Skocz do zawartości

Tarot kontakt


mikko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że moja sytuacja w życiu uległa zmianie, chciałbym się dowiedzieć jak do tego wszystkiego mają się karty tarota. Tylko teraz jest taka sprawa: nie wiem gdzie mam się po to udać. Nie chodzi mi o Maciejów, Dawidów, czy innych oszustów albo wróżby przez smsy, maile, skype. Zależy mi na konkretnej rozmowie w cztery oczy, żeby wylać z siebie swoje emocję, a przy okazji dowiedzieć się co tam mówią karty. Wolę zapłacić więcej i pogadać szczerze z tą osobą niż zostać oszukany. I nie chodzi mi tu o pitolnie, że będzie dobrze czy że to ja kieruję swoim życiem, tylko konkretna gadka, coś pomiędzy psychologiem a wróżbitą. Wiem, że bodajże w Dzierżoniowie ( ale pewny nie jestem) był taki facet, koleżanki go bardzo zachwalały, tylko to było jeszcze na studiach kilka lat temu i nie wiem czy gość jest jeszcze aktywny. Gdyby ktoś coś wiedział to bardzo bym prosił o kontakt do tej osoby. A jeśli nie to fajnie by było jakby ktoś napisał (oczywiście na PW, bez zbędnej reklamy) kontakt do jakiegoś dobrego wróżbity bądź wróżki z okolic albo Dolnegośląska, albo w okolicach Warszawy bądź Lublina (taka specyfika pracy, że muszę pruszać się w tych rejonach). Fajnie by było zasięgnąć jakiejś opini o danym wróżbicie. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja chętnie pomogę, darmowo rzecz jasna

telefonicznie, jeśli masz ochotę, a jeśli zechcesz, w ten weekend będę w wawie i będę dysponowała czasem od 8 do 10:30 w sobotę i od 16 do 18:30 w niedzielę.

co do doświadczenia to od 4 lat zajmuję się tarotem i ezoteryką ogólnie, w tej chwili szkolę się na kierunku psychotronika i coś wiem. jak czegoś nie będę pewna to powiem, że nie jestem, ale myślę, że mogę pomóc

 

jeśli chcesz, odezwij się na PW, ew. gadu 1752843 tylko się dopisz, że Ty to Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...