Skocz do zawartości

12 miesięcy


Gość Shinada

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jak widać w tytule robiłam sobie rozkład na 12 miesięcy. Brałam go tutaj z forum, więc myślę, że wiecie o co kaman. W każdym razie 1-12 miesiące licząc od tego, a 13 to ogólny klimat nadchodzących miesięcy.

 

1-A trefl- tutaj chyba jakieś kłopoty ze zdrowiem mogą się pojawić

2-J trefl (o)- brak stabilizacji nadal, jeśli chodzi o zdrowie??

3-J kier- tutaj chyba będę poświęcona mojemu ukochanemu

4-K kier (o)- ten miesiąc chyba będzie walką z moim władczym ukochanym, może konsekwencja tego poświęcenia?

5-K pik- może będzie dobrze we wszystkich dziedzinach, jeśli będę odważna

6-10 kier (o)- miłoooość, ale odwrócona, czyli może z jakimiś usterkami?

7-D trefl- może ten miesiąc upłynie pod znakiem poznawania siebie?

8-K trefl (o)- ktoś z rodziny może zachorować? jakiś mężczyzna i to będzie priorytet?

9-D pik (o)- czyżby coś nie wypalić miało w związku, rozstanie, albo jakaś konkurentka?

10-A pik (o)- jakieś kłopoty związane z podróżami??

11-A karo- coś istotnego może się wydarzyć, może przeprowadzka??

12-10 trefl- oj może trochę grosza wpadnie??

13- A kier (o)- ogólnie rok będzie królował pod znakiem miłości, ale nie obędzie się bez komplikacji

 

Prosiłabym Was o pomoc, bo wy trzeźwo na to spojrzycie, a ja kierować się mogę jakimiś pragnieniami. :)

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Chętnie pomagamy ale kiedy my prosimy o pomoc i prawie nikt nie odpowiada to sie odechciewa wszystkiego... bo ileż można prosić. Rozumiem że macie mało czasu i jesteście zapracowane, ale jeśli znajdujecie chwile żeby sobie coś postawić to byłoby miło gdyby od czasu do czasu spróbować zinterpretować karty innym. I mówię tu ogólnie do wszystkich ,a nie tylko do Ciebie.

 

 

1-A trefl- ta karta nie koniecznie musi symbolizować choroby itp. Moim zdaniem pokazuje tu nowe wydarzenie, coś się nowego rozpocznie, zmieni w życiu. Może będziesz planować przeprowadzkę ?

 

2-J trefl (o)- to co będziesz planować miesiąc wcześniej się nie powiedzie, no i oddasz się pracy, powinnaś uważać na kłamstwa i nie ufać za bardzo ludziom

 

3-J kier- będzie to udany miesiąc w sprawach sercowych i towarzyskich, odbędzie sie kilka spotkań/wypadów, miło spędzisz ten czas

 

4-K kier (o)- ten miesiąc przebiegnie dość ryzykownie dla Ciebie, moim zdaniem zaryzykujesz w róznych dziedzinach, nie będziesz sie po prostu tak starać jak poprzednio, dużo też sobie odpuścisz

 

5-K pik- będziesz miała do załatwienia kilka spraw urzędowych ale waznych, oprócz tego poświęcisz troche czasu sobie i relaksowi, leniuchowaniu, być może gdzieś wyjedziesz na krótko

 

6-10 kier (o)- raczej w domu będą problemy, mogą pojawić się chwile zwątpienia w partnera, zaczniesz się zastanawiać nad waszym związkiem i jak on to postrzega

 

7-D trefl- dostaniesz dodatkowe zajęcia/prace, ale będzie to raczej udany miesiąc, tylko uważaj na to co i komu mówisz

8-K trefl (o)- powiedziałabym że w pracy możesz sie troche rozczarować szefem, będzie mieć o coś pretensje, będzie nerwówka i niemiłe rozmowy

 

