Skocz do zawartości

Kobieta o pieknych oczach


Jarl_Fenrir

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że sen był bardzo długi, lecz najwyraźniej pamiętam jego końcówkę.

 

Ktoś mnie zamknął z pewną kobietą w takim niby boisku-klatce. Graliśmy w koszykówkę, pamiętam, że bardzo się jej bałem, a ona mnie nienawidziła za coś. Miałem wrażenie, jakby ona w ogóle nie była człowiekiem (może wampirem?). W pewnym momencie (chyba jak rzucałem piłkę) ona wpadła na mnie, upadliśmy razem na boisko i nagle wszystko się jakby odmieniło... cały strach odszedł i stopniowo zaczęło się pojawiać pożądanie.

Ta kobieta nie była jakiejś szczególnej urody. Miała piegi, które nadawały jej pewnego uroku i bardzo piękne oczy od których nie mogłem oderwać wzroku (niebieskie, lub zielone, nie pamiętam). Zapamiętałem też niezbyt ładne fioletowe włosy - tak w ogóle, to miałem wrażenie, jakby to były czarne zafarbowane na fiolet.

Zaczęliśmy rozmawiać... ona siedziała na mnie, na podbrzuszu, czasem niżej... w pewnym momencie ona bardzo chciała mi sie oddać. Ja tż tego pragnąłem, ale z jakiegoś powodu nic nie zrobiliśmy. Dalej pamiętam tylko jak zmieniała pozycje, w jakich na mnie siedziała i to narastające porządanie, aż w końcu sen się skończył.

 

Nie jestem już tego pewien, ale mam wrażenie, że ona początkowo nienawidziła mnie za to, że zabiłem jej chłopaka/męża/narzeczonego/partnera (nie wiem, która odpowiedź poprawna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jestes w wieku dorastania?ten sen mowi o Twoich ukrytych pragnieniach seksualnych,o potrzebie czulosci,na poczatku bales sie tej kobiety,czy tak samo jest w rzeczywistosci u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym jest ;) Obecnie studiuję, więc już całkiem stary jestem ;)

Pojawiła się ostatnio pewna kobieta, sen może rzeczywiście mówić o pragnieniach... sprawa jest o tyle ciekawa, że niby ona jest ze mną, ale ma chłopaka daleko stąd ;)

Problem jest z w tym, że ta kobieta i ta ze snu to zupełnie rożne osoby... (tej ze snu nie znam w świecie rzeczywistym) ale mają cechę wspólną - piękne oczy, aczkolwiek kolor różny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że sen był bardzo długi, lecz najwyraźniej pamiętam jego końcówkę.

 

Ktoś mnie zamknął z pewną kobietą w takim niby boisku-klatce. Graliśmy w koszykówkę, pamiętam, że bardzo się jej bałem, a ona mnie nienawidziła za coś. Miałem wrażenie, jakby ona w ogóle nie była człowiekiem (może wampirem?). W pewnym momencie (chyba jak rzucałem piłkę) ona wpadła na mnie, upadliśmy razem na boisko i nagle wszystko się jakby odmieniło... cały strach odszedł i stopniowo zaczęło się pojawiać pożądanie.

Ta kobieta nie była jakiejś szczególnej urody. Miała piegi, które nadawały jej pewnego uroku i bardzo piękne oczy od których nie mogłem oderwać wzroku (niebieskie, lub zielone, nie pamiętam). Zapamiętałem też niezbyt ładne fioletowe włosy - tak w ogóle, to miałem wrażenie, jakby to były czarne zafarbowane na fiolet.

Zaczęliśmy rozmawiać... ona siedziała na mnie, na podbrzuszu, czasem niżej... w pewnym momencie ona bardzo chciała mi sie oddać. Ja tż tego pragnąłem, ale z jakiegoś powodu nic nie zrobiliśmy. Dalej pamiętam tylko jak zmieniała pozycje, w jakich na mnie siedziała i to narastające porządanie, aż w końcu sen się skończył.

 

Nie jestem już tego pewien, ale mam wrażenie, że ona początkowo nienawidziła mnie za to, że zabiłem jej chłopaka/męża/narzeczonego/partnera (nie wiem, która odpowiedź poprawna).

 

 

Osoba o pięknych oczach może oznaczać twoja przyjaciółkę.

W śnie ukazuje się Twoje ukryte pragnienie w kierunku pewnej osoby –nic się w rezultacie nie wydążyło .

Może to wskazówka życiowa ,czyli co się stanie gdy coś miedzy wami się wydarzy –odpowiedz jest na początku snu. Lęk ,sytuacja bez wyjścia.

Myślę że Twój sen można czytać wspak .

Na sobie wiem ,że to się też czasem sprawdza.

 

Moim zdaniem wyczuwasz związek ,który może okazać się pułapką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...