Skocz do zawartości

konfrontacja


Lopinga

Rekomendowane odpowiedzi

...tym razem widzę siostrę, rozmawiamy, ja czuję jak mnie przenikliwie obserwuje. Między nami są 2 lata różnicy. Ona próbuje sił perswazji tylko nie wiem po co... jestem zła, bardzo zła a nawet wściekła. Zazdrość mnie zalewa jak patrzę na jej młodą twarz. Na mojej twarzy malują się silne zmarszczki mimiczne a ona mi na to wskazuje. czuję się gorsza i poniżona. krzyczę, że wolałabym być taka jako ona....we śnie głównie chodzi o zewnętrze, które doprowadza mnie do frustracji. Czuję się skończona jako kobieta...

okropne uczucia... głównie takie ostatnio śnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale brakuje tu bardzo istotnej informacji jak mniej więcej rysują się wasze relacje w rzeczywistości? Bo jeśli zazdrościsz jej czegoś, czujesz się gorsza od niej to pewnie ten sen to odzwierciedla i zwraca uwagę na problem. Natomiast jeśli wszystko między Wami jest Twoim zdaniem okej to możliwe, że jednak masz z nią jakiś podświadomy problem. Aczkolwiek trudno tak spekulować bez informacji jaką macie relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź...nasza relacja wydaje mi się ciasna i z mojej strony chora. faktycznie zazdroszczę jej wielu zewnetrznych cech ale i inteligencji. chyba sen uzmysłowił mi jak poważna jest moja niechęć do niebezpiecznie opiekuńczej więzi z mojej strony i że pragnę wolności...ona jest uzależniona ode mnie finansowo...przeraża mnie jednak stopień negatywnych odczuć, kocham moja siostrę ale te baaardzo złe emocje są nie do zniesienia....

jeszcze raz dziękuję, życzę pozytywnej energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...