Skocz do zawartości

Moja propozycja...tak INTERNETOWE


Gość Nayala

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze zamknieto moj ogolny watek dotyczacy kart tarota, ponawiam popozycje dla SAMYCH tarocistów... Jezlei bylibyscie zainteresowani, moglabym wyciagac czasem,na wasza prosbe w ramach pomocy, karty internetowe, po trzy. na przykladowo, dwa pytania. Oczywiscie decyzja nalezy do Was. Ja powaznie do tego podchodze, jest konretnie,ale zapewnieam, wiele osob wracala i mowilo,ze im sie sprawdza, zatem nie jest to jakis żart z mojej strony. Pytania oczywiscie nie moga byc mega istotne o ciaze, choroby czy nie wiadomo co za powaznej wagi, ale z chęci pomoge rowniez w bardziej prozaicznych sprawach, ale nie tylko.

 

Reflektujecie?

 

Prosiłabym jakaś odpowiedz zwrotna po zakończonej prognozie :)

Edytowane przez Nayala
Odnośnik do komentarza
ja reflektuje:)

Czy moja relacja z panem X, która ponoć była obciążona długiem karmicznym została juz przepracowana w tym życiu?:)

05.05.1986

18.02.1984

 

 

 

as mieczy, 10 bulaw, królowa denarów

 

Ni ejestem specem od karmy, polecam zadawac bardziej trywialne pytania bo to tarot netwy, ale patrzymy.

 

Uwazam,ze za Wami sporo dialogów, w których musieliscie mocno się uginac jeden z drugim...byla /jest to relacja wymagajaca obciązajacej dosc mocno elastycznosci, kompromisu, relacja sama w sobie bardzo trudna... takze ten dług PRZEPIEKNIE w kartach sie zaznacza. Nie byla i nie jest to znajomosc, która byla lekka i przyjemna. Duzo wysilku nalezalo w nią włożyc. Jezeli chodzi o to czy zostala zakonczona...wiesz, ja mysle,ze najwazniejszy etap macie juz za soba. Dojrzalas do momentu w ktorym bardziej poswiecasz lub juz w najblizszej przyszlosci poswiecisz si sobie, wlasnemu rozwojowi i przede wszystkim - pracy. Jestes zdecydwanie kobietą, która POWINNA pracowac i z tym chyba tez niejako wiaze sie Twoja misja tutaj........Uwazam jednak, ze przy karcie 10 bulaw to nie jest koniec relacji. zmiany sa,ale brzemie tej karmicznosci idzie wraz z Toba. Intuicyjnie odnosze wrazenie, ze to nie jest koniec. Jeszcze swoja przedsiebiorczoscia, swoim wkladem i praca, swoja osoba bedziesz nad ta relacja pracowac. I dasz rade.Karty wskazują raczej na dopracowywanie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Nayala
Odnośnik do komentarza
ja bym poprosiła o karty jak będzie wyglądała moja sytuacja uczuciowa w 2014 roku, chętnie odwdzięczę się i postawię karty.

Marta 27.07.87.

 

Witaj :)

 

napisz mi prosze czy masz kogos na te chwilę

Odnośnik do komentarza
ja bym poprosiła o karty jak będzie wyglądała moja sytuacja uczuciowa w 2014 roku, chętnie odwdzięczę się i postawię karty.

Marta 27.07.87.

 

Marto, jeżeli chodzi o uczucia - poczatek roku to wyłacznie duzo nerwów, obawiam się, że związanych własnie z tym etapem singieelstwa ;-) a jesli i nie to i tak nerwy mi tu wyłaza, byc moze równiez twoja impulsywnosc - pokazuje mi się to na przykładzie twojej...pracy, tak dokładnie. Trzeba się będzie na niej skupisz w głowniej mierze, a, co za tym idzie, nie ma czasu na miłośc...zatem polecam o zadbanie w aspekcie harmonii, to Ci się przyda na pewno. Opanowywanie własnych emocji, impulsywnych zachowan. chyba ogolnie masz naturę choleryka... to co karty rowniez zaznaczaja - pojawi się ktos, bedzie flitr, bardzo mozlwie, ze to bedzie osoba juz Ci znana, ktos z przeszłosci. Tyle mi powiedziały :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
chciałabym jeszcze dopytać, czy w sprawach sercowych spotka mnie w koncu cos dobrego?:)

 

zapytalam .................

 

o najblizszy rok. Wychodzi na to, ze masz szanse stworzyc relacje z mezczyzna na stanowisku. Poznasz go na imprezie :)

Odnośnik do komentarza
tak, ile można być samym.

 

uwierz mi, ze barrrrrrrrrrrrrrrrrdzooo długo.

Znam osoby,ktore od zawsze sa same, a sa koło trzydziestki i takie,ktore nei sa same pare miesiecy lub rok i tez narzekaja...

 

na kazdego przyjdzie czas... ale uczucia nie sa na hurra.. dla wszystkich w danym czasie i takie same.. a uwirz mi,ze im bardzej sie chce tym bardziej niewlasciwych gosci sie przyciaga, albo ich zwyczajnie-nie ma.

Odnośnik do komentarza
zapytalam .................

