Skocz do zawartości

Czy znacie ten rozkład?


camilus

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z wróżek u której byłem stosowała taki układ gdyz wrozyła z Arkanow Wielkich (ja dopiero zaczynam). Nie wiem czy dokładnie go odwzorowałem i czy wszystkie 22 karty brały w nim udział. Jeśli ktoś zna podobny układ to prosiłbym o komentarz :) Dodam że wrózyła talią Crowley'a. Foto w załączniku :)

Odnośnik do komentarza
Gość winteer

Rozkład ciekawy.. ale która karta mówi o wyniku, która o teraźniejszości, która o przeszkodach, a która o szansach... itd.?

 

Czy jest to rozkład partnerski, karmiczny, drogi życia czy inny...?

 

Która karta jest kładziona jako piersza, druga, trzecia... ostratnia?

 

Skąd brałeś to foto?

 

Jak widzisz, wszystkie te informację są b. ważne.

Odnośnik do komentarza

Sam foto zrobiłem :) Właśnie podobne układ zrobiła tarocistka u której byłem. Raczej z tego co mówiła, miało się to odnosić to ogólnej sytuacji bo był to pierwszy układ, który zrobiła wczasie seansu.

Odnośnik do komentarza

W załączniku przedstawiam 2 wersje, które mogą pasować. Wiem też, że kart tych było dużo w układzie, może nawet 22 arkany wielkie. bo ona z nich wróżyła.

Odnośnik do komentarza

Czasami może być tak, że owa wróżka miała swój rozkład, albo np zrobiła krzyż celtycki i dokładała do niejasnych Kart i wtedy wychodzi wielgaśny rozkład.

Odnośnik do komentarza
Gość winteer
Czasami może być tak, że owa wróżka miała swój rozkład, albo np zrobiła krzyż celtycki i dokładała do niejasnych Kart i wtedy wychodzi wielgaśny rozkład.

 

...sprawdzić nie zawadzi

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...