Skocz do zawartości

poznam czy nie poznam :P


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Prosty rozklad na zapytanie czy poznam kogos nowego czy nie a mi co tam heh. zapraszam do interpretacji.

 

 

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

as trefl,dama karo

niespodziewane rozstanie, brak komunikacji byl i brak szczerosci z poprzednim panem

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

walet kier, krol pik

rozczarowanie po panu poprzednim, ja obawiam sie kogos nowego poznac

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

krol trefl,10 trefl,walet karo

zajme sie praca, ewentualnie kogos poznam, jakies problemy mnie tu czekaja

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

 

10 pik,9karo,10 kier-otrzymam jakas wiadomosc i pojade do rodziny na jakies spotkanie, tam kogos poznam, ze co??

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie.

Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

as pik,9pik,9kier---hm tu ani chybi wyjazd , moze z kims? no nie wiem.

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

as trefl,dama karo- moim zdaniem wciąż nie poznałaś kogoś bo: masz troche w tym pecha, oprócz tego boisz sie całkowicie zaryzykować, i nie określasz dokładnie swoich oczekiwań a oprócz tego nie jesteś pewna czego sama chesz tak do końca, ale dama karo moim zdaniem w tym przypadku oznacza odmiane losu na lepsze

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

walet kier, krol pik- dopiero powli rozpoczyna sie Twoja droga do tego żeby przygotować sie na wejscie w nowe relacje, na poznawanie nowych panów, przy Tobie cały czas jest ten walet kier, przyjaciel, osoba bardzo życzliwa, i po raz kolejny król pik mówi że powinnaś zadbać o siebie, wybierz sie do fryzjera, kosmetyczki, pójdz sie zrelaksować

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

krol trefl,10 trefl,walet karo- moim zdaniem poznasz faceta ale okaże sie kobieciarzem.. będzie chciał Cie wykorzystać seksualnie (być może już go znasz)a może tu jest wciąż poznany Twój przyajciel od seksu ?:P i że narazie na tym zostanie jesli faktycznie kogoś takiego masz

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

10 pik,9karo,10 kier- przeszkodami i to co blokuje Twój rozwój uczuciowy to jest zarabianie pieniędzy, czyli praca... tak mi sie wydaje, że głównie uciekasz w robote i tak na prawde tylo na tym sie skupiasz

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie.

Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

as pik,9pik,9kier- aspik + 9 pik to oznacza nałóg, no a 9 kier... zauroczenie, miłość, wygląda na to że już o niczym innym nie możesz myśleć że chęć poznania kogoś stała się dla Ciebie "nałogiem" może kiedy odpuścisz to akurat kogoś poznasz :) w życiu często sie tak dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu

as trefl,dama karo- moim zdaniem wciąż nie poznałaś kogoś bo: masz troche w tym pecha, oprócz tego boisz sie całkowicie zaryzykować, i nie określasz dokładnie swoich oczekiwań a oprócz tego nie jesteś pewna czego sama chesz tak do końca, ale dama karo moim zdaniem w tym przypadku oznacza odmiane losu na lepsze---- tak, masz racje ze sama nie wiem czego chce a to dlatego ze już przestałam wierzyc w to ze istnieją normalne związki.

 

3,4 - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie

walet kier, krol pik- dopiero powli rozpoczyna sie Twoja droga do tego żeby przygotować sie na wejscie w nowe relacje, na poznawanie nowych panów, przy Tobie cały czas jest ten walet kier, przyjaciel, osoba bardzo życzliwa, i po raz kolejny król pik mówi że powinnaś zadbać o siebie, wybierz sie do fryzjera, kosmetyczki, pójdz sie zrelaksować

 

5,6,7 - Obrazują najbliższą przyszłość

krol trefl,10 trefl,walet karo- moim zdaniem poznasz faceta ale okaże sie kobieciarzem.. będzie chciał Cie wykorzystać seksualnie (być może już go znasz)a może tu jest wciąż poznany Twój przyajciel od seksu ?:P i że narazie na tym zostanie jesli faktycznie kogoś takiego masz--- hm nie mam nikogo takiego

 

8,9,10 - Zwiastują niespodzianki/przeszkody, które spotkamy dążąc do celu

10 pik,9karo,10 kier- przeszkodami i to co blokuje Twój rozwój uczuciowy to jest zarabianie pieniędzy, czyli praca... tak mi sie wydaje, że głównie uciekasz w robote i tak na prawde tylo na tym sie skupiasz--- tak, uciekam w prace, tam sie relaksuje można powiedzieć..

 

11,12,13 - Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie.

Pokazują co możemy zrobić, czego się spodziewać i na co powinniśmy uważać.

as pik,9pik,9kier- aspik + 9 pik to oznacza nałóg, no a 9 kier... zauroczenie, miłość, wygląda na to że już o niczym innym nie możesz myśleć że chęć poznania kogoś stała się dla Ciebie "nałogiem" może kiedy odpuścisz to akurat kogoś poznasz :) w życiu często sie tak dzieje-- już odpuściłam, jak pisałam wyżej, nie wierzę w normalne związki, tak więc zdecydowanie zostane sama, a przynajmniej do czasu, kiedy skoncze rozwód.

-- zobaczymy co życie przyniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe polozylam w koncu 6 kart czy kogos poznam w ciagu 3-4 miesiecy i w jaki sposob

 

dama trefl, walet trefl, krol kier, dama kier, 10 karo, 9 pik---czyli ani chybi gdzies pojade hm, ta para trefli to jakies malzenstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

czy kogos poznam w ciagu 3-4 miesiecy i w jaki sposob

 

dama trefl, walet trefl, krol kier, dama kier, 10 karo, 9 pik-- o ile dobrze pamiętam to ta sama para D i W trefl już się u CIebie gdzies pojawiły w jakimś rozkładzie... a dalej mamy Twojego przyszłego faceta i Ciebie :) 10 karo to bardziej wyjazdy podróże, moim zdaniem poznacie się np. w jakimś środku komunikacji, jeździsz autobusami, metrem czym kolwiek ? Lub wyjeżdzasz w delegacje ? BO tu sie przeplata mi podróż i jakby troche związane z pracą. Może będziesz musiała coś załatwić poza miejscem pracy i tam go spotkasz? no i dalej 9 pij to również mała droga, spotkanie, wizyta. Może wybierasz się na jakąś uroczystość rodzinną ? i to by oznaczało że tam go spotkasz poprzez swoją rodzine. I to też tłumaczy obecność damy i waleta trefl w tym rozkładzie. Oni Cie zaproszą na jakąś impreze i on tam też będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka zobacz na mój poprzedni rozkład, - może w końcu ktoś sie trafi-, jak i na sierpniowy, to samo mi wychodzi. Pan poznany w drodze, i na jakiejs imprezie rodzinnej, ze dostane zaproszenie i pojade do rodziny i tam go poznam. No tego pana już właśnie poznałam kurcze.wszystko sie już sprawdzilo.

To już teraz nie wiem sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

czyli, odpowiedz na Twoje pytanie brzmi, nie poznasz w ciągu 4 miesiecy nikogo. Bo ten z którym powinnaś teraz mieć styczność to ten który sie pokazał. Ja bym to tak zrozumiała... jakby taka rada od kart. Być może to nie będzie udany związek ale pewnie czegoś Cie nauczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...