Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacjo-rozkład na konkretne pytanie


Gość kaczka_dziwaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaczka_dziwaczka

Znalazłam coś takiego:

 

Rozkład na konkretne pytanie. Metoda ta pozwoli uzyskać odpowiedz na konkretne pytanie,dotyczące jednej dziedziny życia np.pomyślności związku.Potasuj dokładnie karty i myśląc intensywnie o tym, czego chcesz się dowiedzieć,przełóż jelewa ręką do siebie na trzy kupki.Rozłóż wszystkie karty na stole koszulkami do góry i wylosuj 13 z nich.Te wybrane jeszcze raz potasuj i przełóż,a następnie ułóż je w odpowiedniej kolejności.Każdy z rzędów odczytujesz od lewej do prawej strony:

1, 2 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotów;

3,4 - opisują to, co się dzieje aktualnie w danej sprawie,

5, 6, 7- obrazują najbliższą przyszłość,

8, 9, 10 - zwiastują nieprzewidziane przeszkody,które spotkasz dążąc do realizacji celu,

11,12 i 13 - dają dokładną odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.

***2**1**

*4**3

7**6**5

10*9**8

13*12*11

 

2,1- (niedaleka przeszłość, przyczyna kłopotów) dama karo, 8 trefl- nie bardzo wiem jak zinterpretować. Może dama karo to ja, a 8 trefl kłopoty zdrowotne, które są przyczyna problemów i stresu.

4, 3- (opisują to co się dzieje aktualnie w danej sprawie)- 6 pik, 7 kier- kłopoty zdrowotne, które nie mają swego końca, depresja, kłopoty emocjonalne, opuszczenie, utrata zaufania, zbytnia ufność.

7,6,5- (przyszłość najbliższa) 10 kier, 10 karo, 6 karo- szczęście, miłość, może też wzbogacenie się, może zmiana miejsca zamieszkania. Chyba bardziej chodzi o szczęście materialne, a nie te uczuciowe. Nie wiem...

10,8,9 (przeszkody przy dążeniu do realizacji celu)- Król trefl, 3 pik, 5 karo- Król trefl jak dla mnie to symbol osoby, o której pomyślałam rozkładając te karty. Pozostałe karty mówią, że może trzeba tą osobę odciąć od nas, przestać myśleć o tym...nie wiem.

13,12,11 (odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.) 8 kier, Dama pik, 7 pik- Że wszystko się ułoży, to o czym myślę. Powinnam uważać na jakieś zawistne kobiety, może koleżanki...nie wiem. Coś może się nie udać, chwile scześcia będa krótkie i zakonczą się źle. Może ta osoba, o której pomyslałąm rozkładając karty coś mi zrobi...

 

Proszę o pomoc w interpretacji.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

jakie zadałas pytanie kartom ? dotyczące jakiej dziedziny życia, jakich problemów? bo to jest istotne bardzo... chyba że nie zadałaś żadnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ok, w takim razie spojrze na ten rozkład jutro po południu lub wieczorem pod kątem uczuć ,teraz jestem już mocno zmęczona i nie wyszłoby nic z tego dobrego. Jakbym zapomniała to przypomnij mi na pw bo skleroze mam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

2,1- (niedaleka przeszłość, przyczyna kłopotów) dama karo, 8 trefl- poprzednio w Twoim związku z mężczyzną pojawiła się kobieta, to było powodem irytacji, awantur, plotek i niedobrej atmosfery

 

4, 3- (opisują to co się dzieje aktualnie w danej sprawie)- 6 pik, 7 kier- aktualnie w Twojej relacji z Panem o którego pytasz ,złe relacje i problemy powoli ustają, znikają, wcześniej się odizolowaliście, odsuneliście od siebie, 7 kier pokazuje że wszystkie nieprzyjemne sprawy powinny się wyjasnić

 

7,6,5- (przyszłość najbliższa) 10 kier, 10 karo, 6 karo- nadchodzi stabilizacja, dobry przyjemny okres w uczuciach, no i szykuje się jakiś wyjazd (może wyjście na kolację/obiad) razem bądź spotkanie, będzie zgoda między wami

 

10,8,9 (przeszkody przy dążeniu do realizacji celu)- Król trefl, 3 pik, 5 karo- skoro jako K trefl oznaczyłaś osobę o którą pytasz to na przeszkodzie między Wami stała osoba trzecia (szkodliwe relacje), i on w tym momencie zaczyna to rozumieć, i kurcze znów tak jakby ten ślub się tu pokazuje, tak jak w kartach powyżej... no nie wiem, zastanawiające to jest, może on planuje się oświadczyć ? jest to możliwe ? on ma chyba jakieś zobowiązania wobec kogoś innego lub wobec innej rodziny... jakby musiał płacić alimenty lub coś takiego... i to też jest duża przeszkoda

 

13,12,11 (odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.) 8 kier, Dama pik, 7 pik- no byłas przez pana zraniona... w pewnym sensie CIe porzucił, znów tu pokazują się fałszywe osoby trzecie, przyjrzyj się dokładnie swojemu otoczeniu bo one bardzo szkodą Waszym relacjom, no i na końcu raczej pokazuje się znów izolacja od tej osoby. Wygląda to tak jakbyście mieli wyjaśnic sobie pewne sprawy, pogodzić się, spróbować jeszcze raz, ale przeszkody raczej sprawią że i tak koniec końców się rozstaniecie.

 

Nie bierz tego na 100 %, podejdz do tego sceptycznie,dlatego że taki rozkład ciężko się czyta bez konkretnego pytania i myśle że gdy go stawiałaś to sama do końca nie wiezdiałaś na jakie pytania mają Ci odpowiedzieć karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczka_dziwaczka

Coś w tym jest. Też mi taki troche misz-masz wychodził. Oswiadczania się raczej jest mało prawdopodobne. Hmmm...jedynie zgadzałoby sie w kartach 13,12,11. Może faktycznie brak konkretnie sprecyzowanego pytania nie pomogło.

Edytowane przez kaczka_dziwaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...