Skocz do zawartości

21-17.10 panna.marta


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka w nadchodzącym tygodniu (karty ogólne)

 

5 buław, 7 pucharów, 3 mieczy-> cesarzowa III

 

znowu ta cesarzowa... brzydkie karty:( dużo nerwów, marzenia o niebieskich migdałach i poczucie,że mnie ktoś oszukał albo wykorzystał :(

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza

5 Bulaw, 7 Pucharow, 3 Mieczy ---> III Cesarzowa, HB XV Diabel i VI Kochankowie

 

Napisze w skrocie. Karty wskazuja na potrzebe konkretnego dzialania. Pierwsze karty sa kartami bezruchu. 5 Bulaw to niby duzo energii, ale to nie 6 Bulaw i bezruch jest. 7 Kielichow to bujanie w oblokach. W 3 Mieczach trzeba pewne rzeczy zrozumiec, ewentualnie odciac to, co niepotrzebne.

 

A... Cesarzowa mowi o zadowoleniu. W podsumie wskazuje na mozliwosc bycia zadowolona. To zalezy jednak wylacznie od Ciebie (o czym mowia Diabel i Kochankowie).

 

 

Powodzenia panno.marto :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Co mnie czeka w nadchodzącym tygodniu (karty ogólne)

 

5 buław, 7 pucharów, 3 mieczy-> cesarzowa III

 

znowu ta cesarzowa... brzydkie karty:( dużo nerwów, marzenia o niebieskich migdałach i poczucie,że mnie ktoś oszukał albo wykorzystał :(

 

 

Marta, czas się cofnie,to pewne;)) Spójrz na daty w tytule:lol:

 

uważaj na kłótnię z kobietą, ktos może Ciebie porządnie zranić, bądź ostrożna i nie daj sie

Odnośnik do komentarza

okropny był ten tydzień starsznie dużo rzeczy do zrobienia w pracy, nerwy, stres, w zasadzie marzyłam ,żeby ten tydzień się skończył. Pod koniec tygodnia lepiej. W piątek odpoczęłam w sb zakupy i coś dla siebie. Dziękuję za interpretacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...