Jump to content
Murthag

nocny gosc

Recommended Posts

Murthag

przyczepil się do mnie ostatnio jakiś 'kolega' niekoniecznie dobry podejrzewam iż nie ma dobrych intencji ,nocami stoi nade mna chodzi po pokoju a nawet ostatnio ważył się na lozko wejść. uczucie straszne za każdym razem .zapewne To konsekwencje czynu przeszłości . wszystko się dzieje o określonych godzinach dodam ze żona brata ma To samo w domu mówiła mu nie raz o tym ...co łączy te fakty ? mój brat który ze mna wiele czasu a co zrobilismy ten kto ma wiedzieć zapewne już wie ;) może został źle odwołany ?

Murthag

Zapewne gdybym napisał że chce ewokowac demona było by tu sporo zamieszania , w tak błahej sprawie jak powyżej nikt nie ma nic do napisania. ;)

Seid
może został źle odwołany ?

Pewnie tak ;)

Za głupotę się płaci - pozostaje cierpieć i czekać na rozwój wypadków ;]

Trida

napisałeś o godzinie 12 i oczekujesz szybkiej odpowiedzi ;) część userów wchodzi na Forum dopiero w weekendy.

Opowiedz trochę, co to za czyn z przeszłości, bo tutaj teraz można sobie gdybać nie znając większej ilości szczegółów

Murthag

Seid nie zamierzam czekac az posunie sie za daleko szukam rozwiazania ,pierwsze co chce zrobic to dowiedziec sie czy to ten ktorego sciągalíśmy tej nocy. To chyba rozsadne :P

Nazwa użytkownika1
może został źle odwołany ?

jak po banishingu poszedl to dobrze

zastanow sie lepiej dlaczego wrocil

Murthag

Nazwa użytkownika1 nie jestem pewien czy to ten sam w tym momencie tego widze i wyczuwam pod postacia kobiety i nie chce nawiazac kontaktu. chyba powtorze ryt i troche go przycisne o ile to bedzie mozliwe.

Guest Botis

Ja bym najpierw proponował poprawić stylistykę i interpunkcję bo nie każdy, wie to o czym myślisz a zdania, które piszesz są jakieś wyrwane z kontekstu... "nie jestem pewien czy to ten sam w tym momencie tego widzę"

Piszesz, że ktoś Cię odwiedził mnie też dokładnie we wtorek o 23.00 pod postacią kobiety, nawet położyła się w moim łóżku obok mnie ;) ale akurat neutralna osoba, więc może taki czas :)

Jak się pojawi znowu to dam Ci znać, może to ta sama postać...

Pozdrawiam

Murthag

Nie jestem pewien w tym momencie ,tego widzę... jeden znak a tyle zmienia ;)