Skocz do zawartości

3 karty na faceta


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Spytałam sie kart konkretnie o pewnego pana co on teraz o mnie myśli i czy podejmie wobec mnie jakies kroki.

 

Dama pik, dama kier, 10 pik- albo poznał jakąś już i chce z nią wyjechać albo 10 pik mówi tu ze nie chce już więcej mieć ze mna do czynienia.:( to już ostatnie karty jakie kładę na tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

to w takim razie faktycznie ma coś do Ciebie nie tak... coś narobiła :P ? widać zmartwienia i smutki, i jakby chęć ucieczki od tego wszystkiego (W nim ) ,może osoby trzecie są w to zamieszane ? jakaś zawistna kobieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zmartwienia i smutki to przeze mnie? A ta osoba trzecia to moge sie domyślać kto to , chyba to jego dobry kolega ale też taki.który ze tak powiem próbuje go "ustawiać", o co i jak powinien robić. A ja mu powiedzialam o kilku problemach, widocznie za szybko i sie chłopak pogubil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalam żeby z nim porozmawiac ale chyba on nawet nie będzie chcial tej rozmowy:( chociaż może tęskni jak to karty pokazały. :(

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałam sie kart konkretnie o pewnego pana co on teraz o mnie myśli i czy podejmie wobec mnie jakies kroki

 

Dama pik, dama kier, 10 pik- albo poznał jakąś już i chce z nią wyjechać albo 10 pik mówi tu ze nie chce już więcej mieć ze mna do czynienia.:( to już ostatnie karty jakie kładę na tego pana.

A moim zdaniem on czuje się niedoceniony i przytoczony twą siłą . I tu chyba też jakieś ploteczki że strony kobiety w tej pikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem on czuje się niedoceniony i przytoczony twą siłą . I tu chyba też jakieś ploteczki że strony kobiety w tej pikowej.[/quote

Myslalam ze to może jego dobry kolega plotkuje na mój temat, hm teraz już nie wiem kto to może być ale mogę myślec o jednej osobie i jak to sie okaże moja dobra kolezanka to sie wsciekne troszke. Bo tam u niego w pracy nikt nie wiedzial o nas jedynie ta moja kolezanka, chyba ze kmuś coś powiedziała i to poszło dalej.nie wiem co teraz mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rozlozylami w sumie wiem jeszcze mniej niz poprzednio:

 

as trefl(od),dama pik, dama kier-czyli tutaj zostalam juz zepchnieta na szary koniec, a tu jest cos niemilego w dalszym ciagu, mysle ze pan tez sam tak zdecydowal a nie inaczej

 

no to polozylam karty na jakis dalszy ciag,i czy jest sens jeszcze o tym myslec

 

9 karo,dama trefl,10 kier-czyli koniec w koncu albo sie z nim pogodze albo w poznam kogos nowego i chyba tak bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

rozumiem że te karty położyłaś na osobe która Ci szkodzi i knuje przeciw Tobie: as trefl(od),dama pik, dama kier- kto plotkuje ? ewidentnie i z pewnością kobieta, znów ta dama pik ! świnia jedna, i jeszcze jest zaraz obok Ciebie, plotkuje i to równo. Oczywiście przy tym kłamiąc.

 

9 karo,dama trefl,10 kier- znów kobieta ,pewnie nadal ta sama... wygląda to też na to jakbyś sama sobie szkodziła tym co mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że te karty położyłaś na osobe która Ci szkodzi i knuje przeciw Tobie: as trefl(od),dama pik, dama kier- kto plotkuje ? ewidentnie i z pewnością kobieta, znów ta dama pik ! świnia jedna, i jeszcze jest zaraz obok Ciebie, plotkuje i to równo. Oczywiście przy tym kłamiąc.

 

9 karo,dama trefl,10 kier- znów kobieta ,pewnie nadal ta sama... wygląda to też na to jakbyś sama sobie szkodziła tym co mówisz

 

o ja nie moge , jesli to jest ta osoba o ktorej mysle to bedzie biedna. tylko co ja mam z tym facetem teraz zrobic.czy jest az tak glupi ze tej osobie wierzy? chyba znowu zdobędę jego numer i do niego zadzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

kurcze nei wiem, ja to tak odczytałam i na 99% jestem pewna ze to kobieta i to której coś tam opowiadałaś o swoim facecie, może coś namieszała i naopowiadała? Pamiętaj że 100 proc. pewności to niestety nie mamy. Olej go jak jest głupi to jej uwierzy, jesli jest w Tobie zakochany to uwierzy Tobie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że te karty położyłaś na osobe która Ci szkodzi i knuje przeciw Tobie: as trefl(od),dama pik, dama kier- kto plotkuje ? ewidentnie i z pewnością kobieta, znów ta dama pik ! świnia jedna, i jeszcze jest zaraz obok Ciebie, plotkuje i to równo. Oczywiście przy tym kłamiąc.

 

9 karo,dama trefl,10 kier- znów kobieta ,pewnie nadal ta sama... wygląda to też na to jakbyś sama sobie szkodziła tym co mówisz

--Paulinka, kurcze Ty masz racje, cholera ale ja glupia bylam, faktycznie ani chybi moja dobra kolezanka, jakbym sama sobie szkodzila tym co mowie,a dzisiaj z nia sie spotkalam, oni kiedys pracowali razem, a teraz czasami,i ona wlasnie powiedziala mi ze on juz z nia tak nie rozmawia o wszystkim jak kiedys, tylko cos tam powie, w sensie malo z nia rozmawia. ze to mi nie dalo do myslenia. Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj, skontaktuj. moim zdaniem zawsze lepiej coś zrobić niż potem żałowac że sie nie zrobiło nic, co możesz stracić ? Sądze że raczej gorzej być nie może

 

najpierw znowu musze jego numer skombinowac skads, a bedzie raczej trudno bo wlasnie tylko ta kolezanka ma jego numer hehe. o ironio losu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ja bym spróbowała ją jakoś podpuścić... np. powiedzieć jej coś nie prawdziwego niby w sekrecie o nim, a po jakimś czasie sprobowalabym się dowiedzieć czy ona coś jemu gadała o tym, tym sposobem miałabyś pewność czy możesz jej ufać czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rozlozylami w sumie wiem jeszcze mniej niz poprzednio:

 

as trefl(od),dama pik, dama kier-czyli tutaj zostalam juz zepchnieta na szary koniec, a tu jest cos niemilego w dalszym ciagu, mysle ze pan tez sam tak zdecydowal a nie inaczej

ją sądzę że ta kobieta zdecydowana jest na wszystko aby rozwalic wasz związek. Upss.

 

no to polozylam karty na jakis dalszy ciag,i czy jest sens jeszcze o tym myslec

 

9 karo,dama trefl,10 kier-czyli koniec w koncu albo sie z nim pogodze albo w poznam kogos nowego i chyba tak bedzie lepiej

 

Jest ses .chyba ktoś rozumny ci pomoże,dojrzała kobieta powie dobre słowo lub rozjasni sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...