Skocz do zawartości

tygodniowy


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Zrobiłam tygodniówke zaczynając od jutra:

 

wtorek 2 kier: jutro chyba czeka mnie pomyślny dzień zwłaszcza w uczuciach, czyżby jakaś poważniejsza deklaracja?

 

środa A kier (o): tutaj kłótnie i smutki w domu, być może pokłócę się z siostrą bo od dziś ma problem i może być wściekła na wszystkich (jej chłopak wylądował w szpitalu), lub np. z rodzicami

 

czwartek 9 karo (o): chyba wydam jakieś pieniądze, ewentualnie strace.... ostatnio sporo straciłam :/

 

piątek D pik(o): no dowiem sie o jakiś plotkach i oszczerstwach, pokłóce sie z jakąs babą pewnie

 

sobota K pik (o): popadne w jakieś kłopoty? nie podoba mi sie to połaczenie damy i króla pik odwróconych i to obok siebie... pewnie to będzie następstwo dnia poprzedniego (piątku) ale co dokładniej to nie mam zielonego pojęcia

 

niedziela 8 trefl (o):kurcze w moim tłumaczeniu odwrócona 8 trefl przepowiada nawet najgorszeczyli śmierć, ale również zawieszenie broni, ale też rozczarowanie.. no kompletnie nie wiem co myśleć i jak zinterpretować pt. , sb. i ndz. , zapowiada się ciężki weekend...

 

 

Chyba jakieś fatum nade mną lub nad moimi kartami krąży bo co sobie stawiam to przewaga wychodzi odwróconych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tygodniówke zaczynając od jutra:

 

wtorek 2 kier: jutro chyba czeka mnie pomyślny dzień zwłaszcza w uczuciach, czyżby jakaś poważniejsza deklaracja?-no tak jakby, dobre nowini w milosci i ogolnie różowo;)

 

środa A kier (o): tutaj kłótnie i smutki w domu, być może pokłócę się z siostrą bo od dziś ma problem i może być wściekła na wszystkich (jej chłopak wylądował w szpitalu), lub np. z rodzicami---dom na glowie, jakies problemy faktycznie cie czekaja, i ogolnie problemy rodzinne

 

czwartek 9 karo (o): chyba wydam jakieś pieniądze, ewentualnie strace.... ostatnio sporo straciłam :/---hm jak ci sie karo odwracaja to nie wiem, ale ja bym postawila na zawod milosny , tym bardziej ze ostatnio mialas z panem klopoty

 

piątek D pik(o): no dowiem sie o jakiś plotkach i oszczerstwach, pokłóce sie z jakąs babą pewnie -albo komus cos w dobrej wierze doradzisz np. a ta osoba cie obgada, psujac ci opinie, tak wiec nie bedzie milo

 

sobota K pik (o): popadne w jakieś kłopoty? nie podoba mi sie to połaczenie damy i króla pik odwróconych i to obok siebie... pewnie to będzie następstwo dnia poprzedniego (piątku) ale co dokładniej to nie mam zielonego pojęcia-hm tu ktos ci bedzie chcial niezle zaszkodzic, moze w pracy?

 

niedziela 8 trefl (o):kurcze w moim tłumaczeniu odwrócona 8 trefl przepowiada nawet najgorszeczyli śmierć, ale również zawieszenie broni, ale też rozczarowanie.. no kompletnie nie wiem co myśleć i jak zinterpretować pt. , sb. i ndz. , zapowiada się ciężki weekend...---mi sie wydaje ze w koncu w niedziele wiele rzeczy powinno sie wyjasnic, i te plotki damy pik, i krola pik.

 

 

Chyba jakieś fatum nade mną lub nad moimi kartami krąży bo co sobie stawiam to przewaga wychodzi odwróconych...

no wlasnie a co ty te karty tak wywracasz ciagle? moze je opal nad swieczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

kurcze najbardziej chyba boje się soboty....

 

jedno z dwóch mnie czeka, albo znów przegram i to już moje ostatnie pieniądze.. bardzo dużo ryzykuje, albo na zajęciach kolega z którym sie pokłóciłam, mi zaszkodzi i chyba to jest bardziej prawdopodobna wersja, nie miałam z nim kontaktu ani go nie widziałam odkąd sie pożarliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek 2 kier: miły pomyślny dzień, spełnienie marzeń lub początek jakiejś znajomości przekształcającej się w romans.

 

środa A kier (o): ja raczej stawiałabym na to ze to problemy w domu obcym, np. tak jak wspomniałaś u twojej siostry faceta, być może mogą nastąpić jakieś komplikacje związane z jego pobytem w szpitalu przez co możesz mieć problemy z kontaktem wśród swoich domowników.

czwartek 9 karo (o): no i właśnie ta karta pokazuje ze ostatnio sporo straciłaś pieniążków z powodu wcześniejszych zobowiązań. Możliwe tez ze będziesz kupować komuś jakiś prezent. Przestroga tej karty to to byś mówiła mniej i wyłącznie na temat a dzień objdzie się bez innych problemów.

