Skocz do zawartości

"Czy będziemy razem?" - za Agiatis


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co On wnosi w ta relację? 8pucharów, królowa denarów

Może jeszcze nie pogodził się z przeszłością (patrząc na pkt 4) i boi się zaangażowania - dlatego też w relację wnosi niepewność, sam nie wie czego chce.

 

2 .Czego Ona oczekuje od niego? kapłan

Obustronnego zaufania, troszczenie się o siebie.

 

3. Czy On jest nią zainteresowany? gwiazda, 6pucharów

Jest, 6puchatrów może wskazywać na tęsknotę za spotkaniami.

 

4. Jaka jest obecna jego sytuacja uczuciowa? 8mieczy

Został zraniony.

 

5. Czy powinna wykonać ruch w jego stronę? 9mieczy, 9buław

Lepiej poczekać aż on sam to zrobi.

 

6 Co z tej relacji wyniknie? sąd, 5pucharów

I jedna i druga karta oznacza odnowienie kontaktów, a może nawet chęć wprowadzenia zmian.

 

7 Czy to będzie trwały związek? 2pucharów, giermek pucharów, as mieczy

Myślę, że będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza

1. Co On wnosi w ta relację? 8pucharów, królowa denarów

Pan jest po rozstaniu? Widać, że emocje w nim aż się burzą... Albo z panią musiał się rozstać, bo np. jej uczucia się wypaliły...albo ona musiała wyjechać, np.: ze względów zawodowych, albo to i to... No i ogólnie rozczarowanie tą relacją.

 

2 .Czego Ona oczekuje od niego? kapłan

Że ta relacje będzie się rozwijać, umacniać...

 

3. Czy On jest nią zainteresowany? gwiazda, 6pucharów

Oj tak :) Wpadłaś panu baaardzo w oko...często o tobie myśli :) I ma nadzieję na coś więcej :)

 

4. Jaka jest obecna jego sytuacja uczuciowa? 8mieczy

Tak, został zraniony i to na tyle, że boi się ponownie otworzyć... Musisz dać mu trochę czasu. Ucierpiało też jego poczucie wartości...

 

5. Czy powinna wykonać ruch w jego stronę? 9mieczy, 9buław

Lepiej poczekać aż on sam to zrobi. - Też tak myślę...rany pana są zbyt świeże...

 

6 Co z tej relacji wyniknie? sąd, 5pucharów => Śmierć

Chyba pomożesz panu w przepracowaniu uczucia bólu i straty, jaki teraz ma...pomożesz mu zacząć na nowo, budować na nowo...

 

7 Czy to będzie trwały związek? 2pucharów, giermek pucharów, as mieczy => Kapłan

Trwały to jest pojęcie względne :) Czy przez to rozumiesz na całe życie? Jeśli tak, to na razie karty ślubu nie pokazały, ale na pewno oboje będziecie się spotykać i będzie oboje tego chcieli... Jak dla mnie, szanse na związek są bardzo duże i będzie szło wszystko w dobrym kierunku: w podsumie jest kapłan :) Natomiast, czy będzie ten happy ending - wszystko zależy od Was :)

 

Tak od siebie dodam jeszcze jedno :) Nie naciskaj na pana, ale bądź dla niego wsparciem, podnieś jego poczucie wartości, to męskie ego...on teraz tego bardzo potrzebuje... Może chciałby się przed kimś wygadać...ale duma mu nie pozwala... Jeśli zacznie ten temat, daj mu znać, że może na Ciebie liczyć, niech czuje, że akceptujesz go takim, jaki jest i pochwal go od czasu do czasu... :) On ma teraz dołek...i mam wrażenie, że czuje się ciut niepewnie w stosunku do Ciebie...

Edytowane przez maddie88
Dopiski.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1. Co On wnosi w ta relację? 8pucharów, królowa denarów

Może jeszcze nie pogodził się z przeszłością (patrząc na pkt 4) i boi się zaangażowania - dlatego też w relację wnosi niepewność, sam nie wie czego chce.

 

2 .Czego Ona oczekuje od niego? kapłan

Obustronnego zaufania, troszczenie się o siebie.

 

3. Czy On jest nią zainteresowany? gwiazda, 6pucharów

Jest, 6puchatrów może wskazywać na tęsknotę za spotkaniami.

 

4. Jaka jest obecna jego sytuacja uczuciowa? 8mieczy

Został zraniony.

 

5. Czy powinna wykonać ruch w jego stronę? 9mieczy, 9buław

Lepiej poczekać aż on sam to zrobi.

 

6 Co z tej relacji wyniknie? sąd, 5pucharów

I jedna i druga karta oznacza odnowienie kontaktów, a może nawet chęć wprowadzenia zmian.

 

7 Czy to będzie trwały związek? 2pucharów, giermek pucharów, as mieczy

Myślę, że będzie to możliwe.

Witam

1 oj on aż tak duzo wnosić nie chce, jest zamknięty trochę wycofany. Ma przebłyski uczuć ale bardziej myśli logicznie niż kieruje sie emocjami

2 wsparcia , tego zeby jej zaimponował, chce sie od niego czegoś nauczyć, troski

3 mysle że jest zainteresowany, ale niewykluczoneze myśli o kimś z przeszłości chyba ze oni sie znają długo

4 pan wycofany, izolują sie musi wszystko przemyśleć

5 dla mnie zdecydowane nie.. Czekać cierpliwie meczy ok ale nic nie robic.

6 oj tutaj niestety ciezko powiedzieć sad to mnie raczej podjęcie decyzji ale przez kogos innego.

7 szanse sa ale pan nie dojrzał jeszcze do relacji a as mieczy to raczej uciecir niż sex

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...