Skocz do zawartości

pytanie o rozwiazanie problemu.


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu probuje sie starac o rozwod a przynajmniej cos zaczac ale co chwile pojawiaja sie klopoty, przeciagaja sie pewne sprawy, chyba moj i tak juz byly maz mnie przeklal bo nic nie moge zalatwic. nawet nie moge znalezc kogos innego, bo co mu powiem, ze sie staram o rozwod? juz taki pan byl, i nie poradzil sobie z tymi informacjami. ja mam tego dosc. rozklozylam karty kiedy sie to wszystko skonczy ale chyba odpowiedz wyszla troche inna. ale sprobuje:

 

2---1

 

4---3

 

7---6---5

 

10--9---8

 

13--12--11

 

 

1,2 Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu-walet kier, 9 pik--wdalam sie w malzenstwo z kims nieodpowiednim, hm

 

3,4 Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie-dama pik, as kier---ciagle problemy, podejmowane kroki przeciwko mnie,

 

5,6,7 Obrazują najbliższą przyszłość- walet karo,krol karo,10 karo---jakas wiadomosc dotyczaca finansow??

 

8,9,10 Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu- 10 trefl, as trefl, walet pik---ktos bedzie chcial mi utrudnic zycie jeszcze bardziej, moze bede musiala wyjechac

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać-krol pik, dama karo, 10 kier--nie wiem co tu wstawic, po prostu mam pustke w glowie. moze to, ze powinnam zwrocic sie do kogos po rade, do rodziny, bo ja wiem,hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

koteczek to ty już mężatką jesteś ? :o myslałam że wiekowo podobnie do mnie :) taka rada ode mnie, przeciez nowo poznany pan nie musi od razu wiedziec że starasz się o rozwód, skoro i tak nie żyjesz razem z Twoim byłym to po co od razu takie rzeczy mówić facetom ?:) czasami lepiej to przemilczeć, a i tak CIe już chyba nic nie łączy z byłym, więc nowo poznany facet powinien to zrozumieć

 

1,2 Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu-walet kier, 9 pik- toksyczny, niedojrzały związek

3,4 Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie-dama pik, as kier- Ty czujesz sie zdradzona (nie koniecznie fizycznie), przybita, samotna, jest tu pokazany rozwód i sądze że on Ci to utrudnia bo mimo wszystko coś tam jeszcze czuje do Ciebie, chyba nie chce żeby to sie tak skończyło, wolałby miec z Tobą dobre układy

 

5,6,7 Obrazują najbliższą przyszłość- walet karo,krol karo,10 karo- załatwianie spraw urzędowych/rozwodowych, co wiąże sie też z wydatkami przypuszczam na prawnika czy opłaty sądowe, sądze że to przebiegnie korzystnie dla Ciebie, w końcu dojdzie do rozwodu

 

8,9,10 Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu- 10 trefl, as trefl, walet pik- no no.... namiesza dużo, będą intrygi,złość,kłótnie,dużo nieprzyjemności, będziesz tym zmęczona,wyczerpana psychicznie i będziesz chciała rzucić ten proces rozwodowy w cholere, prędko nie dojdzie do finalizacji procesu...

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać-krol pik, dama karo, 10 kier- nie możesz sie poddać, musisz konsekwentnie dążyć do rozwodu, nie odpuszczać ale zarazem skupić się na sobie i na relaksie, żebyś nie zwariowała z tego wszystkiego, a w końcu uda się to osiągnać ;) osiągniesz cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu probuje sie starac o rozwod a przynajmniej cos zaczac ale co chwile pojawiaja sie klopoty, przeciagaja sie pewne sprawy, chyba moj i tak juz byly maz mnie przeklal bo nic nie moge zalatwic. nawet nie moge znalezc kogos innego, bo co mu powiem, ze sie staram o rozwod? juz taki pan byl, i nie poradzil sobie z tymi informacjami. ja mam tego dosc. rozklozylam karty kiedy sie to wszystko skonczy ale chyba odpowiedz wyszla troche inna. ale sprobuje:

 

2---1

 

4---3

 

7---6---5

 

10--9---8

 

13--12--11

 

 

1,2 Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu-walet kier, 9 pik--wdalam sie w malzenstwo z kims nieodpowiednim, h

brak stanowczosci z twojej strony. ustalilas cel ,ale brak dobrego planu i konsekwencji działania.

3,4 Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie-dama pik, as kier---ciagle problemy, podejmowane kroki przeciwko mnie,

on sądzi że jestes bardzo egoistyczna i patrzysz tylko na siebie .ty natomiast czujesz się samotna, nieszczęśliwa. Wspiera cię młody facet, przyjaciel może brat..twój partner boi się zmian .woli tkwić w tym znanym mu układzie niekoniecznie "idealnym" niż zakończyć ten związek i wejść na nową drogę.

 

5,6,7 Obrazują najbliższą przyszłość- walet karo,krol karo,10 karo---jakas wiadomosc dotyczaca finansow??

podobnie bym to odczytała.w tym królu urzędnika i kasę

 

8,9,10 Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu- 10 trefl, as trefl, walet pik---ktos bedzie chcial mi utrudnic zycie jeszcze bardziej, moze bede musiala wyjechac

wyjechać może nie. Ale ten pan mąż będzie robił wszystko żeby niedoszlo do rozwodu. Może próbować cię kupić ,abyś została.będzie symulowal chorobe aby wzbudzić tobie litość i takie tam....myślę że bardziej on myśli by uciec gdzieś na chwile od problemu niż ty.

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać-krol pik, dama karo, 10 kier--nie wiem co tu wstawic, po prostu mam pustke w glowie. moze to, ze powinnam zwrocic sie do kogos po rade, do rodziny, bo ja wiem,h

proces rozwodowy i jego wynik wychodzi chyba poza ramy czasowe kart aby można było dac jednoznaczną odpowiedź .będzie ciężko i pod górke ale nadzieja jest zdecydowanie. Problemy i nerwy ale tylko od ciebie zalezy jaki będzie finał .może w tym królu pikowym należy czytać iż twój mąż będzie miał zdecydowanie lepszego prawnika niż ty ?

 

sorki jak coś poprzeekrecalam w pisowni ale pisze z tel i nawet nie wiem czy mnie widzicie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...