Skocz do zawartości

nawiedzenie w śnie


noires

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

teraz mam 24 lata ale w czasie gdy chodziłam do liceum miałam straszny sen (miałam wtedy dosc stresujący okres bo szkoła była fatalna pod względem nauczycieli mieli za duże wymagania itd. ale nie chce mi sie tutaj rozpisywać na ten temat). Śniło mi się ze byłam dziennikarką i razem z inną osobą byliśmy w jakiejś wiosce aby zrobić reportaż. Podobno w tej okolicy popełniono morderstwo/matka zabiła swoje dziecko czy coś w tym stylu już nie pamiętam dokładnie. Nagle zauważyłam dom postanowiłam tam wejść. Weszłam do sypialni i w tym momencie wszedł w moje ciało duch tej zamordowanej dziewczyny. Próbowałam krzyczeć ale czułam ze z kazda sekunda trace siły. Czułam ze rzucam sie mimowolnie po łóżku w przód i w tył. Aż pozniej nagle - ciemnosc przed oczami i obudziłam się cała zlana potem. Opowiedziałam sen rodzicom, bo później bałam sie zasnac, w ogole balam sie byc sama w jakims pomieszczeniu. Czy ktos mi moze przetłumaczyć co on mógł oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, sen trochę wyrwany z kontekstu, bo trzeba by się zastanowić czy miałaś wcześniej styczność z duchami, co teraz robisz, czym się zajmujesz i hmm - ska teraz Ci się przypomniało o tym śnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się o tym śnie jak trafiłam na to forum, nie wcześniej nie miałam do czynienia z duchami, raz wpadłam w złe towarzystwo i dziewczyny wywoływały przy mnie ducha dziadka kolezanki (ale nic sie nie stalo cale szczescie),

ogolnie to moje sny sa bardzo realistyczne, sa dla mnie bardzo wazne bo pokazuja mi uczucia ktorych nie pokazuje na codzien, czesto pojawiaja sie w nich takze kwestie ktorych nie mam odwagi poruszac w zyciu codziennym,

uwazam ze moje sny sa bardzo specyficzne, np. w godzinie smierci mojego dziadka mialam koszmar i snilo mi sie ze ktos wola pomocy ku*** pomocy, obudzilam sie przerazona, obudzilam matke ale ona powiedziala ze mam isc spac i mnie olala, rano sie budze i okazuje sie ze o tej godzinie o ktorej ja sie obudzilam i mialam ten koszmar zmarl moj dziadek, mialam tez sen ze zmarlymi (dwa razy), raz nawet snilo mi sie ze opetal mnie szatan w kosciele, itd. itp.

 

ostatnio zauwazylam takze ze bardzo ciekawia mnie rzeczy takie jak OBBE czy swiadome snienie (dwa razy mialam swiadomy sen ale pozniej z tego zrezygnowalam), na OBBE nie mam odwagi ale baaardzo mnie to ciekawi

 

teraz koncze studia magisterskie finanse i rachunkowosc, chodze na terapie bo jestem DDA i mam problemy emocjonalne

Edytowane przez noires
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - Wam się wydawało, ze nic sie nie stało ;)

kiedy to było i w jaki sposób go wywoływałyście?

 

masz poblokowane czakry...

sen mógł oznaczać właśnie to, że cos w Tobie siedzi - uczucia, 6ty zmysł może (MOŻE, nie wiem tego) a Ty to wszystko stopujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to bylo w gimnazjum, usiadlysmy, one zapalily jakies swieczki i zaczely go przywolywac, nic wiecej nie pamietam, czy byly jakies rysunki czy cos,

wtedy nie bylo tak szerokiego dostepu do internetu wiec one chyba nie wiedzialy dokladnie jak to robic

 

tak, to prawda mam ogromny problem z okazywaniem emocji i w ogole ze soba, mam bardzo slaby kontakt sama ze soba, co masz na mysli piszac ze mam 6-zmysl bo jestem ciemna w tym temacie, i co masz na mysli piszac ze mam poblokowane czakry?

chodze na joge i tam sie dowiedzialam o czyms takim jak czakry ale i tak do konca nie wiem o co chodzi, bylam tez na masazu goracymi kamieniami ktory niby ma otwierac czakry ale chyba mi nic nie zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Po śmierci mojej babci słysze w nocy trzaskanie drzwiami kiedy schodzę na dół trzaskanie ustaje, co to może być?

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co ja mam powiedzieć, jak mam, a raczej miałam w pewnym etapie życia, takie rzeczywiste sny, w których lewitowałam, nie wiem co to było, ale mną wstrząsnęło bardzo, sen kiedy się kończył nawet był taki moment, że wyglądało jakbym naprawdę dopiero co spadała z wysokości

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To był zwykły sen czy czujesz że coś innego?

 

właśnie to jest dziwne że czasami budzę się ze snu i pomimo że był to koszmar to wiem że to był sen, a czasami mam takie sny gdzie czuje hmm nawet nie wiem jak to opisać.... czuje się po prostu dziwnie, czuje jakby to bylo tak realistyczne, tk jakby ten sen miał duże znaczenie dla mnie, tak jakby to co działo się w tym śnie dzialo sie naprawdę,

aaaa dodam jeszcze jedno zdarza mi się mieć prorocze sny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może jest to związane z przeżyciami, jakie masz na codzień? Często jest tak, że sny są ściśle związane z naszą podświadomością i z tym co na co dzień sie dzieje w naszym w życiu? Ja ostatnio tez miewam różne dziwne i przerażające sny, ale tłumacze sobie je tym, że są objawami stresu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...