Jump to content

czarne igły, nitka, gardło, wypluwać


lynn

Recommended Posts

witam serdecznie

 

Śniło mi się że jestem na wakacjach w ciepłym kraju, wysiadam z autobusu, robię kilka kroków i czuje że mam coś w ustach i gardle. Otwieram usta bo są pełne czegoś i zaczynają z nich wylatywać czarne (nie wiem jak to opisać) igły/kryształki czuję ze mają formę kryształu ale wyglądają jak igły z jakiegoś iglaka tylko że dużo cieńsze i czarne, niektóre 2cm inne krótsze, wypluwam je kłebami. Trwa to dłuższą chwile, mam pełne usta tego badziewia, nie kłuje nie boli wydaje się być naturalne, pomagam sobie rękami. Do momentu kiedy zaczynam wyciągać z ust czarne sznurki/nitki, pojedynczo, ciągnące się aż z gardła,w towarzystwie tych dziwnych kryształowych igieł, w tym momencie jestem już lekko przestraszony, trafiam wkońcu na jedną dłuższa niż inne ciągne i ciągne i jak juz z 1 metr wyciągnąłem to czuję że już dalej nie pójdzie czuję punkt zaczepienia gdzieś w prawym płucu. W tym momencie się budzę. Już 2 raz mi się to śni.

Link to comment
Share on other sites

Skoro wykluczyliśmy papierosy to zastają nam dwie możliwości interpretacji:

1) zdrowotny

2) i nie zadowolenia z tego co już komuś powiedziałeś - "kac" moralny.

ten pierwszy aspekt zdrowotny jest bardziej prawdopodobny i skupię się na nim.

Te cipłe kraje w których jestę w śnie mogą wskazywać na osłbienie organizmu i niższą tem. ciała niż 36,6 - dlatego tak uważam bo w snch następuje odwrócenie - śnieg - gorączka ( bo dczuwamy zimno), osłabienie bo wtedy mamy udrzenia gorąca.

To co wyciągasz z ust to może być wskazówka że należy szukać czegoś czarnego zaś ta sotatnia nitka z zaczepem w płucu może nam wsakzywać na zapalenie płuc (na RTG widoczne jako zaciemnienie na płucach). Jedna rzecz to by sie tutaj zgadzała a mianowicie brak bólu - płuca nie bolą. Jakby nie ta ostania długa nitka to powiedziłąbym o infekcji górnych dróg oddechowych ale tu wyraźnie jest wskazanie na płuca i dolegliwości z nimi związane.

Tak ja to widzę ale co do trafności głowy bym nie dał.

Pozdrawiam;

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...