9-D pik (o)- nie sądze że inna kobieta będzie chciała Ci odbić faceta, ale możesz mieć zatarg np. ze swoją przyjaciółką lub koleżanką która będzie cie obmawiać za plecami i będzie próbować zaszkodzić bo o coś sie mocno pokłócicie

 

10-A pik (o)- może szykować się jakaś imprezka na którą zostaniesz zaproszona, ewentualnie jakiś wyjazd Cię czeka, moga pojawić się też trudne spotkania

 

11-A karo- tu się dużo może pozmieniać, dowiesz się o czymś ważnym dla Ciebie, mogę CIe też czekać zmiany w pracy, np. zmiana stanowiska, awans lub zmiana pracy

 

12-10 trefl- no ja bym powiedziała że stracisz tą prace... lub sama z niej zrezygnujesz, ta karta bardziej mówi o nieprzyjemnościach i zmartwieniach, nerwach i załamaniu

 

13- A kier (o)- ja bym powiedziała że czeka Cie przeprowadzka w ciągu roku no i mozesz sie przejechać na bardzo bliskiej Ci osobie :/

 

 

Ja to widzę tak, ale może ktoś jeszcze sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak widać w tytule robiłam sobie rozkład na 12 miesięcy. Brałam go tutaj z forum, więc myślę, że wiecie o co kaman. W każdym razie 1-12 miesiące licząc od tego, a 13 to ogólny klimat nadchodzących miesięcy.

 

1-A trefl- tutaj chyba jakieś kłopoty ze zdrowiem mogą się pojawić---ja bym powiedziala ze raczej czeka cie przyplyw gotowki:)

2-J trefl (o)- brak stabilizacji nadal, jeśli chodzi o zdrowie?? ---jakies problemy z realizacja planow, cos sie nie bardzo powiedzie, moze chodzi o jakiegos pana, jakies niesnaski

3-J kier- tutaj chyba będę poświęcona mojemu ukochanemu--oj ukochany moze jeszcze nie dojrzal do ciebie i zwiazku

4-K kier (o)- ten miesiąc chyba będzie walką z moim władczym ukochanym, może konsekwencja tego poświęcenia?--heh chyba tak, byc moze to co pisalam wyzej, pan nie jest gotowy na zwiazek, moze byc kobieciarzem i niezbyt stabilny emocjonalnie

5-K pik- może będzie dobrze we wszystkich dziedzinach, jeśli będę odważna---sprawy urzedowe i zawodowe, hm, mysle ze jak sie wezmiesz w garsc to ci sie powiodą

6-10 kier (o)- miłoooość, ale odwrócona, czyli może z jakimiś usterkami?--watpliwosci co do wyboru pana,moze to nie ten jeszcze

7-D trefl- może ten miesiąc upłynie pod znakiem poznawania siebie?---mi sie wydaje ze poznasz swoja milosc w tym miesiacu, taka prawdziwa

8-K trefl (o)- ktoś z rodziny może zachorować? jakiś mężczyzna i to będzie priorytet?----mozliwe klopoty w pracy

9-D pik (o)- czyżby coś nie wypalić miało w związku, rozstanie, albo jakaś konkurentka?--ktos bedzie opowiadal zlosliwe plotki na twoj temat, bedziesz musiala sie dobrze przyjrzec koleznkom z otoczenia

10-A pik (o)- jakieś kłopoty związane z podróżami??----problemy urzedowe, pewnie w zwiazku z problemami w pracy(powyzej)

11-A karo- coś istotnego może się wydarzyć, może przeprowadzka??---zaproszenie na jakies oficjalne spotkanie i rozmowa

12-10 trefl- oj może trochę grosza wpadnie?? ---chyba tak

13- A kier (o)- ogólnie rok będzie królował pod znakiem miłości, ale nie obędzie się bez komplikacji---problemy w zwiazkach z panami, i ogolnie troche rozmyslanie nad wlasciwym postepowaniem w kwestiach milosnych

 

Prosiłabym Was o pomoc, bo wy trzeźwo na to spojrzycie, a ja kierować się mogę jakimiś pragnieniami. :)

Z góry dziękuję.

tyle mi wyszlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...