Skocz do zawartości

Stawiam Horoskop Majów na podstawie kalendarza Tzolkin


bacchante

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast wstępu

Oprócz przedstawionego w dziale prostego horoskopu Majów istnieje jeszcze jeden o wiele bardziej złożony.

Jak wygląda kalendarz Tzolkin możecie zobaczyć na przykład tu:

tzolkin%20big.jpg

 

Jest on zadziwiająco trafny, wskazuje nie tylko nasze mocne strony i słabości, ale też sposób transformacji cienia w światło (czyli słabości w siłę).

To bardzo skomplikowany system i mogę potrzebować wiele czasu na opracowanie horoskopu obejmującego wszystkie niuanse indywidualnej osobie. Najbardziej przyda się to osobom, które zajmują się własnym rozwojem, ponieważ horoskop dotyczy przede wszystkim sposobów doskonalenia się.

Jeśli chcecie wiedzieć jak to wygląda, zapraszam do zabawy. Najlepiej gdybym mogła opublikować przynajmniej jeden czyjś horoskop na forum, będziecie wtedy wiedzieć z czym macie do czynienia.

Potrzebuję tylko daty urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Bacchante świetny pomysł :)

 

Jeśli chcecie wiedzieć jak to wygląda, zapraszam do zabawy. Najlepiej gdybym mogła opublikować przynajmniej jeden czyjś horoskop na forum, będziecie wtedy wiedzieć z czym macie do czynienia.

Potrzebuję tylko daty urodzenia.

 

Również zgłaszam się na ochotnika, wyrażam zgodę na jego opublikowanie na forum aczkolwiek wolałabym otrzymać odpowiedź na PW.

Moją datę wyślę Ci na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i tez się zgłaszam na ochotnika wiem ze trzeba podac date urodzenia, bo robiłam sobie na stronie kalenadarz majów, ale to tylko wiem kim jestem jako znak potem juz nic nie rozumię moja data urodzenia 27.07.1950 r Dziekuję pieknie:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wszystkim zrobię :)

Na razie proszę już o nie zgłaszanie się, dopóki nie skończę pracować nad tymi. Wszystkie wyślę na pw, a potem ewentualnie opublikuję któryś, jeśli to będzie w porządku. Jeśli nie, to opublikuję swój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę. Ustawię się w kolejce... ;-)

Poczekam grzecznie i jak będziesz już "odrobiona" to wyślę swoją datę ;-)

:bukiet:

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołączam do kolejeczki i czekam cierpliwie, bo widzę spory sznureczek ;)

Moja data: 13.031986 i moge prosić odp. na PM? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, nie spodziewałam się takiego odzewu. Bardzo mnie cieszy wasze zainteresowanie, ale...

Wczoraj spędziłam kilka godzin na interpretacji JEDNEGO horoskopu, a kolejka sięga już kilkunastu osób. Dlatego uzbrójcie się w cierpliwość, każdy dostanie odpowiedź. Niestety będzie ona okrojona z racji czasu jaki zajmuje. Nawet przy spędzeniu 3 godzin nad jednym jest on niekompletny.

Postaram się opracować jakiś system kalkulacyjny oraz szablony, dzięki którym będę mogła to zrobić szybciej.

Kompletny horoskop wraz z kalendarzem osobistym (o którym dowiecie się więcej w prywatnej wiadomości) będzie dostępny u mnie tylko za opłatą. Ci, których nie stać niech się nie martwią, to co dostaniecie za darmo przedstawia wszystkie najcenniejsze informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ustawiam sie w kolejce i bardzo prosze o horoskop. Moja data urodzenia to 16.09.1984, o godzinie 4.15 rano. Z gory dziekuje i cierpliwie bede czekac, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prosze na priw, ale w temacie tez mozesz opublikowac ;)

18,03,1993 ;)

 

a ten horoskop jest na jaki okres czasu (chodzi czy na rok, czy na konkretny miesiąc .. ja bym chciala tak na kwiecien , maj )

 

dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten horoskop jest na jaki okres czasu (chodzi czy na rok, czy na konkretny miesiąc .. ja bym chciala tak na kwiecien , maj )

 

dziekuje ;)

 

Horoskop zwany tak przeze mnie tylko roboczo, bo nie przypomina to w niczym zwykłych horoskopów jest na okres całego życia. Może jest to dobry moment, żeby powiedzieć trochę o tym.

W osobistych odpowiedziach piszę wam tylko o patronujących energiach zawartych w tzw Pieczęci i Tonie, Pieczęć wyznacza program, który trzeba doświadczyć w życiu, a Ton doprowadza do spełniania się programu. Podam ogólne informacje na temat Pieczęci i Tonu oraz interpretację specyficznego połączenia tych dwóch.

