Skocz do zawartości

cmentarz


caza7777

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze znalazlam sie na cmentarzu a z za grobów zaczeły wychodzic postacie duchów malych dzieci ktore szły w moja strone usmiechaly sie i mowily ze czekaja na mnie zeby poszla z nimi

 

 

przerazil mnie ten sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Sen wskazuje na chęć powrotu do czegoś/kogoś, co uznałaś już dawno za przeszłość, ale obecnie to do Ciebie wraca na nowo (dzieci), coś domaga się powrotu?

 

Czy kojarzy Ci się to z jakąś sytuacją lub osobą z Twojej przeszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziekuje z a odp. co do powirotów nie wiem , 2 lata temu odeszeł od nas ojciec mojego dziecka.staram sie o nim zapomniec byla to wielka milosc jak widac zostala zniszczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
mi sie snil smentarz to sen o utracie kogoś bliskiego

tak jak wyzej napisano ;)

 

...nie koniecznie, pamiętaj że to symbol..

 

Mnie się dosyć cz ęsto śnią cmentarze, katafalki, pogrzeby... a jak dotąd moi krewni mają się całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie koniecznie, pamiętaj że to symbol..

 

Mnie się dosyć cz ęsto śnią cmentarze, katafalki, pogrzeby... a jak dotąd moi krewni mają się całkiem dobrze

 

 

no tak ale ja wtedy byłam po rozstaniu z chłopakiem ..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

W tym wypadku znaczyło to że Twój chłopak stał się przeszłością - tak jakbyś pogrzebała go w swojej świadomości, rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że znalazłam się na cmentarzu, byli ze mna jacys ludzie szukali jakiegos konkretnego pochówku odnaleźli jakis usypany jedynie piaskiem wzieli łopatę ruszyli dwa razy i stwierdzili ze to nie ten poszlismy dalej tym razem byl to inny grob zalany cementem jakos go odkryli nie wiem jak ale widzilam trumnę potem w niej kości zasłonili to ale potem cos im sie wymskneło i znów było widac ten widok. Wiem ze potem gdzies stalam w pobliżu tak jakby się chowając bojąć i zobaczyłam postać kobiety która powiedziała tylko że też by sie wystraszyła (mozliwe ze byla to postac jakies lekarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasica88, Twój sen może oznaczać, że są pewne sprawy, z którymi nie do końca się jeszcze uporałaś. Ktoś lub coś nie daje Ci zapomnieć o przeszłości, "rozkopuje" to, co powinno już zostać za Tobą, a to wszystko sprawia, że nie możesz ruszyć do przodu, ponieważ zanim rozpoczniesz nowy etap w życiu powinnaś najpierw zamknąć poprzedni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by sie w sumie zgadzało z tym że to rozkopywanie bardziej dotyczy mojego myślenia a wiąże sie z pewnością z moimi studiami...bo cały czas mam wątpliwości czy kontynułować czy nie i nawet postanowilam poprawiac mature w razie czego a w moim otoczeniu sa ludzie, którzy podchodza do tego różnie np siostra, która mówi żeby rzucić i próbować coś innego.. a przez to trace energie na ciagle myslenie czy wybrałam dobrze czy źle tak wiec sama już nie wiem jaka obrać drogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...