 

o najblizszy rok. Wychodzi na to, ze masz szanse stworzyc relacje z mezczyzna na stanowisku. Poznasz go na imprezie :)

 

 

ale czy to relacja pozytywna, obopulnym zainteresowaniem i zaangazowaniem?:D

Odnośnik do komentarza
uwierz mi, ze barrrrrrrrrrrrrrrrrdzooo długo.

Znam osoby,ktore od zawsze sa same, a sa koło trzydziestki i takie,ktore nei sa same pare miesiecy lub rok i tez narzekaja...

 

na kazdego przyjdzie czas... ale uczucia nie sa na hurra.. dla wszystkich w danym czasie i takie same.. a uwirz mi,ze im bardzej sie chce tym bardziej niewlasciwych gosci sie przyciaga, albo ich zwyczajnie-nie ma.

 

Wiem, sama już jestem singielką kilka lat i już wymiękam.

Odnośnik do komentarza
To ja tez sprobuje internetowego losu .

Pytanie :

Jak spedze moje urodziny 25 list. co mnie ew.mile zaskoczy?

 

Niestety.............. w pracy, /domu, pewnei czesc 1 dnia ...praca ;-) to bedzie raczej spokojny dzien, poza tym,ze zrana ktos moze wyprowadzic cie z rownowagi.

Odnośnik do komentarza
Ja też spróbuję :)

 

Moje pytanie: Czy zamieszkam w innym województwie w 2014r.?

 

uwazam,ze......tak. a przynajmniej powinn byc tak jak sobie tego zazyczysz. orzymasz od kogos pomoc w tym zakresie :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Witam,

ja też chętnie spróbuję :) Moje pytanie to: w jaki sposób spędzę sylwestra?

 

Pozdrawiam

Karolina 831116

 

 

 

na tę chwilę widac, ze zupelnie brak Ci planow... ale widze jakies umawianie sie na spotkanie do ktorego dojdzie z kims znajomym,albo facetem. Mam odczucie,ze to jakas domowka.randka

Odnośnik do komentarza

Pan o którego pytałam wcześniej ma mi dać odpowiedź na pewne pytanie czy będzie ona pozytywna? (pytanie wyślę na PW :))

 

kp_83 przypominam o regulaminie. Nie ma wróżenia przez PW. Do tego jest na forum założony wątek, ew. umówcie sie pozaforumowo - Cornelia

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Pan o którego pytałam wcześniej ma mi dać odpowiedź na pewne pytanie czy będzie ona pozytywna? (pytanie wyślę na PW :))

 

Mogę już zweryfikować faktycznie dostałam odmowną odpowiedź tak jak pokazały karty :)

Odnośnik do komentarza

Nayala założyła wątek, w którym wróży, przypominam więc wszystkim pytającym (oraz odpowiadającej na prośby) o stosowaniu się do regulaminu. Pytania zamieszczane na PW będą skutkować ostrzeżeniami - Cornelia

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Hmm... jak przebiegnie? ;)

 

Określiłabym to jako ...: Roboczo, pracowicie...bedziesz cos..ulepszac badz komus pomaga, zwyczjnie pewnie tez sprzatac...;-)...wspoldzalac z innymy w roznego tego slowa znaczeniu.... widze tu takze obawy jakies/myslenie o mezcczyzni stanowzym,inteligentym acz konsekwentnym...jesli zajmujesz sie czyms co trzeba reczni w jakis sposób opracowywac...ksztaltowac jakies robotki reczne , realiozwanie hobby takze wchodzi w gre.

 

 

jezeli chodzi o relacje..

 

na pewno sie sotkacie....jesli na jakiejs imprezie w gronie wekszym...nie zdziw sie ;-) rowniez widac takie zaczepianki....rozmowy... ten sam co mi sie pokazal na dzis...jak widze troche surowy to facet...;P mocno zdystansowany.

Odnośnik do komentarza

Weekend zweryfikuje jutro wieczorem lub w poniedziałek :)

Póki co do sprzątania mnie nie ciągnie, bo odpoczywam po wczorajszym wypadzie...

A jeśli chodzi o znajomość z nim to fajnie jeśli uda nam się spotkać, bo już z 3 tygodnie się nie widzieliśmy :P A 'surowy' jest - to fakt.

Dzięki, miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jezeli chodzi o relacje..

na pewno sie sotkacie....jesli na jakiejs imprezie w gronie wekszym...nie zdziw sie ;-) rowniez widac takie zaczepianki....rozmowy... ten sam co mi sie pokazal na dzis...jak widze troche surowy to facet...;P mocno zdystansowany.

Spotkaliśmy się w barze, ale to było tylko "cześć, cześć" i wymiany spojrzeń :D I sporo pisaliśmy.

 

a co robilas w sobotr bo mialam trzy denary :)?

Piłam ;)

 

Czyli z nim się sprawdziło ;) Mogłabyś spojrzeć na znajomość do końca grudnia?

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Gość Nayala

Wydaje mi się, że głównie bedziecie sie wjakis spoosb ze soba spierac, o ile to mozliwe...czyli dialogi a wrecz niekiedy takie udowadnianie swoich racji do konca teg miesiaca, kontakt rozmowy.................on bedzie sie w taki flirciarski sposob zachowywal wobec Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...