Skocz do zawartości

prośba o szybką interpretację


sloneczna.kinia

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, jestem ostatnio w totalnej rozterce. Po 2 latach (w maju) niestety zakończył się mój związek. Myślałam, że szybko zapomnę i pójdę dalej, niestety wciąż o nim myślę, śni mi się po nocach, to jest nie do wytrzymania... Mieszkamy w innych miastach, dzieli nas 150km, więc nawet nie mamy jak na siebie przypadkowo trafić. Nasz związek nie był łatwy, ale radziliśmy sobie. Chciałabym spytać czy jest szansa byśmy jeszcze do siebie wrócili...? Moja data: 20.08.1990, on 16.07.1991. Doszły mnie słuchy, że niestety poznał kogoś... Data urodzenia jego nowej sympatii 16.03.1995... Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ty jesteś 2, on 7, ona 7.

 

Tworzyliście związek karmiczny 9 - często nie łatwy. Zwiazki karmczne maja to do siebie ze albo ludzie przepracuja karme i zwiazek sie umacnia (ale tego muszą chcieć dwie osoby) albo rozpada sie bezpowrotnie...

Pan z nową panią są oboje siódemkami, do tego ten sam dzień ur. 16 - no mogą być do siebie podobni. Ale oboje mają karmę związków w dniu ur. a więc w tej sferze będą mieć problemy... Ich zwiazek jest o wibracji 5 - moze byc szalony, milosc z nienawiscia... na dluzsza mete chyba nie wytrzymaja ze soba. On w kluczu 4 - materia wazna... a ona w kluczu 1 - a ona ceni sobie wolnosc, niezaleznosc... moze lubic rzadzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrologicznie to łączy ich ten sam żywioł - woda, on rak, ona rybki... raczej się dogadają... bynajmniej na początku.

Ty jesteś lwem... znak wodny dla ciebie jest dysharmonijny...

Z moich obserwacji lwy uważają się za najmądrzejszych... nie są zbyt tolerancyjni i wyrozumiali... W kluczu masz 1 - a więc pewnie też nie dasz sobie w kaszę dmuchać... no i karma władzy sie klania... powinnas sie wyzbyc egoizmu... dostrzegac bardziej drugiego czlowieka... nie narzucac swojej woli... isc na ustepstwa....

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...