Jump to content

Jaka będzie relacja z tym Panem w tym semestrze? (celt na relacje)

Farfalla209

Recommended Posts

Witajcie, pytanko do kart jaka będzie relacja (w ogólnym między ludzkim rozumieniu) z pewnym człowiekiem ze studiów w tym semestrze :).

Rozkład zaczerpnięty stąd: Rozkłady Kart Tarota | Wróżby z Tarota

karty crowleya

1. Jaki on jest: 10 buław (O) - bardzo zapracowany

2. Mój stosunek do niego: 2 pucharów - ciepły i otwarty stosunek

3. Jego świadomy stosunek wobec mnie: Księżniczka Pucharów (Walet Pucharów) (O) - Hm, chyba nie rozpatruje mnie w kategoriach damsko-męskich po prostu i uważa, że nie jestem jeszcze w pełni ogarnięta i nie mam w pełni wykształconego charakteru? smth like that..

4. Jego nieświadomy stosunek wobec mnie: Wisielec XII (O) - jeszcze nie ma chyba za bardzo stosunku wobec mnie, to dopiero się utworzy

5. Przeszłość relacji: 9 buław - nie wiem, bo nie mamy przeszłości, dopiero się poznaliśmy

6. Najbliższa przyszłość: 2 buław (O) . 4 denarów -> Wieża XVI - nie będzie zbyt intensywnie i całkowicie skupione na nauce i sprawach związanych ze studiami, ale wygląda na to, że może trochę zatrząść moim światem

7. Jego intencje wobec relacji: 7 pucharów - jeszcze nic konkretnego, zresztą podobnie jak z mojej strony

8. Wpływ innych osób na relację (w przyszłości): XX Sąd Ostateczny . As buław -> XXI Świat - chyba będzie towarzysko w gronie ludzi ze studiów i to będzie napędzało relację

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji: Waga VIII - Nie ma jeszcze

10. Dalsza przyszłość: Rydwan VII (O) . Sztuka XVI (O) . 8 Mieczy (O) -> Rydwan VII - hm, tak sobie myślę, że te wszystkie odwrócone karty mówią o brakach, które sobie uświadomię w sobie pod wpływem relacji z nim, czyli - za mało mocy do działania, za mało umiejętności łączenia ze sobą różnych spraw i za mało wiedzy. W podsumie rydwan, czyli nad tym wszystkim będę pracować chyba i relacja będzie się toczyć do przodu. Natomiast jakby inaczej rozumieć te karty, dosłownie jako odpowiedź na pytanie, to po prostu nie polubimy się jednak.

A jak będzie, zobaczymy :D