Skocz do zawartości

Związek Karmiczny po sam grób ? czy to możliwe ?


weeronikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,że jestem w związku Karmicznym Ja: 12.09.1990 , On 3.08.1987.

Jest burzliwe owszem, ale istnieje tak wielka więź , dość trudna do opisania.

Jesteśmy 5 rok i tak się zastanawiam czy związki karmiczne aż po sam grób z tą jedną osobą się zdarzają ?

Czy z góry są skazane na niepowodzenie w jakimś czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A kiedy jedna strona przerabia , a druga nie.... to karma nie zostanie przerwana? muszą obie strony próbować? Jeśli nie przerobimy karmy, to spotkamy się w następnym wcieleniu....aż do skutku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy macie z tą karmą...

ja miałam karme z przyjacielem i my będziemy się spotykali w każdym wcieleniu, żeby być obok w tym najtrudniejszym czasie.

Jest karma i jest karma...

Jest taka, którą trzeba odpracować i arrivederci nigdy więcej się nie spotykacie, nawet za 5 tysięcy lat a jest taka, jaką ja miałam - znajomość z każdego wcielenia na 2-3 lata i już.

 

temat karmy jest tematem rzeką wg mnie, bo nie istnieje jeden konkretny model karmiczny dostosowany do każdej relacji.

 

Weronika - z punktu widzenia ezoterycznego, poza karmą liczy się znak zodiaku, numerologia a na upartego - droga Głupca (moja własna nazwa, tzn jaka kartą Tarota jesteś, jaki masz portret Tarota) i wiele innych a w prawdziwym życiu wiesz, co się liczy? Uczucie i to, czy potraficie się dogadać. Czy potraficie żyć ze sobą / bez siebie.

Każdy z nas sam definiuje swoją przyszłość.

Są / będą relacje łatwiejsze / trudniejsze ale to od nas wszystko zależy.

 

Masz ochotę podyskutować to zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...