Skocz do zawartości

las, ucieczka


lobuziara2608

Rekomendowane odpowiedzi

hmm wiec naprawde dziwny przerażajacy sen moze wreszcie sie dowiem co t moze oznaczać!!!...

 

Sniło mi sie ze jakims cudem niewiem jaki znalazłam sie w lesie z rodzenstwem i rodzicami hmm "niby szukalismy grzybów" nagle gdzie zabładzilismy mój tata powiedział ze musimy szybko uciekac bo jedzie na nas tankowiec i ze sie utopimy ... ja mam uraz to takich rzeczy zwiazanych z woda wogóle boje sie wody zaczelismy szybko uciekac przez ten las niewiedzielismy gdzie jestesmy biegłam z przerażeniem naknajszybciej w lesie znajdowały sie drzwi przez które przechodziłam .. płakała m uciekałam zeby tylko wyjsc z tego lasu weszłam w jeden drzwi patrze a tam szczatki małych dzieci jak po aborcji takie małe mniejsze od dłoni głowka jak to zobaczyłam to było straszne ale uciekałam dalej jak wybiegłam z lasu niewiedziałam gdzie jestem jakies duze miasto słoneczny dzien jakby wogóle inny swiat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabladzenie w lesie to zagubienie,cos Cie przerazilo i zaczelas uciekac,zamiat stawic czola problemom,drzwi w lesie to droga wyjscia,ale jak przeszlas przez nie,to tam znajdowaly sie szczatki dzieci...one we snie symbolizuja szczescie,u Ciebie zostalo ono zachwiane,unicestwione bardzo brutalnie,bez ich zgody....potem nagle pojawilo sie duze miasto-nowe zycie,nowe Twoje "ja"....ale ten motyw z aborcja jest dosc krepujacy,czy Ty moze albo jakas kolezanka,jakakolwiek kobieta z Twoich znajomych nie przechodzila tego ostatnio?Jezeli tak,to by pokazalo jak bardzo Cie ta cala sytuacja zbulwersowala i przerazila.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...