Jump to content
to ja Joasia

bardzo proszę o analizę związku

Recommended Posts

to ja Joasia

Witam, bardzo proszę o analizę naszego małżeństwa

Joanna 13.04.1972

Tomasz 5.09. 1971

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Nie wiem jak wygląda Wasz związek i nie chciałabym niepotrzebnie budzić w Tobie niepokoju, bo tak naprawdę wszystko zależy od tego w jaki sposób Twój mąż realizuje swoje wibracje, ale ma w dacie sporo 5, a one są nieco imprezowe i romansowe, co oczywiscie nie oznacza,że Twój mąż jest taki.

 

Mąż ma 5 w dniu urodzenia, klucza wcielenia i drogi żcycia, ponadto Wasz związek wibruje piątką. Poczytaj w sieci co dokładni oznacza 5 dla każdego z miejsc w dacie, bo nie ma sensu bym przepisywała wszystko a z pamieci ciężko, wiec moge jedynie tak skrótowo:

 

Z klucza wcielenia jest 5/14. 14 to karma wolności, czyli wnioskuje że nadużył jej w poprzednich wcieleniach i teraz musi się nauczyć korzystać z wolnosci tak by nikogo przy tym nie ranic.

5 nie lubią kontroli, dla nich ważna jest wolność, lubią smakować życie, muszą czuć sie wolni by być wierni.

Wasz związek również jest obłożony karmiczną wibracją 5, co oznacza że partnerzy schądzą się na chwilę by odrobić lekcje, jednak niekoniecznie musi sie rozpasc, to zalezy od Was. Niemniej jednak nie jest dokońca harmonijnym związkiem, duże przyciąganie energetyczne miedzy Wami, pociąg fizyczny,dużo emocji taki jest właśnie zwiazek o wibracji 5. Wasz związek ma podliczbę 14 (karma wolności) co dodatkowo świadczy o tym,że nigdy nie bedzie do końca spokojny. W piatkowych zwiazkach bywaja awantury wyzwiska, ale zmyslowa strona zwiazku za to jest jak bajbardziej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...