Skocz do zawartości

czy spotkam sie z panem X


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny:)

polozylam karty czy spotkam sie z pewnym panem:) w najblizszym czasie

 

as karo, walet karo, 9 kier, krol kier,10 kier--jak na moje to bedziemy do siebie pisac itp, i sie spotkamy w koncu (10 kier)

 

tyle ze sie spytalam kart jeszcze czy on ma kogos:

 

9 trefl,10 kier,10 pik-tak mi wyglada ze moze sie z kims spotyka ale ma problemy z ta osoba??

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

taak i jeszcze ortzymasz od niego wiadomość, odezwie sie, miło Cie zaskoczy

 

9 trefl,10 kier,10 pik- tak spotyka sie, ale nie jest tego pewien i nie zawsze sie układa. Może stoi przed wyborem Ty lub tamta. Ale zadecyduje żeby się z Toba spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ale dlaczego.. ? skoro się odezwie to będzie znaczyło że jednak go do Ciebie ciągnie a nie koniecznie jest z kimś innym... ale z tego co widze to już dość długo czekasz... to olej go po prostu a jak sie odezwie to normalnei z nim gadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego.. ? skoro się odezwie to będzie znaczyło że jednak go do Ciebie ciągnie a nie koniecznie jest z kimś innym... ale z tego co widze to już dość długo czekasz... to olej go po prostu a jak sie odezwie to normalnei z nim gadaj

 

Paulinka stwierdzilam ze czy tak czy inaczej ja sie nie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra rozlozylam karty kiedy sie on do mnie odezwie

 

10 pik-hm od 4 tygodni do 3 miesiecy :P

 

i kiedy sie spotkamy

 

as pik 10 kier krol kier- ze co??? na wiosne chyba :P

 

moze ktos mi rozjasni czy dobrze czas wywrozylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może 9 trefl, 10 kier.10 pik mówią o tym, ze on po jakichs problemach z ta panią postanowi gdzieś z nią wyjechac dla poprawienia związku??

 

A mi sie wydaje ze własnie on nikogo nie ma ! jest otwarty na przyjaźnie i bardzo lubiany ale nie jest w stałym związku . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze własnie on nikogo nie ma ! jest otwarty na przyjaźnie i bardzo lubiany ale nie jest w stałym związku . ;)

hm to pewnie dolacze do jego kolekcji przyjaciolek bez zobowiazan hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no dobra rozlozylam karty kiedy sie odezwie

 

10 pik-- tak 4 tyg. do 3 miesięcy chociaz spotkałam się z okresleniem czaowym że 10 pik oznacza okres powyżej 10 lat haha ale w tym przypadku to będzie szybciutko :) mysle że prędzej niż 4 tygodnie

 

i kiedy sie spotkamy

 

as pik 10 kier krol kier- mogłaś wyciągnąć 1 karte :P as pik to zima, więc niebawem a 10 kier to okres do roku :) myślę że zimą, początkiem nowego roku lub końcem tego

 

moze ktos mi rozjasni czy dobrze czas wywrozylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...