Ponieważ jest tak dużo chętnych, a kosztuje mnie to dużo pracy będzie to jeszcze bardziej okrojone. Być może po prostu podam wam tutaj na forum wszystkie interpretacje Pieczęci i Tonów za Hanną Kotwicką oraz kalkulator, abyście sobie wyznaczyli KIN (czyli dzień urodzin w kalendarzu TZOLKIN). Mogę napisać też częściową instrukcję obsługi.

Oczywiście bez doświadczenia i interpretacji możecie mieć problem z odczytaniem, ale nie sądziłam że będzie aż tylu chętnych i porwałam się niestety z motyką na słońce. Chciałam robić dokładne rozpiski wszystkiego, okazało się, że skrócone nawet zajmują mi aż po parę godzin. Jestem z tego bardzo niezadowolona, bo nie lubię odbębniać niczego po łebkach. No ale trudno...

Oprócz Pieczęci i Tonu wyznacza się jeszcze cztery partnerskie pieczęcie, które manifestują się np. w postaci ludzi, którzy pomagają spełnić Ci Twój program jednocześnie spełniając swój.

Każdemu dniu patronuje Pieczęć i Ton (i jeszcze inne aspekty, o których nie wspominam), na których wpływ nie zostajemy obojętni. Znając ich przebieg, można lepiej zrozumieć spotykające nas sytuacje, stać się bardziej świadomym.

Da się również wyznaczyć osobisty kalendarz, który rozpoczyna się w dniu urodzenia.

Pieczęci Partnerskich (i innych aspektów), wpływu Kalendarza i kalendarza osobistego nie podaję w interpretacji (za dużo roboty).

Wszystko to nakłada się na siebie, pełen portret osoby, jej programu oraz osobistego kalendarza. Z tego dopiero tak naprawdę tworzy się pełen obraz.

Zobaczę co zrobię, jeśli chcecie odpowiedzi szybko, to lepiej będzie jak podam okrojony i uproszczony przepis.

Jeśli wolicie poczekać, to może to naprawdę długo potrwać, bo obecnie mam mnóstwo zajęć innych, a charytatywną pracę w dobie kryzysu zawsze odkładam na koniec ; )

Edytowane przez bacchante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Jeśli wolicie poczekać, to może to naprawdę długo potrwać, bo obecnie mam mnóstwo zajęć innych, a charytatywną pracę w dobie kryzysu zawsze odkładam na koniec ; )

 

Ja mogę poczekać ;) Rozumie Cię w końcu masz swoje życie ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacchante, korzystasz z książki "Ja jestem innym ty"? Czy z jakiejś innej pozycji?

Kiedyś próbowałam rozszyfrować, zinterpretować horoskop Majów na podstawie Tzolkin, jednak brak mi było odpowiednich materiałów. Zresztą pisałam o tym już na tym forum.

 

Jak będziesz miała chwilę czasu (raczej dużą chwilkę), to polecam "Proroczą Wiedzę Majów" A.G. Gilberta, M.M. Cotterella. Bardzo ciekawy i inny punkt widzenia na kulturę Majów. Czyta się dość ciężko, bo połowa książki to przypisy.... do których co rusz trzeba zaglądać (przynajmniej ja), żeby wiedzieć o cooo chodzi ;) Ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacchante, ja też mam ogrom czasu i nigdzie mi się nie spieszy, wiec czekam cierpliwie na rezultaty Twojej "pracy charytatywnej" - poki co ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Jeśli wolicie poczekać, to może to naprawdę długo potrwać, bo obecnie mam mnóstwo zajęć innych, a charytatywną pracę w dobie kryzysu zawsze odkładam na koniec ; )

 

A może pomóc Ci w czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro tak to i ja ustawiam si kolejeczce i czekam bardzo cierpliwie :z_jezorem_na:

Odpowiedz prosilabym na priv'a. Z gory bardzo dziekuje.

Agnieszka - 23.11.79

 

papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym prosiła na pw info ile kosztuje zrobienie pełnego.... i jesli mogłabyś wystawićjakis wzorcowy byłabym wdzięczna pozdrawiam serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:) Poproszę o horoskop :) data ur. to 13.06.1983

I nie śpiesz się mogę poczekaći rok na taki horoskop;) bo właśnie to że zajmuje on tak dużo czasu czyni go wyjątkowym:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- też ustawiam się w kolejkę.....data: 15.04.1958.

- chociaż ze względu na mój wiek i długość kolejki to mogę chyba nie doczekać ???

- proszę więc o info na wykonanie pełnego, na maila: [email protected].

 

pozdrawiam - miłego dnia Wszystkim........ infedro--- :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Wydawnictwa Pulsar jest generator "metryka urodzenia" Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw Pokazuje ona KIN, falę narodzin i wiele innych. Jednak aby to zinterpretować, to już trzeba dobrej i fachowej literatury oraz dużo czasu i samozaparcia...

 

Witam

- też chciałbym polecić wszystkim czekającym tę stronę wydawnictwa PULSAR

- po wyliczeniu metryki trzeba kliknąć nad przyciskiem "szukaj" link [wiecej na ten temat].... są tam wyjaśnione znaczenia kolorów,tonu i pieczęci....

