Skocz do zawartości

rozkład partnerski - karty klasyczne


jooanna

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam rozkład i prosze o wgląd w moją interpretacje.

Posługiwałam się 24 kartami

 

*1*2*3*****4*5*6*******7*******8*9*10*

 

1,2,3- Pani i jej uczucia oraz jej postawa

4,5,6-Pan i jego uczucia oraz jego postawa

7-Co ich łączy bądź co ich dzieli

8,9,10- Przyszłość ( co się między nimi wydarzy, czy coś będzie między nimi czy nie).

 

Moje karty:

9 kier, 10 karo, As pik *** 10 kier, 10 pik, 9 pik***** D trefl****** W karo, W kier, K kier

 

uczucia pani to miłość skrywana, ambicja ,

pana, niepewny w uczuciach, nie moze wybrac miedzy kariera a rodzina

łaczy/ dzieli: pracowitośc/nietolerancja

 

przyszłość:

poświecenie w miłosci, która bedzie wymagała kontroli nad uczuciami, poniewaz pan lubi wolność. ale ogolnie wychodzi na plus

 

Jeśli znajdziecie chwilę poprosze o komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,3- Pani i jej uczucia oraz jej postawa:9 kier, 10 karo, As pik

uważasz ze romans ten Ci się opłaci uważasz ze osiągniesz wiele korzyści wiążąc się s tym człowiekiem, podwyższysz twój status urzędowy.

4,5,6-Pan i jego uczucia oraz jego postawa: 10 kier, 10 pik, 9 pik

Niby miłość wszystko naj, nie mniej jednak ucieczka przed tym uczuciem, przygotowani pana do jakiejś podroży może być w kraju niedaleka nie mniej jednak teraz poświęca się jej starając nie myśleć o uczuciach do partnerki ( osoby pytającej).

7-Co ich łączy bądź co ich dzieli:D trefl nie wiem czy dzieli czy łączy ale na pewno: dodatkowa praca, chce niesienia pomocy innym lub kobieta powyżej 40 roku życia.

 

8,9,10- Przyszłość ( co się między nimi wydarzy, czy coś będzie między nimi czy nie):W karo, W kier, K kier

hmm ja tu widzę spotkania marzeń szanse na przyszłość, miłość i dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobre słowo jest łatwą przysługą niewymagającą ani krzty poświęcenia, a czasem wartą więcej niż prawdziwy dobry uczynek"

Carlos Ruiz Zafón

Edytowane przez jooanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanse zawsze sa,mimo ze czasami katy inaczej mowia, a to ze mam cos do powiedzeniato chyba nic zlego w koncu na forum jestem a nie na kazaniu w kosciele by sluchac grzecznie i slowa nie wypowiadac...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie tak jest,ja teraz osobiscie testuje jednego ziomka, z kart,wahadelka i z numerologii wychodzi super ,ale zobacze sama co los przyniesie,najlepiej niech zycie sie toczy ,a karty beda zabawa:-P milym dodatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...