Skocz do zawartości

Uroki miłosne i inne tego typu


gwiezdny pył

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie jest takiej natury. Czy uroki miłosne zamieszczane w gazetach, na stronach www, takie ogólnodostępne naprawdę działają? Nurtuje mnie to od kilku lat, czy osoba taka jak ja, zwykły laik może się podjąć takiego zadania? I czy mi się powiedzie? Ogólnie czy powiedzie się takiemu zwykłemu, przeciętnemu człowiekowi, który z magią ma na codzień niewiele wspólnego. Nie ma żadnej babki szeptuchy, lub w jego rodzinie nikt nie przejawiał tego typu zdolności. Czy za sprawą prostego zaklęcia można przywołać byty z innego świata? Czy ogólnie zlecać wykonanie tego typu zaklęć doświadczonej wróżce tudzież rytualistce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłudzaja pieniadze :) Ktos, kto sie naprawe tym zajmuje, zna 'cene' uroku :) A te z gazet.. mozna na rowni postawic ich skutecznosc co artykuly z brawo 'jak zawrocic mu w glowie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uroki miłosne zamieszczane w gazetach, na stronach www, takie ogólnodostępne naprawdę działają?

 

Niektóre, dobrze użyte mogą działać.

 

Nurtuje mnie to od kilku lat, czy osoba taka jak ja, zwykły laik może się podjąć takiego zadania?

 

Tak.

 

I czy mi się powiedzie?

 

Pewnie nie.

 

Czy za sprawą prostego zaklęcia można przywołać byty z innego świata?

 

Można, pytanie tylko po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urok zadziała (jak to już w jakimś innym wątku napisałam) jeśli zna się mechanizm jego działania - czyli wie, rozumie i czuje, w jaki sposób wpływa na rzeczywistość. To może każdy, problem w tym, że nie każdemu chce się w te mechanizmy wgłębiać, a zwykle ludzie bezrefleksyjnie odklepują znaleziony przepis. Te gazetowe to zwykle rodzaj afirmacji, samoprogramowania itp. - zadziałają jeśli jest się podatnym na sugestię, ale magią nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Eruvande
Czy uroki miłosne zamieszczane w gazetach, na stronach www, takie ogólnodostępne naprawdę działają?

To zależy czy ktoś je w ogóle wykonuje... lepiej takie sprawy załatwiać osobiście

 

Nurtuje mnie to od kilku lat, czy osoba taka jak ja, zwykły laik może się podjąć takiego zadania?

Raczej nie liczyłabym na jakiekolwiek rezultaty, ktoś kto nie ma o tym pojęcia lepiej niech się za to nie zabiera, bo narobi więcej szkód niż pożytku

 

Czy za sprawą prostego zaklęcia można przywołać byty z innego świata?

To trochę zależy od szczęścia, ale jeśli nie wykona się rytuałów zabezpieczających i oczyszczających jest bardzo duże prawdopodobieństwo, byty astralne "wyczuwają" tego typu działania

 

Czy ogólnie zlecać wykonanie tego typu zaklęć doświadczonej wróżce tudzież rytualistce?

Teoretycznie można, niektórym osobom takie praktyki wychodzą zaskakująco dobrze, ale to jest ingerowanie w wolną wolę innego człowieka i w końcu będzie trzeba zapłacić za to wysoką cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną za ingerowanie w czyjąś wolną wolę nie przesadzałabym. Każda akcja powoduje reakcję więc jakiś efekt z odbicia będzie, zazwyczaj razem z ceną za "zabieg" przenoszony na wykonującą go osobę. Efektem podstawowym (zawierającym w sobie całkowicie wystarczającą "karę") będzie to, że będzie się mieć niemal zombie-kochanka/ę, sztucznie, w nienaturalny sposób uzależnionego/ą i nawet długo po tym, kiedy już się znudzi trudno będzie się takiej osoby pozbyć. Przyczepi się jak rzep psiego ogona. Albo raczej sami takim urokiem obiekt w siebie wczepimy. Czyli w gruncie rzeczy pięknym za nadobne i naturalna równowaga - bo żeby używać "magii miłosnej" trzeba być w chory sposób uzależnionym od obiektu takich uroków.

Edytowane przez bylica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

"Z tą ceną za ingerowanie w czyjąś wolną wolę nie przesadzałabym." - ja także. Jeżeli będę chciał kogoś kontrolować (magicznie lub poprzez moje zachowanie) wtedy automatycznie staje się celem osób które będą kontrolowały mnie (Prawo Przyciągania).

 

Ja magię miłosną rozumiem jako kochanie samego siebie - bo kiedy siebie kocham wystarczająco długo to inni mogą(choć nie muszą, to ich sprawa) mnie także kochać - albo pojawią się inni którzy będą mnie kochać. (Prawo podobnych wibracji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...