendowane odpowiedzi

dziś miałam się spotkać z pewnym mężczyzną, zresztą długo niewidzianym. Rano rozłożyłam karty, zapytałam jak będzie wyglądało to spotkanie

Karty: 10 kier, As pik, 10 karo, 8 kier, 8 pik, 7 kier,

zinterpretowałam te karty jako bardzo pozytywnie, że odbędzie się jakiś wyjazd (faktycznie miałam jechać do niego), spotkanie z ukochaną osobą, które będzie takim spełnieniem marzeń itd.

Ale w końcu do spotkania nie doszło, może karty pokazały jakieś opóźnienie?

jak ktoś znajdzie chwilę czasu to proszę, aby popatrzył na te karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

10 kier, As pik, 10 karo, 8 kier, 8 pik, 7 kier,- będzie między Wami dreszczyk emocji, chemia i nawiążecie ciekawą rozmowe, być może poruszycie sprawy zawodowe, być może zaprosi Cie na jakąś impreze jako osobe towarzyszącą ? będzie też kilka nieprzyjemnych rozmów ale wybrniecie z tego bardzo ładnie. Spotkanie zakonczy sie przyjemnie i będziecie miec ochote spotkac się kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałam się spotkać z pewnym mężczyzną, zresztą długo niewidzianym. Rano rozłożyłam karty, zapytałam jak będzie wyglądało to spotkanie

Karty: 10 kier, As pik, 10 karo, 8 kier, 8 pik, 7 kier,

zinterpretowałam te karty jako bardzo pozytywnie, że odbędzie się jakiś wyjazd (faktycznie miałam jechać do niego), spotkanie z ukochaną osobą, które będzie takim spełnieniem marzeń itd.

Ale w końcu do spotkania nie doszło, może karty pokazały jakieś opóźnienie?

jak ktoś znajdzie chwilę czasu to proszę, aby popatrzył na te karty[/quote

karciochy są bardzo ładne . I nie mam pojęcia skąd to opóźnienie ,w kartach tego nie widzę. Czytam natomiast że facet o ciemnych włosach da Ci coś ,co sprawi ci wielką przyjemnosc W tych pierwszych kartach tak troszke nalatuje jakąś sprawa urzędowa,boję się tu prorokowac ale te karty mogą mówić o dalszej przyszłości was dwojga!? A w tym asie moze być urząd.udany związek i wszystko najjj....... A ten podarunek może być bardzo ,bardzo romantyczny : ) buziaczki i glowa do góry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...