Skocz do zawartości

proszę o pomoc w interpretacji


natienka

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś z was znajdzie chwilkę czasu to proszę o pomoc w interpretacji. Jak sobie stawiam karty to nie zawsze potrafię trafnie ocenić, albo za bardzo pozytywnie albo znów bardzo negatywnie. więc liczę na pomoc :)

 

pytanie 1: Czy w ciągu miesiąca uda mi się pojechać do .... (nazwa miejscowości)

 

karty: As trefl, Król karo, 8 kier, Walet pik, 7 kier, 8 pik,

moja interpretacja : mogą się początkowo pojawić jakieś przeszkody, ale uda mi się jednak pojechać, spotkam tam młodego mężczyznę (znajomego, przyjaciela) będzie to dla mnie poniekąd zaskoczeniem lub ten mężczyzna będzie mieć dla mnie jakieś zaskakujące informację bądź niespodziankę.

 

pytanie 2 : Czy ja i .... będziemy jeszcze razem ?

 

karty : 10 kier, dama karo, as karo, as kier, as trefl, 9 trefl (o)

 

moja interpretacja : nieporozumienia, niesnaski między nami powoli odchodzą w nie pamięć, zaczyna się zmiana na lepsze w naszej relacji, będziemy ze sobą pisać smsy czy jakieś tam wiadomości, dające nam zadowolenie, radość. pojawią się nadzieja na coś więcej, możliwy między nami rozkwit uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Czy w ciągu miesiąca uda mi się pojechać do .... (nazwa miejscowości)

 

karty: As trefl, Król karo, 8 kier, Walet pik, 7 kier, 8 pik

 

poczujesz kopa, pomyslisz" tak jadę tam!", możesz spotkac mężczyzne z przeszłości w którym się kiedyś zauroczyłaś, chyba wybierzesz się tam na jakąś impreze, poznasz nowe osoby,głównie mlodych mężczyzn ,studentów. Na wyjezdzie zainteresujesz się kimś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Czy ja i .... będziemy jeszcze razem ?

 

karty : 10 kier, dama karo, as karo, as kier, as trefl, 9 trefl (o) jako tako nie ma tu karty rozstania, za to pojawiła się karta dobrych nowin, harmonii i stabilizacji, ALE można tę 10 kier i dame karo odczytać, jako wejście osoby o którą pytasz w związek z inną babą... :/ i nawet się o tym możesz dowiedzieć, i chyba jest to bardzo poważny związek, w grę wchodzi nawet ślub.. wielka miłość, oby dama karo nie oznaczało innej kobiety, bo jeśli tak nie będzie to karty pokazują że sie pogodzicie i nastąpi bardzo dobra atmosfera i być może nawet będziecie razem w powaznym związku.. wszystko zalezy od tego co w tym rozkladzie oznacza ta dama :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc:)

mam nadzieję, że jednak nie chodzi o inną kobietę, z tego co mi wiadomo to on nie jest z nikim związany, ale różnie to bywa. Napisał dzisiaj do mnie po dość długim czasie nie odzywania się; taka wiadomość miła, przepraszająca. czas pokaże co będzie, tylko ta kobieta mnie trochę zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...