Skocz do zawartości

Szukam pomocy, grzybica jelit


queichheimer1

Rekomendowane odpowiedzi

Od marca 2012 choruję na grzybicą jelit spowodowane wysypką na skórze i straszne swędzenie skóry. Kilka osób z tego forum obiecało pomocy, ale kazali czekać. Błagam was pomóżcie. Najgorzej jest wieczorem. biorę różne leki m.i. nystatyną i wiele innych i nie ma poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum obiecało mi kilka osób, że mi pomogą, kazali czekać, mam straszne swędzenie skóry i nie wiem czy mogę na kogoś liczyć. Zaproponowałem większą sumę jeżeli mi ktoś uzdrowi, ale nie ma żadnego echa. Chyba się powieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co proponowali?Ja moge porobić zabiegi ReiKi.Pobieram za to skromny datek.Gwarancji nigdy nie ma,że pomoże.Robiłam komuś z grzybicą i była poprawa.

Aha...kup ta tarczyce bajkalską na allegro.To silny środek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Krzem nie przywraca właściwej flory bakteryjnej, bo nie taka jest jego rola.

 

Bezspośrednio oczywicie, że nie, ale gdy nastąpi oczyszczenie z toksyn i ze złogów, szczególnie gnilnych procesów, które przyklejają sie do związków krzemu i są w ten sposób wydalane, to automatycznie flora sie odbudowuje, trzeba spojrzeć głebiej na problem i zobaczyć zależności nie tylko podstawowe. Przy uzywaniu eneterosgelu trzeba zapijać go dużą ilościa ciepłej wody. Po enterosgelu warto jest potem przyjąć bifido i laktobakterie dla pełnego odnowienia flory.

Edytowane przez Mag_Semsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odbudowy flory konieczne jest wyeliminowanie C. albicans, a Enterosgel w tym niestety nie pomoże. Enterosorbenty oparte na krzemie są w stanie związać jedynie cząsteczki i organizmy o określonej wielkości. Komórki grzybów są większe niż komórki bakterii i sorbent ich nie zwiąże. Oczywiście usunie pewne związki produkowane przez grzyba, ale to za mało, żeby pozbyć się problemu.

 

Dopiero po usunięciu Candidy można odbudować florę przy pomocy preparatów z bakteriami (najlepiej Lacobacillus GG) albo drożdżami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...