Jump to content

połączenie wizji sennej z paraliżem


Recommended Posts

miałem kiedyś taką sytuację.

śni mi się, że jestem w takiej sali medytacyjnej u nauczyciela, buddyjskiego mnicha. wielki i silny koleś z twarzą pokrytą bliznami. nie pamiętam, czy wzbudzał moje zaufanie czy nie. sam miałem wtedy żółty pas w karate, więc wszyscy byli ubrani w karate-gi i mieli swoje stopnie.

 

w pewnej chwili podszedł do mnie, uśmiechnął się i powiedział, żebym zamknął oczy i się skupił, pamiętam, że widziałem pomarańczowy kolor, który przeszedł potem w żółty a na końcu w jaskrawą biel, która wręcz raziła moje oczy. czułem, że on jest cały czas spokojny i wie co robi. w chwili gdy kolor przeszedł w biel słyszałem jego głos, który mówił mi, że to jest normalne i że wszystko będzie dobrze. żebym oddychał.

 

w sumie od tamtej pory nie miałem paraliżu poza jeszcze inną sytuacją, przed kilkoma miesiącami.

 

byłem całkiem świadomy w trakcie snu i śniło mi się, że chodzę po mieście, wielkim, jasno oświetlonym, gdzie każdy człowiek zajmuje się swoimi sprawami, ale chodzi też uśmiechnięty, zadowolony życiem. wybudziłem się lekko ze snu i chciałem poczuć swoje ciało, po jakimś czasie zaczął mnie prać paraliż, a senna wizja zniknęła (byłem przewrócony na bok). oddychałem powoli i po jakimś czasie wróciłem do snu, jednak nie był to już sen świadomy.

 

taka sytuacja, może ktoś coś wie na ten temat?

 

 

poza samym snem jest jeszcze jedna sytuacja o której nie wiem co myśleć. często mi się zdarza tak, że przed pójściem spać narasta mi w głowie pisk i szum. potem mam mocne wyładowanie widzę, jakby piorun, jasny błysk i przez chwilę jestem sparaliżowany, jakbym z defibrylatora oberwał. totalnie nie wiem co to może być i nikt mi jeszcze tego nie wyjaśnił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...