- lecz są to tylko znaczenia podstawowe które trzeba umieć odpowiednio zinterpretować....a to już jest wyższa szkoła jazdy !!!

- nie mówiąc już o takich niuansach jak : fala,przewodnik,rodzina solarna,harmonia,klan,krzyż i wiele innych, które wzajemnie się przenikają i mają wpływ na wynik końcowy jakim jest horoskop osobisty, który wyraża się w zdaniu..."odkryj kim naprawdę jesteś i co masz do zrobienia w życiu"

- dlatego jest on niezwykle pomocny dla ludzi, którzy dążą do samodoskonalenia się i szukają odpowiedzi na pytanie - poco żyję i dlaczego....?????

pozdrawiam wszystkich szukających :_okok:

--- infedro....

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona bardzo fajna, szkoda tylko, że tak słabo się na tym znam...

Wyszło mi KIN-74 Biały Solarny Mag

Przeczytałam szczegóły, ale nadal nie bardzo wiem jak to wszystko interpretować...

Może pojawi się wreszcie na forum przykład jakiejś interpretacji na którym byśmy się mogli ewentualnie wzorować?

I ostatnie pytanie czy znalazł ktoś książki pomocnicze: "Ja jestem innym Ty" oraz „Wyroczni Majów" w formacie pdf. do ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurora, bo to nie jest takie proste i żeby się na tym poznać to chyba trzeba latami tkwić i wgryzać się w kulturę Majów. "Słyszałam", że te książki są dostępne na chomiku....

 

Greg, może to Ci pomoże w tym: Fundacja "Świadomość Ziemi" (nie chciałam przepisywać ani kopiować, ale żeby zabrać się za wyliczenia trzeba jednak mieć odpowiednią literaturę -wiem kto ją ma :P)

 

 

I polecam też to:

Kalendarz Majów cz.2

 

I jeszcze to: "HUNABKU" Galaktyczne Centrum Majw

Moja ulubiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Stronka super :) Wyszło mi KIN 54 - Biały Biegunowy Mag :) Ale przyznam się na razie z tego nic nie rozumie ... muszę się w to zagłębić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawko, interpretacja tego horoskopu wymaga dużo czasu i samozaparcia, ale myślę, że warto... dla samopoznania.

Zresztą zagłębić się w kulturę Majów też warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cos próbowałem sobie interpretować, ale ciężko idzie. Wiem, że ten rok jest dla mnie rokiem miłości i jednym z wyzwań życiowych mam właśnie szukanie idealnej miłości. Coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ja mam kin 201 - Czewony Rytmiczny Smok.. aż się boję:_kwadr: ah nie, przepraszam to chyba tylko kin dnia

 

hahaha.. nie idzie się w tym połapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba jest poprawnie. KIN 94 Biały Elektryczny Mag ;]

 

Pozdrawiam wsz.i życzę udanego niedzielnego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje, że tu nikt nie wróży ..

 

Dokładnie "To nie wróżba" jak napisała arabika.. zwłaszcza że bacchante zapowiadała, że to moooże potrwać. Ostatnio nie bywa na forum za pewne ma teraz dużo swojej roboty co jest zrozumiałe.

Edytowane przez koliber*
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość alathea

znam taka stronke http://www.maya.net.pl/ - oblicza twoj kin

kin 199 - Niebieski Samoistny Wicher

pasuja i wady, i zalety - te ostatnie mniej-wiecej;-)

calkowita interpretacja jest trudna, choc mam e-booka Kotwickiej, rozwiklanie tego nie wyglada na takie oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
znam taka stronke Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw - oblicza twoj kin

 

Stronka wcześniej była podana, ale dziękujemy za jej przypomnienie :)

 

choc mam e-booka Kotwickiej

 

Nie czytałam i stąd moje pytanie jak Ona pisze - dość prostym językiem czy takim trudnym, że trudno cokolwiek zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

aaa to przegapilam, pewnie nie tam patrzylam, gdzie trzeba

co do Kotwickiej - nie odczulam jej jako specjalnie "niestrawnej", chcesz - to ci podesle, to sie przekonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

co do Kotwickiej - nie odczulam jej jako specjalnie "niestrawnej", chcesz - to ci podesle, to sie przekonasz

 

oki ;) na pw podam maila ;)

 

 

Dziękuje za przesłanie e-booka :)

Edytowane przez truskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
oki ;) na pw podam maila ;)

 

 

Dziękuje za przesłanie e-booka :)

 

witam czy ja bym mogła prosić o przesłanie owego e-booka:) będe wdzięczna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Patryk8
Czy ja równiez mogłabym prosić???:-)Moja data- 16.03.1989r.

 

Nie chcę Cię smucić, ale CHYBA autor tematu już nie wróży. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu. Pamiętam doskonale, że już kilka miesięcy temu wysłałam prośbę do tego autora. Tylko nie wiedzieć czemu, nie ma tamtej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...