Skocz do zawartości

odmienne stany swiadomosci wywolane choroba


LucidDreamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedzialem do konca gdzie umiescic ten temat ale postanowilem umiescic go tutaj . Czy mieliscie kiedys jakies odmienne stany swiadomosci wywolane choroba badz jakimis traumatycznymi przezyciami ?

Ja kiedys gdy mialem dosyc wysoka goraczke okolo 41 stopni mialem dosc wyrazne halucynacje mniej znaczace badz bardziej lecz najbardziej zaintrygowalo mnie gdy probowalem usnac jakis subtelny kobiecy glos mowil do mnie subtelnie " nie idz spac tu nie ma dla Ciebie miejsca " pamietam to jak dzis ;) wtedy wstalem lzy zaczely mi ciurkiem leciec ale to pewnie dlatego poprostu bo organizm probowal sie ochlodzic w jakis sposob ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci szczerze, ze organizm nie ochładza się poprzez wzmozone wydzielanie łez... więc powód twojego płaczu napewno nie jest fizjologiczny, ale własnie głębszy. Jeśli chodzi o halucynacje podczas gorączki to sie zdarza, ale są one zazwyczaj jakimiś pomieszanymi obrazami/słowami, sądzę, ze jeśli miałeś taką omamę (może nawet to nie była omama) to znaczy coś "więcej", zastanów się nad swoja ezoterycznoscią, jeśli jest ona według ciebie rozwinięta i/lub trenowana to napewno znaczyło coś ważnego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym momencie nie byla w zadnym stopniu trenowana . Bylo to dosc dawno temu (jakies 5 lat) to znaczy ze mialem wtedy 17 lat . Lecz niedlugo po tym zdarzeniu (moze rok pozniej) zaczalem sie interesowac ezoteryka , odmiennymi stanami swiadomosci itp , lecz wtedy nie skojarzylem owego zdarzenia z niczym nadzwyczajnym , od niedawna staram sie odkryc czy byla to zwykla omama czy moze nie dlatego pisze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak skończyłam czytać "Kamienie na szaniec", to była wstrząśnięta. I tego samego wieczoru czymś się zatrułam. W każdym razie noc była bardzo męcząca, straszny ból brzucha przy najmniejszym ruchu i jakieś halucynacje, czy też sny na jawie: ciągle wojna, wybuchy, krzyki, płacz, ciała zabitych i uczucie wszechobecnego strachu i rozpaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...