 

piątek D pik(o): myślę ze zdenerwujesz się tym ze ktoś zechce podszyć się pod twoje osiągniecia i pomysły zacznie ci truć i być nieszczery w środowisku w związku z tym dojdzie do wielkiej kłótni.

 

sobota K pik (o): myślę ze nie tyle popadniesz w kłopoty co padniesz ofiarą złego pana policjanta lub cos takiego np. dostaniesz mandat choć nie powinna dostać, lub po prostu pokłócisz się z kimś kto zajmuje urzędnicze stanowisko, bo wkurzy cie jego trudny charakter.

 

 

niedziela 8 trefl (o):u mnie karta ta przepowiada Wyciszenie, spokój i zgodę w rodzinie i dobre stosunki w pracy. Zawieszenie broni poprzez wycofanie się z awantur i kłopotliwych sytuacji. Wyjaśnienie plotek i pomówień. Oraz spokój……

wiec

miłego tygodnia życzę nie poddawaj się i trzymaj się ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to też czytać w ciągu ,wychodzi wiem z doświadczenia z tygodniowka .czyli strata niewielkiej kasy ( dom v wsie) przez parę oszustów w danie i krolu.ukrywanie tego lub pogodzenie się z tym . W 2 nie kumam nic .może to chodzi o grę ? Może strzel układ zwycięstwo jak ustrzec się przegranej i niedac się oszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Zadałam pytanie, czy w sobote wygram pieniądze w zakładach bukmacherskich ?

 

9 karo (o), K trefl, 5 pik no świetnie... odwrócona 9 karo, chyba świadczy o tym że przegram :/

 

a podczas tasowania wypadł mi walet pik (o) i 4 pik. więc osoba która mnie do tego namawiała jest raczje oszustem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo (o), K trefl, 5 pik straty finansowe przez kogoś z pracy opiekuna, starszego mężczyźnie w średnim wieku aaa piątka pik to już tylko mówi żebyśmy nie łudzili się ze będzie ok, bo rzeczywistość nie wygląda tak jak sądzimy. Przede wszystkim należy się wyzbyć nierealnych oczekiwań.

 

a podczas tasowania wypadł mi walet pik (o) i 4 pik. może nie tyle osoba która cie do tego namawia jest oszustwem co przestroga abyś sama podejmowała racjonalne decyzje a nie opierała się na radach przyjaciół i znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

bo jeszcze zastanawiam się czy karty nie pokazały przypadkiem moich obaw i odczuć... szczerze mówiąc właśnie mam takie nastawienie że przegram bo już dwa razy z rzędu tak sie stało.. a nie powinno tak być. Zastanawiam się czy można jakoś rozpoznać czy jak wróżymy sobie to czy karty nie pokazują naszych myśli i odczuć zamist prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeszcze zastanawiam się czy karty nie pokazały przypadkiem moich obaw i odczuć... szczerze mówiąc właśnie mam takie nastawienie że przegram bo już dwa razy z rzędu tak sie stało.. a nie powinno tak być. Zastanawiam się czy można jakoś rozpoznać czy jak wróżymy sobie to czy karty nie pokazują naszych myśli i odczuć zamist prawdy.

 

myślę ze po części tak jest choćby dlatego ze sama widzę po kładzeniu kart sobie ze cześć spraw które pokazują mi karty to to czego tak na prawdę bym chciała. (choćby ten ślub ciąża wyjazd w rozkładzie do końca roku). Nie mniej jednak Paulinko mam dla Ciebie radę nie wiem czy dobrą czy zła. spróbuj odnaleźć w sobie siłę spokoju wewnętrznego zastanów się czy skoro masz przeczucia ze przegrasz to czy warto stawiać już i tak ostatnie pieniążki. Może jakaś inna jestem ale ja uważam ze jesteśmy tym o czym myślimy w związku z powyższym ja absolutnie bym nie obstawiała nic gdyż przyciągniesz swoimi myślami wyłącznie stratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ślicznie dziękuje, jeszcze sama nie wiem co zrobię, musze to przemyśleć bo zarazem jest to moja jedyna szansa żeby odzyskac pieniądze. Dam znać o wyniku.

 

P.S. Zamówiłam sobie karty tarota na tablicy, za fajną cene, 30 zł razem z książką. Spróbuje w tym swoich sił, może pójdzie jeszcze lepiej. Was też zachęcam do próbowania innych kart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

piątek D pik(o)

 

sobota K pik (o)

 

Piątek i sobota oznaczały bardzo duże kłótnie z TŻ. Rozstaliśmy się i już nie wrocimy do siebie.

 

 

 

niedziela 8 trefl (o) dziś dowiedziałam się że już nie będę dłużej pracować u gościa u ktorego bylam tylko 2 dni na próbie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek D pik(o)

 

sobota K pik (o)

 

Piątek i sobota oznaczały bardzo duże kłótnie z TŻ. Rozstaliśmy się i już nie wrocimy do siebie.

 

 

 

niedziela 8 trefl (o) dziś dowiedziałam się że już nie będę dłużej pracować u gościa u ktorego bylam tylko 2 dni na próbie...

 

a jak obstawianie bukmacherskie wyszło czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...